Magyar TáncSport Szakszövetség regisztrált párjai

Listázva: 724 páros.

Az.FiúLányTagszervezetKorosztálySTLATÁllapot
17030Ács GergőDrevenka AnnamáriaBotafogo TáncegyüttesJunior IEEAktív
17031Ács MátéMolnár PetraBotafogo TáncegyüttesJunior IIECAktív
17097Ádám CsabaÁcs NóraStúdió 2000 TSEFelnőttBAAktív
14810Agócs DánielRinnenbach Elena PetraiDanceStudio KTSEIfjúságiDDAktív
9Al-Hajal SándorZalavári ÁgnesOktogon Tánccentrum - Champion Táncsport EgyesületSenior IDCAktív
14533Al-Hakim KerimVass VirágPro-Art TáncstúdióIfjúságiBBAktív
17094Almási BenceAlmási RékaStúdió 2000 TSEGyermek IIEEAktív
15615Almási László TiborKubinyi EmeseBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületSenior IIBCAktív
15371Ambrus Márk MilánÁbrahám Bettina MáriaGála Társastáncklub EgyesületIfjúságiEDAktív
14350Ámon MárkHetényi AdélSavaria Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
16524Andrejszki Alex LeventeBorbély DiánaEverydance Táncsport EgyesületFelnőttDDAktív
16100Annus LászlóBényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport EgyesületGyermek IICCAktív
17667Antal DávidTóth SzelinaCit-Car Táncsport EgyesületIfjúságiEEAktív
16189Antal KrisztiánProzlik Melinda LenkeSzilver Táncsport EgyesületJunior ICCAktív
17902Antal SzilárdKovács Regina HajnalkaCit-Car Táncsport Egyesület - Dance Express Tánc Sport EgyesületIfjúságiEEAktív
17209Apró MarcellFarkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSEGyermek IIEDAktív
6500Asztalos Zoltán dr.Kissné Szegedi ZsuzsannaSzabolcs Diáksport EgyesületSenior IIBDAktív
17336Babai Norbert DominikKovács KarinaStúdió 2000 TSEGyermek IIEEAktív
13766Bacsik BenceTóth MelittaGoldance Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSEIfjúságiBBAktív
15280Bajzek PatrikZelevics FruzsinaSavaria Táncsport EgyesületFelnőttDDAktív
10308Bakos BenjaminMarkó Margit VirágMedalion Táncsport EgyesületFelnőttDBAktív
17807Bakos MátéBazsó Anna OrsolyaHavanna Táncstúdió SportegyesületJunior IIEEAktív
17206Balas Roland-MarcoUnger FanniPro-Art TáncstúdióIfjúságiBBAktív
17060Balázs DominikKondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület - Békésszentandrási Vértessy TSEJunior ICCAktív
12363Balázs MárkKeresztszegi Ramóna MajaClaudius Táncsport EgyesületFelnőttDSAktív
16143Balázs VincePitonya Liza MiraDanza Táncsport EgyesületGyermek IIEEAktív
11051Balga Kristóf JánosForgó Éva PatríciaSzilver Táncsport EgyesületFelnőttSAAktív
8588Balikó GergelyHári NikolettOktogon TánccentrumIfjúságiBBAktív
17519Bálint István MiklósHorváth SzofiAdria-Szigó KTSEGyermek IIEDAktív
10943Bálint PéterLukács BarbaraLaguna KTSEFelnőttDDAktív
16328Balogh AndrásSzabó VivienFenomén TáncSport EgyesületFelnőttDDAktív
13558Balogh Csaba RichárdPető GabriellaPromenád Táncsport EgyesületFelnőttBBAktív
70Balogh CsongorSzabó AnitaForma Táncsport EgyesületSenior ISBAktív
12221Balogh GergelySík VeronikaC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületIfjúságiEDAktív
16113Balogh LeventeBeck DéliaGála Társastáncklub EgyesületIfjúságiEEAktív
17246Balogh Márton ZsoltKelemen KittiEl Paso SEJunior IEEAktív
16893Balya AndrásUresch ViolaDanza Táncsport Egyesület - Goldance Táncsport EgyesületFelnőttEEAktív
13491Bánáti BarnabásFarkas NoémiiDanceStudio KTSEJunior IICCAktív
13492Bánáti MarcellKilner PannaiDanceStudio KTSEIfjúságiCCAktív
2052Bandi FerencMátyus MajaValcer Táncstúdió - Miskolcz-Revital TSEFelnőttSSAktív
15947Bándy KevinSalamon Anita CsengeValcer TáncstúdióJunior IIDEAktív
10450Bánfi AntalBellágh MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületSenior IVAAAktív
15918Bangó MilánBucsi FanniPress Dance TSEIfjúságiDDAktív
7801Bárándi JánosDemény DóraSzilver Táncsport EgyesületFelnőttBBAktív
12681Baranyai SzilárdIllés Enikő KatalinRitmo Sporttánc EgyesületSenior IIBEAktív
9905Barbalics DánielSomogyi AdélSavaria Táncsport EgyesületIfjúságiCDAktív
17052Barna Olivér SoltKása Dóra ÁgotaDanceLand TáncSport SportegyesületJunior IIEEAktív
16515Bársony CsongorOláh EmeseLorigo Táncsport EgyesületJunior IIDDAktív
13803Bartek JánosMezősi DaniellaAdria-Szigó KTSE - Pro-Art TáncstúdióFelnőttCAAktív
17873Bartolák LeventeSass Júlia ZitaSzilver Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
15361Bátor TamásHercsik ZsuzsannaValcer TáncstúdióFelnőttASAktív
6135Bécsi Kristóf PatrikNagy Alexandra ÉvaBig-BEM Táncsport EgyesületFelnőttDAAktív
17697Bedecs AndrásSümegi Anett JúliaEMotion TáncstúdióJunior IEEAktív
17252Bedi Dominik JózsefIllés HannaSavaria Táncsport EgyesületJunior IIEDAktív
17142Beke MátyásDarabos EmmaGála Társastáncklub EgyesületGyermek IIEDAktív
17809Bella BenceLászló DorinaHavanna Táncstúdió SportegyesületJunior IEEAktív
14537Belucz Levente ZoltánRévész AliciaSway Táncsport EgyesületJunior ICBAktív
17874Bencsik BenceLipcsei LauraSzilver Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
6855Bencsik GergőSándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport EgyesületFelnőttCAAktív
13914Bencze IstvánProzlik AnnaSzilver Táncsport EgyesületFelnőttSSAktív
17690Benedek AndorDodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületIfjúságiDEAktív
17553Benkő ArnoldGruber RebekaAdria-Szigó KTSEJunior IIEDAktív
15063Benkő Dániel IstvánSzabó Kata FanniEraklin Táncklub EgyesületIfjúságiDDAktív
17185Bereczki ÁdámNagy Laura DóraPromenád Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
17408Béres JánosLencsés BiankaLaguna KTSEIfjúságiEEAktív
17821Berkeczi ÁronKis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületIfjúságiEEAktív
16589Berkes CsanádFerstek NóraSan Dance Studio Táncsport Egyesület - Ametiszt Táncsport EgyesületJunior IIEDAktív
17399Berta Botond IstvánWei Chen YaoDanza Táncsport EgyesületGyermek IIEEAktív
14737Berta MihályBertáné Nagyfejeő GyöngyiSZOLDANCE Táncsport EgyesületSenior IIIDCAktív
17545Besenyi NorbertBesenyi AdélSzilver Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
16399Beszédes BalázsTakács Panni FruzsinaPro-Art TáncstúdióJunior IDDAktív
11816Biri GáborNagy FruzsinaForma Táncsport EgyesületIfjúságiAAAktív
9826Bíró DánielNémeth BarbaraEl Paso SEFelnőttBBAktív
13977Bitó ZsoltForgács Anna MónikaPro-Art TáncstúdióIfjúságiCCAktív
165Bődi DénesKésmárki VanesszaSzilver Táncsport EgyesületFelnőttSSAktív
16340Bódis BotondKiss Flamina HannaRitmo Sporttánc EgyesületGyermek IDDAktív
17846Bodó Bálint ImreHábel FruzsinaBotafogo TáncegyüttesFelnőttEEAktív
16115Bodorkós MarcellTóth EvelinGála Társastáncklub EgyesületJunior IIDDAktív
17171Bodovics Máté LászlóOrsai MillaLorigo Táncsport EgyesületIfjúságiDDAktív
13077Bognár BalázsHáklár AdélSavaria Táncsport EgyesületIfjúságiCCAktív
13971Bokor KevinFrey TímeaKner Táncsport EgyesületJunior IIDCAktív
14985Bokor MilánKiss PetraKner Táncsport EgyesületJunior IDCAktív
10628Bölöni BarnaErdős LillaDimenzió Táncsport EgyesületFelnőttCCAktív
16135Bonnyai PéterBonnyai Csenge KornéliaEl Paso SEJunior IIEDAktív
194Borbás CsabaTóth EmíliaPro-Art TáncstúdióFelnőttAAAktív
11379Borbély ZsoltRezes Szabina ZsanettLesz Dance Tánc- és SportegyesületFelnőttDDAktív
13695Börcsök Balázs RóbertNémeth LauraForma Táncsport EgyesületIfjúságiBBAktív
12963Böröcz TamásMaretics FruzsinaAdria-Szigó KTSEFelnőttDCAktív
13192Boros MilánBiki DóraBonita Táncsport EgyesületJunior IIEDAktív
17247Borota David EduardHiba DaniellaEl Paso SEIfjúságiEDAktív
17248Borota Mark ChristianÉlő Boglárka SáraEl Paso SEJunior IIEDAktív
14744Botos Zsolt ArmandHorváth Petra JázminBotafogo Táncegyüttes - DanceLand TáncSport SportegyesületJunior IIECAktív
17357Bozó TamásErős-Petrás DorinaPromenád Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
15962Bozsoki ViktorBognár AlexandraSan Dance Studio Táncsport Egyesület - Ametiszt Táncsport EgyesületFelnőttCCAktív
15703Buda LeventeBerner LénaEraklin Táncklub EgyesületIfjúságiDDAktív
220Budai AttilaBarna LillaValcer TáncstúdióFelnőttPPAktív
17729Bujtor BarnabásSümegi JankaEMotion TáncstúdióIfjúságiEEAktív
11312Burcsa BalázsCsopják RékaBotafogo TáncegyüttesFelnőttECAktív
17749Clarke AlexRónay DiánaBonita Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
16132Csala Bence BendegúzSalgói Nóra MáriaPro-Art TáncstúdióJunior IIDCAktív
16943Csanaki ÁdámKolozsváry LiliEl Paso SEGyermek IIEDAktív
16130Csatlós Csaba EndreLehóczki ZsuzsannaBotafogo TáncegyüttesIfjúságiEDAktív
17314Csató ÁdámOláh AdélDance Universe Tánc SportegyesületFelnőttEEAktív
14354Csejtei CsabaTánczos GrétaSavaria Táncsport EgyesületIfjúságiDDAktív
14352Csejtei GergőPék Dorina DiánaSavaria Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
17907Cseresznye KristófRezsabek EszterSway Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
13854Csizmadia MárkKollár DóraPro-Art TáncstúdióFelnőttDCAktív
5779Csomor CsabaZum EditSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Oktogon TánccentrumSenior ICCAktív
4642Csömör Marcell KrisztiánDemeter CsillaOktogon TánccentrumFelnőttDAAktív
16388Csontos BenceNémeth LillaValcer TáncstúdióJunior IIEEAktív
16277Csontos Mihály DánielDezső JúliaSan Dance Studio Táncsport Egyesület - Ametiszt Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
15449Czéh BarnabásPitonya Fruzsina AnikóDanza Táncsport EgyesületJunior IDCAktív
15981Cziklin Dusán PéterPrágai SzimonettaSzilver Táncsport EgyesületJunior IICCAktív
7822Czinege NorbertKrausz JuditValcer Táncstúdió - DanceLand TáncSport SportegyesületFelnőttDAAktív
9166Czinege ZsoltNémeth VivienBonita Táncsport EgyesületFelnőttEDAktív
16347Cziráki BálintBalogh AnnaLorigo Táncsport EgyesületJunior IICCAktív
7993Dajcs Triszten SámuelFekete KrisztinaSzilver Táncsport EgyesületFelnőttBBAktív
17356Deák MátéDeák EmmaPro-Art TáncstúdióGyermek IIEEAktív
17889Debreczeni CsongorDebreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületJunior IEEAktív
12345Dégi JánosWisinger FlóraQuality Dance TSE - Champion Táncsport EgyesületFelnőttDCAktív
10421Deresi Vajk IstvánLehőcz Nikolett PetraAdria-Szigó KTSEFelnőttCCAktív
13203Dézsi Csaba IstvánSzendrei CsillaDanceStation Táncsport EgyesületIfjúságiBBAktív
16994Dezső LászlóKolumbán ElviraSan Dance Studio Táncsport Egyesület - Ametiszt Táncsport EgyesületJunior IEDAktív
8883Dianovics MilánNémeth NikolettPlatina Tánc SportegyesületFelnőttCBAktív
15696Digner NorbertCsóri-Néder SzilviaAlexandra Tánc SportegyesületSenior IDEAktív
16954Dóczi Zsilák LászlóMiskolczi NóraSzilver Táncsport EgyesületJunior IICCAktív
15241Dóka BalázsVáradi CsillaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSEFelnőttECAktív
13759Dóka Tamás ZoltánBalázsi EdinaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSESenior IIIEDAktív
14979Dósai ZoltánMancz AlexandraSundance Tánc Sport EgyesületFelnőttCCAktív
7964Dr. Hancz PatrikHancz BiankaPlatina Tánc SportegyesületFelnőttPPAktív
11317Drahos GergőGeiger ZsanettBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületFelnőttBCAktív
16035Draskovics DánielVarga BiankaRitmo Sporttánc EgyesületIfjúságiCCAktív
15420Drózd Levente PéterVécsei Veronika VirágGála Társastáncklub EgyesületJunior IIEEAktív
15946Dudás BarnabásSzilágyi DóraValcer TáncstúdióJunior IIDDAktív
12237Dunai BenceHorváth Petra VandaFulldance Táncsport EgyesületIfjúságiBBAktív
17315Duró DominikTassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületJunior IIDDAktív
12906Ébend AndrásBöhm ZanettOktogon TánccentrumFelnőttCCAktív
15625Éder Barnabás AndrásTurschl Tímea KatalinQuality Dance TSEFelnőttDCAktív
16882Enyedi Bálint ZsoltMolnár Tünde-TimeaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületFelnőttEEAktív
14070Ercsi DánielPatai VanesszaStúdió 2000 TSEJunior IIDDAktív
13757Eszter Ákos EndreSütő CsillaStúdió 2000 TSEIfjúságiBBAktív
16546Fábián Dávid LászlóGózner Ingrid FanniPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületJunior IIDEAktív
16956Fabula Dominik MátéVincze Virág RózaAlex Moore Táncsport EgyesületFelnőttEEAktív
17138Fajt-Ujj FlóriánG. Tóth ZoéGála Társastáncklub EgyesületJunior IEEAktív
16980Fajt-Ujj SzeverinRózsai VivienGála Társastáncklub EgyesületGyermek IEEAktív
17235Faludi BálintPaksa LucaLorigo Táncsport EgyesületGyermek IIDDAktív
13076Faragó SándorRinghoffer NóraC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületSenior IEDAktív
17418Farkas Barnabás SándorP. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport EgyesületJunior IEDAktív
17843Farkas Bernát JakabMenyhárt Anita AlexaPro-Art TáncstúdióGyermek IDEAktív
17910Farkas FerencBörcsök SarlottPro-Art Táncstúdió - Fulldance Táncsport EgyesületGyermek IEDAktív
17731Farkas GergőBedő Tamara JuliannaEMotion TáncstúdióJunior IIEEAktív
14447Farkas PéterNagy SzonjaKödmön Társastánc SEIfjúságiEDAktív
17751Farsang MátéKun AmandaBonita Táncsport EgyesületGyermek IIEEAktív
3587Fáskerti ZsoltOcsovszki EszterPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületFelnőttPPAktív
16377Fazekas DávidGyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc SportegyesületFelnőttEDAktív
17752Fazekas Levente ÁdámBalogh PannaBonita Táncsport EgyesületGyermek IIEEAktív
16134Fedelin MárkRévész KarinaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport EgyesületJunior IDDAktív
17517Fehér DominikFehér ViolettAdria-Szigó KTSEGyermek IIDDAktív
7970Fekete Ádám CsabaPéter Klaudia RózaForma Táncsport EgyesületFelnőttBCAktív
14998Fekete András AlbertBaráti Ditta KatalinAdria-Szigó KTSEJunior IIDDAktív
13969Fekete BalázsHaraszti ZsuzsannaEverydance Táncsport EgyesületFelnőttDEAktív
11965Ferencz Attila LeventeSebestyén DorkaRitmo Sporttánc EgyesületIfjúságiDCAktív
16864Fésűs ÁkosTasi LillaPro-Art TáncstúdióGyermek IIDDAktív
14813Flekács LászlóBakos Jázmin BiankaMiskolcz-Revital TSEJunior IICCAktív
15927Fódi NorbertStoye VivienDanza Táncsport EgyesületJunior IIDCAktív
14798Fodor BenceFodor LucaSzilver Táncsport EgyesületJunior IDDAktív
16366Fodor Norbert- CsanádVaszi Réka-BeátaSzilver Táncsport EgyesületFelnőttSBAktív
8024Földiák MárkSzarvas RebekaQuality Dance TSE - Pro-Art TáncstúdióFelnőttBBAktív
14080Forczek BarnabásPatocskai Petra PannaStúdió 2000 TSEJunior IIEEAktív
17411Forgács Endre ÁdámKollár-Nagy AténaLehel-Melody TSEIfjúságiEEAktív
17201Forgács Róbert ZsoltBoldoczki Fanny FrancescaPro-Art TáncstúdióIfjúságiDEAktív
14774Förhécz ÁdámMaár EmeseFelicita KTSEIfjúságiDDAktív
16568Fórizs MarcellBernáth OdettBotafogo TáncegyüttesJunior IIEDAktív
12744Francsics AttilaLatkovics PetraBotafogo Táncegyüttes - Oktogon TánccentrumSenior IDCAktív
17677Froner BendegúzNikolics NikolettaAdria-Szigó KTSEGyermek IEDAktív
17678Froner DominikŐss NikolettAdria-Szigó KTSEGyermek IIEDAktív
6633Fülep Péter ErnőSerfőző ZsófiaPro-Art TáncstúdióFelnőttDBAktív
5465Fülöp MilánKovács FranciskaX-PontozóbíróFelnőttEAAktív
8680Fülöp ViktorForgách RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon TánccentrumFelnőttDBAktív
14776Füredi BálintOrosz Flóra AnnaFelicita KTSEFelnőttCDAktív
17911Füzessy Armand MárkMonori LillaFenomén TáncSport EgyesületIfjúságiEEAktív
17139Gaider Gergely CsanádHorváth AlízGála Társastáncklub EgyesületGyermek IEEAktív
13779Gál BertalanBende CintiaGoldance Táncsport EgyesületFelnőttEDAktív
12729Gál Krisztián ZsoltMuzsai Anna RobertaValcer Táncstúdió - SZOLDANCE Táncsport EgyesületIfjúságiBAAktív
17909Galács GergelyBéres Cintia VanesszaDance Express Tánc Sport EgyesületFelnőttEEAktív
17824Gallai JánosGallainé Hunkó MagdolnaCit-Car Táncsport EgyesületSenior IIEEAktív
17826Gallai MiklósGallai ZsuzsannaCit-Car Táncsport EgyesületIfjúságiEEAktív
17842Gáspár IstvánGáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc SportegyesületSenior IEEAktív
12233Gáspár PatrikSzondi FanniValcer TáncstúdióFelnőttSSAktív
13086Gasparin ZsomborMolnár VirágMedalion Táncsport EgyesületIfjúságiDCAktív
16298Gebhardt Bence ErikBíró DoroteaRitmo Sporttánc EgyesületGyermek IIEEAktív
16948Gecseg Péter PálBaksa NatáliaPress Dance TSEIfjúságiEDAktív
17050Géczi AlexanderSzűcs Nikol HannaSzilver Táncsport EgyesületJunior IDDAktív
9031Gedovics BalázsBenkő ZsuzsannaStúdió 2000 TSE - Forma Táncsport EgyesületFelnőttBBAktív
15331Gehl SzabolcsSzabó Karolina VeronikaÉrdi Táncsport EgyesületIfjúságiDCAktív
17165Geicsnek ÁdámVida KamillaOktogon TánccentrumGyermek IIEDAktív
468Gellai TamásVorobchenko DaryaDance Express Tánc Sport EgyesületFelnőttPPAktív
15475Gépész ZoltánSimon JúliaDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Ritmus Kulturális és SportegyesületFelnőttCDAktív
16899Gerhát DomonkosKiss ElizaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületJunior IEDAktív
17349Gilicze LászlóNagy BálintnéSzilver Táncsport EgyesületSenior IIICCAktív
17689Gödri Csaba ZsoltFerenczi-Bognár AnnamáriaOktogon TánccentrumFelnőttEDAktív
17769Gödri LeventeKreutz RékaBonita Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
8424Göller Barnabás GáborGöller KittiAmetiszt Táncsport EgyesületFelnőttBBAktív
491Gombkötő BalázsLaskovics PetraLorigo Táncsport EgyesületFelnőttBSAktív
11372Gombó ÁronRóth Réka EszterLaguna KTSEFelnőttEEAktív
17144Gombos DávidRuzsics AnnaGála Társastáncklub EgyesületGyermek IIEEAktív
16603Gondos PéterVad EnikőAdria-Szigó KTSEFelnőttDDAktív
14458Grúber BalázsGendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSEIfjúságiDDAktív
14554Guba MarcellKállai KamillaSzilver Táncsport EgyesületIfjúságiBCAktív
16057Gubányi PatrickKacsák BrigittaHavanna Táncstúdió SportegyesületIfjúságiEDAktív
16991Gyaraki ViktorPatzer Noémi LillaKner Táncsport EgyesületGyermek IEDAktív
16979Györe János CsanádNémeth GrétaGála Társastáncklub EgyesületGyermek IEEAktív
15283Györe RóbertTakács Babett FanniDream Dance Tánc Sportegyesület - iDanceStudio KTSEIfjúságiCCAktív
17243Győrfi ErikNavreczki FanniiDanceStudio KTSEIfjúságiDDAktív
14828Győrfi LászlóArdai AdriennDancing Queen Sport Tánc EgyesületIfjúságiCCAktív
15538Gyura Levente MátyásBöhl EmeseAdria-Szigó KTSEJunior IIDCAktív
14897Hajdú ViktorSólyom Petra VeronikaKner Táncsport EgyesületJunior IIDDAktív
12328Halász BarnaWeidinger ÁgnesAdria-Szigó KTSESenior IBDAktív
14874Halmai DánielBencsik NoémiSzilver Táncsport Egyesület - Békésszentandrási Vértessy TSEIfjúságiCCAktív
17754Hanthy SzabolcsHanthy BiankaBonita Táncsport EgyesületGyermek IIEEAktív
17669Hargitai Ferenc LászlóJuhász Judit EszterOktogon TánccentrumSenior IIIEEAktív
15634Havas MárkKarsza PannaMiskolcz-Revital TSEJunior IDCAktív
16337Házas ÁdámPaluska EmeseRitmo Sporttánc EgyesületJunior ICCAktív
15387Härtlein ÁkosFarkas GrétaForma Táncsport EgyesületJunior ICCAktív
5959Hegedűs DávidLászló KataStúdió 2000 TSEFelnőttDBAktív
7421Hegyes Bertalan JánosFarkas BoglárkaSzilver Táncsport EgyesületFelnőttSSAktív
17087Hegyesi Dániel BalázsSzívós Dalma RebekaPro-Art TáncstúdióIfjúságiDDAktív
1876Hell IstvánKótai EszterPro-Art TáncstúdióSenior IEEAktív
571Hende MátéDrahos FanniDanceStation Táncsport Egyesület - Brilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületFelnőttBAAktív
17894Hevesi DánielFrittman FanniFlamenco 2001 TSEIfjúságiEEAktív
7284Hidi BalázsKis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport EgyesületFelnőttSSAktív
14739Holló PatrikPerendi DorottyaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport EgyesületJunior IICBAktív
8753Horti ÁrpádFekete KrisztinaGoldance Táncsport Egyesület - Oktogon TánccentrumSenior IBCAktív
15921Horváth ÁdámLeposa DóraPress Dance TSEJunior IIDDAktív
17101Horváth Ákos ZoltánHorváth Adél NóraRitmo Sporttánc EgyesületJunior IIEEAktív
601Horváth AndrásBundzik AlízDanceStation Táncsport EgyesületFelnőttCDAktív
16261Horváth András MátéSzilágyi Maja ReginaDance Express Tánc Sport EgyesületJunior IEDAktív
17755Horváth BenceZsoldos EszterBonita Táncsport EgyesületGyermek IIEEAktív
9813Horváth DánielLőrincz NikolettPro-Art Táncstúdió - Adria-Szigó KTSEFelnőttDBAktív
15207Horváth GergőSzabó FlóraEraklin Táncklub EgyesületGyermek IIDDAktív
8031Horváth Kende SomaHajnal ReginaStúdió 2000 TSEFelnőttASAktív
16960Horváth LeventeSzabó PatríciaFelicita KTSEJunior IIDDAktív
17756Horváth LeventeÉlő DaniellaBonita Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
14854Horváth MárkKatona RozinaAdria-Szigó KTSEFelnőttCCAktív
13902Horváth PatrikSkrut BritneyAdria-Szigó KTSEFelnőttBCAktív
15335Horváth TamásHornyák VeronaDanza Táncsport EgyesületFelnőttEBAktív
10953Hosztafi GergelyNagy FlóraEl Paso SEFelnőttCBAktív
17120Hrustinszki ÁdámBalogh DaniellaOktogon TánccentrumJunior IEEAktív
14885Huber Péter SzabolcsSzántó Dominika AndreaC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületIfjúságiDBAktív
11467Husz PéterKépli VivienLaguna KTSEFelnőttEBAktív
15932Igaz AlexIgaz IvettSZOLDANCE Táncsport EgyesületFelnőttEDAktív
8945Ignéczi András MárkHermann RékaDance Universe Tánc SportegyesületIfjúságiEDAktív
15562Imre ÁkosOswald Hanna LolaPromenád Táncsport EgyesületIfjúságiDDAktív
13591Iván BarnabásVincze AnikóLorigo Táncsport EgyesületIfjúságiDDAktív
17318Iván VilmosGyönyörű Dorka VirágDance Universe Tánc SportegyesületIfjúságiEEAktív
17076Ivánczi Benedek JózsefUjcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport EgyesületJunior IEDAktív
14891Jahni BálintKárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületJunior IIEDAktív
16545Jakab Ádám GergőBánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületJunior IIDEAktív
16559Jakab BarnabásPaál Viktória AnnaRitmo Sporttánc Egyesület - Adria-Szigó KTSEGyermek IIDDAktív
16950Jánka IstvánJuhász AdriennDanceStation Táncsport EgyesületIfjúságiDCAktív
16999Jankovics AttilaSándor PannaJoyDance Táncsport EgyesületJunior IIEDAktív
16928Janovics RóbertBabka BeátaValcer TáncstúdióFelnőttEEAktív
16110Járányi-Tóth BoldizsárGángó Nina ViktóriaGála Társastáncklub EgyesületJunior IDDAktív
16051Jenei MartinHorváth Petra EdinaPusztaszabolcsi Szabadidősport EgyesületIfjúságiEDAktív
13362Jóvári Levente TamásKaszás OrsolyaFlamenco 2001 TSE - Pro-Art TáncstúdióIfjúságiCBAktív
13002Józsa MárkFock Dorottya ÉvaRitmo Sporttánc EgyesületJunior IIBBAktív
17036Juhász Gábor KrisztiánKocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport EgyesületGyermek IIDCAktív
12330Kabdebó András DénesHerman AbigélStúdió 2000 TSEFelnőttDAAktív
14784Kaduka ZoltánFarkas Luca KataFulldance Táncsport EgyesületJunior IEDAktív
17679Kaiser KristófKasza Liza EmmaAdria-Szigó KTSEGyermek IIDDAktív
15904Kajati GáborKelemen KataEverydance Táncsport EgyesületFelnőttCDAktív
17476Kakó Bence DánielTasi Nóra NádjaSZOLDANCE Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
13020Kakuk MilánSzabó TamaraMiskolcz-Revital TSEFelnőttCAAktív
15435Kalapács BenceSzántó ReginaSzilver Táncsport EgyesületIfjúságiCCAktív
12041Kalla Béla GáborTörök AnnaDanceStation Táncsport EgyesületFelnőttCCAktív
17352Kállai Ádám IstvánKomlós LilianSZOLDANCE Táncsport EgyesületGyermek IIEDAktív
13316Kálmán BálintNémeth NikolettGála Társastáncklub EgyesületFelnőttEDAktív
15049Kántor Zsombor ImreKirály BíborkaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc EgyesületJunior IIDDAktív
17757Kapitány KristófPej CintiaBonita Táncsport EgyesületIfjúságiEEAktív
17680Kapronczai BenedekMészáros SzofiAdria-Szigó KTSEGyermek IEDAktív
15956Karádi KristófTamás BlankaAdria-Szigó KTSEJunior IIDDAktív
11011Karikó-Tóth TamásSzáraz EvelynSway Táncsport EgyesületFelnőttSSAktív
16336Karkus AndrásSchmölcz EnikőSzilver Táncsport EgyesületJunior IDDAktív
12780Karkus KevinAuer Csenge DaniellaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport EgyesületFelnőttDBAktív
14848Kárner MátéHirt AlizaAdria-Szigó KTSEJunior ICCAktív
17767Kása Csaba SándorSzász BarbaraDanceLand TáncSport SportegyesületJunior IEEAktív
5516Kaszás LeventeRéthelyi VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - Sway Táncsport EgyesületFelnőttBBAktív
16997Kátai RichárdNagy BernadettJoyDance Táncsport EgyesületIfjúságiEDAktív
6535Katona AndrásBondár DóraSzilver Táncsport Egyesület - Forma Táncsport EgyesületFelnőttBAAktív
16107Katona Zétény MátéLévai BlankaAdria-Szigó KTSEJunior IDDAktív
17980Kazy ZsigmondBobák VédaBajai Táncsport EgyesületGyermek IIEEAktív
9157Kecskeméti AndrásBartók TímeaAdria-Szigó KTSEFelnőttDCAktív
15037Kelemen AndrásZink ZsófiaZsámbéki Tánc Sport EgyesületIfjúságiCCAktív
12176Kelemen CsabaHasúr Zsuzsanna RitaForma Táncsport EgyesületFelnőttCCAktív
752Kemény TamásPrincz NóraGoldance Táncsport EgyesületSenior ISAAktív
17672Kenéz Bence KendeEgyüd IzabellaOktogon TánccentrumIfjúságiDDAktív
16225Keő BalázsZrupkó ZitaSZOLDANCE Táncsport EgyesületJunior IDDAktív
14054Kerekes KrisztiánSzakál Evelin NoémiValcer TáncstúdióFelnőttBAAktív
11672Keresztes LászlóBartha LillaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületFelnőttCAAktív
11440Keresztes SzabolcsThan AnnaAdria-Szigó KTSEIfjúságiCDAktív
13541Keszei Attila ImreSchneider AnnaDream Dance Tánc SportegyesületFelnőttDCAktív
17685Keszthelyi MárkMehringer LottiAdria-Szigó KTSEJunior IEDAktív
8429Kézsmárki JánosBakos AdriennPro-Art Táncstúdió - Valcer TáncstúdióFelnőttBBAktív
13942Király GyulaTóth AndreaBonita Táncsport EgyesületSenior IICCAktív
16028Király István GáborSötét JankaLaguna KTSEJunior IIDDAktív
8770Király MárkLissák LauraClaudius Táncsport EgyesületFelnőttCSAktív
4338Kiss MihályFarkas MónikaOktogon TánccentrumSenior IISSAktív
2907Kiss NoelSzőke VivienIKON Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSEFelnőttPPAktív
14803Kiss ZoltánPinka Ramóna FranciskaSzilver Táncsport EgyesületJunior ICCAktív
17828Kiss Zsombor GáborBencses RékaBajai Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSEJunior IEEAktív
2105Köcse GyörgyPandur PetraEl Paso SEFelnőttPPAktív
16962Köcse RolandKiss FruzsinaGála Társastáncklub EgyesületJunior IEDAktív
14369Kocsmár MartinBangó RékaPress Dance TSEIfjúságiEDAktív
17238Kohári Bence OlivérVerdes Jázmin IldikóSZOLDANCE Táncsport EgyesületGyermek IIDDAktív
13793Kohon PatrikKiss LucaSzilver Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSEJunior IIBBAktív
15055Kolozsváry MátyásBalogh Adél EmeseEl Paso SEJunior IEBAktív
17914Komáromi Miklós ErikLárencz JúliaForma Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
17457Kőműves KrisztoferKőműves DzseniferAmetiszt Táncsport EgyesületGyermek IIEEAktív
11424Könczey Gábor MárkHorváth AngélaDanceStation Táncsport EgyesületFelnőttBCAktív
16915Kónya PéterSzabó GeorginaPríma Dance TáncsportegyesületSenior IIDDAktív
16561Korcsok Roland JózsefSzabó VivienNyíri Lajos Táncsport EgyesületJunior IIDDAktív
16925Korita IstvánVincze AlízJoyDance Táncsport EgyesületIfjúságiEDAktív
5379Kőszegi GergelyKiss DorottyaKödmön Társastánc SE - DanceStation Táncsport EgyesületFelnőttADAktív
15292Koszta MarcellHuszáros FanniPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport EgyesületFelnőttDCAktív
16955Kosztolányi ElekBottyán BoglárkaSzilver Táncsport EgyesületGyermek IIDDAktív
6607Kotroczó Martin ÁdámGonda LillaEl Paso SEFelnőttDCAktív
7803Kotymán Arnold LászlóVörös LizaSZOLDANCE Táncsport EgyesületFelnőttAAAktív
13304Kovács ÁdámBékési LucaGála Társastáncklub EgyesületIfjúságiDDAktív
16514Kovács ÁdámFaludi Eliza EszterLorigo Táncsport EgyesületJunior IDCAktív
13938Kovács AndorSzökrön JúliaBonita Táncsport EgyesületIfjúságiEEAktív
14858Kovács AndrásNagy AlexandraAdria-Szigó KTSEFelnőttDCAktív
15766Kovács BalázsOláh Petra OrsolyaOktogon Tánccentrum - Botafogo TáncegyüttesFelnőttDDAktív
17081Kovács BrúnóJuhász JázminMiskolcz-Revital TSEJunior IEDAktív
17199Kovács DávidVirga VeronikaDance Express Tánc Sport EgyesületIfjúságiEDAktív
15654Kovács Dávid LászlóKiss BeatrixValcer TáncstúdióJunior ICCAktív
9169Kovács GáborKlaukó Csenge NóraNyíri Lajos Táncsport EgyesületFelnőttCCAktív
855Kovács GergelyDudás ÁgnesFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSESenior IPPAktív
9168Kovács GyőzőSzenti ReginaForma Táncsport EgyesületFelnőttABAktív
15609Kovács István ZoltánBakó BarbaraPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületFelnőttABAktív
8488Kovács KárolyKovácsné Ember KatalinValcer TáncstúdióSenior IIICDAktív
15061Kovács KristófLoch JázminQuality Dance TSEIfjúságiEBAktív
15423Kovács KristófMezőfi AlexandraGála Társastáncklub EgyesületFelnőttDDAktív
17187Kovács KrisztiánOswald Gréta JázminPromenád Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
13004Kovács LeventePuskás TamaraRitmo Sporttánc EgyesületFelnőttCCAktív
15378Kovács LeventeFogas Liza AnnaGála Társastáncklub EgyesületJunior IDDAktív
12308Kovács Levente ÁronNagy Dorottya PetraSavaria Táncsport EgyesületIfjúságiCCAktív
866Kovács MátéMakai ZsuzsaOktogon Tánccentrum - Pro-Art TáncstúdióSenior IASAktív
17077Kovács MátéFilip FruzsinaDance Express Tánc Sport EgyesületFelnőttEEAktív
17758Kovács Örs LászlóSzabó JankaBonita Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
15432Kovács Péter BenedekMárton LiliRitmo Sporttánc EgyesületJunior IDCAktív
13703Kovács-Kalic Károly PéterFarkas LiliánaForma Táncsport EgyesületJunior IIBBAktív
16069Kővágó DávidPeták MagdolnaForma Táncsport EgyesületIfjúságiBBAktív
13331Kővári DominikArtner PetraLorigo Táncsport EgyesületFelnőttBBAktív
16042Kozák László RichárdJuhász DóraPro-Art TáncstúdióJunior IIBCAktív
14500Králik JánosKrálik JánosnéNyíri Lajos Táncsport EgyesületSenior IVSAAktív
12965Kránicz JózsefDobó ErikaDanceStation Táncsport EgyesületSenior IIIAAAktív
11456Kraszkó TamásKraszkó ZsanettKner Táncsport Egyesület - Nyíri Lajos Táncsport EgyesületIfjúságiBCAktív
13823Krem Attila MátéGajda LorettaSzilver Táncsport EgyesületFelnőttDDAktív
14524Krizmanics FerencMáriné Patton KláraStúdió 2000 TSE - SZOLDANCE Táncsport EgyesületSenior IIDCAktív
12099Krizsán DominikNagy Réka AnnaPro-Art TáncstúdióIfjúságiAAAktív
13959Kübler GáborStanyó Réka DorinaDance Express Tánc Sport EgyesületFelnőttECAktív
17759Kukoda ÁronSebestyén Lilla MajaBonita Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
17340Kun Marcell BenedekSzakács KittiStúdió 2000 TSEJunior IEEAktív
15949Kunkli BotondVárkonyi BeátaValcer TáncstúdióIfjúságiDEAktív
15951Kunkli KadosaBalog ZsanettValcer TáncstúdióIfjúságiDDAktív
15057Labancz GáborKoczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - Goldance Táncsport EgyesületJunior IICCAktív
13564Lakatos Ábel BenjáminPapp Angelika LillaValcer TáncstúdióIfjúságiEEAktív
16550Lakatos Ádám KárolyTömösközi Kata BertaKner Táncsport EgyesületJunior IIDDAktív
17673Lakatos ÁrminVencel KrisztinaOktogon TánccentrumFelnőttECAktív
14343Laki Gergely BernátLaki Anna SáraGála Társastáncklub EgyesületIfjúságiEDAktív
17298Landi Dominik BalázsBalassa BíborRitmo Sporttánc EgyesületGyermek IEEAktív
15754Láng IstvánRónaszéki ÉvaDanza Táncsport EgyesületSenior IVCEAktív
17817Lassú BotondBali ErikaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületFelnőttEEAktív
952László CsabaPáli ViktóriaSzilver Táncsport EgyesületFelnőttPPAktív
17458Látrányi BalázsPetter AlexaAmetiszt Táncsport EgyesületGyermek IIEDAktív
7047Lazók ViktorPapa InesPro-Art TáncstúdióFelnőttCSAktív
14526Lehóczki ZsoltOláh Csillag VirágBotafogo TáncegyüttesJunior IIEBAktív
16919Lekly DominikBalogh RebekaOktogon TánccentrumJunior IIEDAktív
16923Lekly OlivérSzabó-Gyerák MajaOktogon TánccentrumJunior IEEAktív
11489Lengyel BalázsKoós EnikőPlatina Tánc SportegyesületFelnőttDCAktív
17891Lenkey Gábor KárolyRobitschek HannaDanceLand TáncSport SportegyesületIfjúságiEEAktív
14700Lepp Tamás MárkCsorba KláraÉrdi Táncsport EgyesületIfjúságiEBAktív
14842Loboda GergelyTóth DominikaDream Dance Tánc SportegyesületIfjúságiEEAktív
11510Lóczi GergelyMolnár Fanni OdettNapfény TáncSport EgyesületFelnőttCBAktív
14049Loncsák DánielKecsedi RebekaValcer TáncstúdióFelnőttCCAktív
14727Lopocsi ZoltánSepsi AlexandraAdria-Szigó KTSEFelnőttDDAktív
17402Loránt Gábor DánielCeglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport EgyesületFelnőttDDAktív
17406Lőrincz RichárdDominkovics RékaiDanceStudio KTSEJunior IIEDAktív
15403Ludchen DánielBódor LiliánaFulldance Táncsport EgyesületJunior ICBAktív
17693Lukács Zétény AttilaFischer LetíciaEMotion TáncstúdióGyermek IIEEAktív
13787Maczkó Márk MiklósCsorba ViktóriaMiskolcz-Revital TSEJunior IICBAktív
16969Magyar KristófNémeth ZsókaGála Társastáncklub EgyesületGyermek IIEEAktív
14924Magyar SándorLévai LucaRitmo Sporttánc EgyesületFelnőttCBAktív
15889Majer MárkSzőcs Barbara VeronikaJoyDance Táncsport EgyesületIfjúságiEDAktív
17918Majer Tamás RolandFarkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
16785Major AntalKaáli AnnaDance Express Tánc Sport EgyesületJunior IIEDAktív
16379Major JácintPapacsek FlóraÉrdi Táncsport EgyesületJunior IIEDAktív
16461Maráczi Rodrigó DávidZátrok Dorottya JúliaLaguna KTSEIfjúságiDDAktív
15021Márián GergőSzabó PetraDance Universe Tánc SportegyesületFelnőttECAktív
12249Marjanovic PetarFazekas FanniSzilver Táncsport Egyesület - Valcer TáncstúdióFelnőttSAAktív
4093Markó RóbertMarkovics EmesePro-Art TáncstúdióFelnőttPPAktív
10154Maróthy Róbert DánielHorváth JázminLorigo Táncsport EgyesületIfjúságiDDAktív
14539Martienssen Benjamin StephanBertalan RékaOktogon TánccentrumFelnőttBCAktív
15699Márton Dávid ÁdámDékány AnnaSzilver Táncsport EgyesületFelnőttBBAktív
17859Marton LászlóBartók LauraSzilver Táncsport EgyesületGyermek IIEEAktív
15368Márton PéterViczina KincsőFelicita KTSEIfjúságiCCAktív
14472Márton Viktor AndrásPáble NóraFelicita KTSEIfjúságiCCAktív
16607Matkovics GoránBíró GabriellaGoldance Táncsport EgyesületSenior IDCAktív
14396Mátraházi IstvánPapp EmeseBotafogo TáncegyüttesFelnőttDCAktív
16342Mátyási ÁdámFetter AlexandraStúdió 2000 TSEJunior IEEAktív
9984Matyi MátéMező Iris RenátaValcer TáncstúdióFelnőttBAAktív
16396Mayer Dávid GergőTóth Fanni DominikaFelicita KTSEJunior IIDDAktív
16916Meizner IstvánMeiznerné Fáy ZsuzsannaDimenzió Táncsport EgyesületSenior IDDAktív
17092Melczner MarcellBednarik BiankaStúdió 2000 TSEJunior IEEAktív
17341Melczner MátéDányi DorkaStúdió 2000 TSEGyermek IIEEAktív
17425Melecsek ImreHorváth Flóra KamillaDanceLand TáncSport SportegyesületJunior IEEAktív
15017Meleg Máté SándorMráz Jázmin JuditBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületFelnőttDCAktív
14337Melich KrisztiánPetrás KíraSzilver Táncsport Egyesület - Békésszentandrási Vértessy TSEIfjúságiCCAktív
12694Mészáros Bence LeventeBalanescu LiliánaSzilver Táncsport EgyesületIfjúságiAAAktív
14293Mészáros Krisztián MátéGizella HajnalkaDance Express Tánc Sport EgyesületFelnőttDCAktív
16316Mészáros Máté ImreSzékely CintiaJoyDance Táncsport EgyesületJunior IIDDAktív
15380Mészáros Zsombor MátéDömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub EgyesületJunior IDDAktív
17177Mihalovits Bence GáborCsumán CsengeQuality Dance TSEIfjúságiEDAktív
16903Mihályfi CsabaCsenki RebekaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületIfjúságiEDAktív
17856Mihályfi MátéAlmási BlankaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületGyermek IIEDAktív
9094Mizsér TamásFülöp ZsuzsannaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon TánccentrumFelnőttBAAktív
17533Módos TiborCzetter Ibolya Dr.Pro-Art TáncstúdióSenior IIIEEAktív
17182Mogyorósi Máté GyulaMarton MajaPromenád Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
9494Mölcs MartinProhászka FruzsinaLorigo Táncsport EgyesületIfjúságiABAktív
15056Molnár DominikKovács Viktória KittiSavaria Táncsport EgyesületIfjúságiDDAktív
15023Molnár GyörgyMolnárné Varga IrénValcer TáncstúdióSenior IICDAktív
16970Molnár Levente IstvánKöcse RékaGála Társastáncklub EgyesületGyermek IIEEAktív
13603Mosdóczi BalázsKabai FruzsinaValcer Táncstúdió - Szabolcs Diáksport EgyesületFelnőttDCAktív
11996Mózer AdriánLévai DorotiValcer TáncstúdióIfjúságiBBAktív
16112Mózer DominikVincze Sára VirágGála Társastáncklub EgyesületJunior IIEEAktív
15459Müller BalázsJáger LauraEraklin Táncklub EgyesületJunior IIDDAktív
9801Müller GyulaMüller-Boros ÁgnesAdria-Szigó KTSEFelnőttBCAktív
17823Munarini LucaBántó BernadettOktogon TánccentrumFelnőttSAAktív
13818Nagy Ákos BálintSzücs ViktóriaDance Universe Tánc SportegyesületFelnőttDDAktív
11422Nagy AntalVécsi HédiMiskolcz-Revital TSEFelnőttBBAktív
16987Nagy Attila ÁdámBodnár IzabellDance Universe Tánc SportegyesületFelnőttDDAktív
15712Nagy Balázs HunorKiss Jázmin VirágEl Paso SEJunior IIECAktív
15576Nagy BálintMoss KingaDanza Táncsport EgyesületFelnőttEDAktív
16569Nagy BenceHorn-Braun JohannaDanceLand TáncSport SportegyesületJunior IEDAktív
7567Nagy DávidÉlő FranciskaEl Paso SEFelnőttCBAktív
16889Nagy GáborSzabó Rebeka EszterFlamenco 2001 TSEJunior IEEAktív
11823Nagy IstvánDr. Magyar MártaAlexandra Tánc Sportegyesület - Oktogon TánccentrumSenior IIIDBAktív
17241Nagy KristófKovács Lili KlaudiaValcer TáncstúdióIfjúságiDDAktív
12043Nagy MárkMarschall Zita OlíviaSZOLDANCE Táncsport EgyesületIfjúságiAAAktív
16102Nagy Márk KárolyDomak NikolettÉrdi Táncsport EgyesületIfjúságiEDAktív
16940Nagy Norbert-ZsoltMátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületIfjúságiDEAktív
15664Nagy Zalán ZsoltTorják GerdaMedalion Táncsport EgyesületJunior IIDCAktív
1181Nagymihály BalázsHorváth ZsófiaPro-Art TáncstúdióFelnőttPPAktív
3996Néber Árpád BalázsIszlatyi KingaStúdió 2000 TSEFelnőttCBAktív
11860Nemes MárkKiss DorkaMiskolcz-Revital TSEIfjúságiDDAktív
8755Németh AdriánMiklós OrsolyaOktogon TánccentrumFelnőttBBAktív
15306Németh CsabaHajducsák AnnamáriaPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub EgyesületFelnőttCDAktív
12755Németh GáborSzurcsik SzonjaStúdió 2000 TSEFelnőttDBAktív
17166Németh GáborZöldvári KlaudiaEraklin Táncklub EgyesületSenior IEEAktív
14735Németh Kristóf LászlóVárady Zsófia EditAdria-Szigó KTSEIfjúságiDDAktív
16977Németh ZsoltBabay ViktóriaBotafogo TáncegyüttesIfjúságiCCAktív
15351Novák IstvánSebesi DaniellaPro-Art TáncstúdióIfjúságiBAAktív
16517Novák MarcellLigler Emma LucaLorigo Táncsport EgyesületGyermek IIDDAktív
16303Nyilas DánielBenczur FanniDance Express Tánc Sport EgyesületIfjúságiECAktív
15294Oberna Károly GáborVáczi BettinaSzilver Táncsport EgyesületFelnőttCCAktív
15397Oláh Dániel LászlóPénzes SáraPro-Art TáncstúdióJunior IICCAktív
14770Oláh KristófNovák CsengePro-Art TáncstúdióIfjúságiBBAktív
16345Oláh RegőHorváth LénaStúdió 2000 TSEGyermek IIDDAktív
15412Oláh ZsomborNagy DorinaGála Társastáncklub EgyesületJunior IIEDAktív
16078Oltai Dániel LászlóMarozsán Mira LillaBotafogo TáncegyüttesGyermek IIEDAktív
17820Orbán VilmosKőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
14893Orbán Zsolt MárkNagy AnnaC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületIfjúságiEBAktív
17395Őrlős FerencÁgfalvi AndreaDanceStation Táncsport EgyesületSenior IEEAktív
14467Orosz LászlóKirály MariannaPro-Art TáncstúdióSenior IADAktív
17359Orosz PéterMayer KataFelicita KTSEIfjúságiEEAktív
11600Ossik BélaSzabó Dóra ZsófiaValcer TáncstúdióFelnőttDDAktív
1930Osvárt AndrásSzatmári Dorottya ErzsébetPro-Art TáncstúdióFelnőttASAktív
16076Oszlánszki LászlóMadari ÉvaOktogon TánccentrumSenior IEDAktív
17861Őze CsanádSzircsák SzófiaSzilver Táncsport EgyesületGyermek IIEEAktív
16276Paizs Ármin GáborJeges Jázmin MirjamSan Dance Studio Táncsport Egyesület - Ametiszt Táncsport EgyesületIfjúságiDDAktív
16613Pakuts AndrásSzakács Napsugár RékaEl Paso SEJunior IECAktív
16093Pál GáborPál MártaZsámbéki Tánc Sport EgyesületSenior IIIEEAktív
15394Pál PéterPál KatalinHavanna Táncstúdió SportegyesületJunior IEDAktív
17103Palásthy CsabaTóth TamizaRitmo Sporttánc EgyesületJunior IIEDAktív
17102Palásthy NándorCsizmadia NikolettRitmo Sporttánc EgyesületJunior IDDAktív
14829Pálfalvi JózsefTóth EszterDancing Queen Sport Tánc EgyesületFelnőttEEAktív
17362Pálfi Donát KendeHordós AnnaPlatina Tánc SportegyesületJunior IEEAktív
15350Pálinkás AndrásPálinkás AndrásnéNyíri Lajos Táncsport EgyesületSenior IICCAktív
5783Panka DánielPanka DorottyaAdria-Szigó KTSEFelnőttSDAktív
16965Panulin ÁdámSalamon ZsókaGála Társastáncklub EgyesületJunior IEEAktív
14805Papp Ádám IstvánGál DalmaSzilver Táncsport EgyesületJunior IBBAktív
14066Papp GergelyHorváth LizaStúdió 2000 TSEJunior IIDDAktív
16608Papp GergelyTisza ViktóriaAdria-Szigó KTSEIfjúságiEEAktív
14821Patkós MátéPataki Noémi KataStúdió 2000 TSE - Forma Táncsport EgyesületJunior IICCAktív
16274Patucz PéterKaukál Hanna MíraDance Express Tánc Sport EgyesületJunior IIEDAktív
6849Pék MátéNagy Edit LillaDANCE TALENT Tánccsoport EgyesületFelnőttBBAktív
9224Pellei MihályTóth EnikőPro-Art TáncstúdióFelnőttBAAktív
17421Péntek ÁdámMáté ZsókaAmetiszt Táncsport EgyesületGyermek IIEDAktív
14994Peresztegi Patrik CsabaSzeőke ÁgotaAdria-Szigó KTSEIfjúságiECAktív
16932Perjési PatrikKuti Petra GabriellaQuality Dance TSEIfjúságiEDAktív
17978Perovics PéterKalló EnikőBajai Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
7907Péter KrisztiánMilus AlidaAdria-Szigó KTSE - DanceStation Táncsport EgyesületFelnőttBAAktív
16587Péterfai ÖrsHorváth AlexandraSan Dance Studio Táncsport Egyesület - Ametiszt Táncsport EgyesületIfjúságiEEAktív
17321Pető-Szőllősi DominikPető-Szőllősi MirtillDance Universe Tánc SportegyesületJunior IDDAktív
16054Petrás BeneMáté VirágBékésszentandrási Vértessy TSE - Szilver Táncsport EgyesületJunior IDDAktív
5038Petrenkó TamásZsila AndreaValcer TáncstúdióFelnőttBSAktív
15385Petrényi Marcell LászlóKovács SáraGála Társastáncklub EgyesületJunior ICCAktív
16390Pilka ZoltánTerdik RékaValcer TáncstúdióJunior IIEEAktív
17090Pintér BenedekDányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSEGyermek IIEEAktív
16092Pintér MartinTóth MelindaAdria-Szigó KTSEJunior IIEDAktív
13949Podlovics TamásTóth Eszter NoémiDanceStation Táncsport EgyesületIfjúságiBBAktív
16374Podt TamásSzabó ÁgnesLaguna KTSEFelnőttEEAktív
12939Pohli GergelyKajos Luca FanniAdria-Szigó KTSEFelnőttCCAktív
17130Póli KristófSzabó LauraAdria-Szigó KTSEGyermek IIDDAktív
17865Polónyi KevinDorogi Edina AnnaSzilver Táncsport EgyesületGyermek IEEAktív
11922Polyák ImreIllés EszterStúdió 2000 TSEIfjúságiDCAktív
13391Pölyhe MátéSólyom FanniForma Táncsport Egyesület - Pro-Art TáncstúdióFelnőttBAAktív
13805Poór IstvánKirály BerndadettBotafogo TáncegyüttesFelnőttDBAktív
15400Pop Vlad AlexButor ZsófiaPro-Art Táncstúdió - Valcer TáncstúdióFelnőttDAAktív
12775Popovics RichárdDénes EdinaIKON Táncsport EgyesületFelnőttAAAktív
7989Póta GergőKiss NikolettPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Goldance Táncsport EgyesületFelnőttCDAktív
16090Pozsonyi Márkó IstvánMolnár KittiAdria-Szigó KTSEJunior IIECAktív
17863Prágai BenceŐze VirágSzilver Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
16584Préger BalázsHorváth Vanda EszterPro-Art TáncstúdióIfjúságiEDAktív
9990Preszl DánielPipicz ÁgnesForma Táncsport EgyesületFelnőttDDAktív
15714Princzinger MártonPrinczinger SáraEl Paso SEJunior IICCAktív
15623Prohászka TamásSzenczi PetraStúdió 2000 TSEJunior IIEDAktív
13753Pusch KevinAlbert EmmaAdria-Szigó KTSEJunior IBBAktív
17896Rácz ÁdámKovács LeilaFlamenco 2001 TSEFelnőttEEAktív
9008Rácz AlexJuhász JázminSzilver Táncsport EgyesületIfjúságiBBAktív
17513Rácz Noel BenjaminRácz Titanilla MelindaAdria-Szigó KTSEGyermek IIEEAktív
15390Radits DávidMravik Márta ZitaEl Paso SEJunior IEDAktív
6378Radnai ZoltánSzőke FanniFenomén TáncSport EgyesületFelnőttDBAktív
16320Raffai László OlivérNémeth BellaForma Táncsport Egyesület - Pro-Art TáncstúdióJunior IIDDAktív
16127Raffai Róbert BalázsSzalai RékaForma Táncsport Egyesület - Pro-Art TáncstúdióJunior IDDAktív
14689Rákóczy ZsomborJózsa JankaRitmo Sporttánc EgyesületIfjúságiAAAktív
16863Rappi AttilaAntal SzófiaFulldance Táncsport EgyesületJunior IEDAktív
13827Ratkai Márk GergőMárkus LiliSzilver Táncsport EgyesületIfjúságiCDAktív
15479Raul Szabolcs JánosCsofcsics CsengeStúdió 2000 TSEIfjúságiEBAktív
2850Reck TiborSzlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo TáncegyüttesFelnőttEBAktív
15392Rédl LászlóFekete Bettina EszterAlex Moore Táncsport EgyesületFelnőttEDAktív
14125Reiter RenátóKersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport EgyesületFelnőttBAAktív
16597Reitter ZsoltReitterné Berki AndreaLaguna KTSESenior IIDDAktív
16124Réthelyi BalázsSulyán Lilla KatalinSway Táncsport EgyesületJunior IIBBAktív
16125Réthelyi BotondHegedűs FruzsinaSway Táncsport Egyesület - Goldance Táncsport EgyesületIfjúságiCDAktív
14820Reznák ZsoltDubai DóraStúdió 2000 TSEJunior ICCAktív
12105Rischák BalázsGálfi PetraSzilver Táncsport EgyesületIfjúságiAAAktív
17975Rónai AndrásHorváth GrétaPro-Art TáncstúdióGyermek IIEEAktív
8119Rónyai ZoltánBusa DóraSzilver Táncsport EgyesületFelnőttAAAktív
16223Rosenberger Márk EdmondBalázs Brigitta MelindaEverydance Táncsport EgyesületFelnőttDDAktív
17086Rozina ÁkosKapronczai Sára PannaAdria-Szigó KTSEGyermek IIEDAktív
14053Rózsa Patrik SándorBistey BeátaValcer TáncstúdióIfjúságiBBAktív
13945Rozsnyai MártonTóth BoglárkaFulldance Táncsport EgyesületIfjúságiBCAktív
17812Ruzsa CsanádGál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületGyermek IIEEAktív
15369Salabert MártonDenke RékaGoldance Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport EgyesületIfjúságiCCAktív
16030Salánki Miklós BenceSzőllősy BlankaGoldance Táncsport EgyesületJunior IICCAktív
15537Sandó Ádám IstvánSzabó Anna KataAdria-Szigó KTSEIfjúságiEDAktív
13487Sándorfi Bálint TamásSimara BettinaDream Dance Tánc SportegyesületFelnőttBBAktív
15359Sántha NorbertTerbán ÁgnesSzilver Táncsport EgyesületIfjúságiCCAktív
15902Sáránszki ZoltánLiszt JuditEverydance Táncsport EgyesületSenior ICEAktív
15414Sárffy BenedekKovács LiliGála Társastáncklub EgyesületJunior IIEEAktív
12705Sárkány EgonTóth BernadettMiskolcz-Revital TSEJunior IIDCAktív
11104Sárosi RóbertOroszlán DóraPro-Art Táncstúdió - Stúdió 2000 TSEIfjúságiCBAktív
10226Savanya LászlóSavanyáné Árvai MargitForma Táncsport EgyesületSenior IIICCAktív
16331Sebestyén Dániel MátéGazdik DorinaDanza Táncsport EgyesületJunior IIDCAktív
12726Sebestyén PéterSalgó Anna RékaOktogon TánccentrumFelnőttEDAktív
17509Sebestyén ZsoltGyarmati Csenge VirágLehel-Melody TSEIfjúságiEEAktív
13802Sebők GergőKvala VivienAdria-Szigó KTSEJunior IDDAktív
16978Sebők Roland KrisztiánSebők Nilla ViktóriaBotafogo TáncegyüttesGyermek IIEDAktív
11080Selyem LászlóFarkas RékaSZOLDANCE Táncsport EgyesületFelnőttDDAktív
14888Sere DánielLentulai Hanna SáraC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületIfjúságiECAktív
15656Serényi Barnabás ÁronVarga LizaAdria-Szigó KTSEJunior ICCAktív
16620Seres MátyásBalog Orsolya ÁgnesEl Paso SEFelnőttEDAktív
17055Scheffer BenceŐrsi CsengeLaguna KTSEJunior IIDEAktív
10275Schiller-Tamás LászlóSzennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport EgyesületFelnőttDBAktív
16892Schöberl MiklósIllés ÍriszDanza Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
2067Schwartz PéterLengyel HelgaSzilver Táncsport EgyesületFelnőttSAAktív
6674Silvestri AndreaVáradi MartinaValcer TáncstúdióFelnőttASAktív
17141Simon DávidEke FlóraGála Társastáncklub EgyesületGyermek IIEDAktív
9341Simon ZoltánRákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSEFelnőttDBAktív
13054Sinkó TamásKökényes MelindaSzilver Táncsport Egyesület - Pro-Art TáncstúdióFelnőttCCAktív
15182Sipos András DánielSipos Anna HédiDanza Táncsport EgyesületJunior IECAktív
8036Sisák TamásFábrik ZitaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületFelnőttCCAktív
8166Skobrák GyörgyFürth EszterGoldance Táncsport EgyesületFelnőttEEAktív
17044Skornyák DánielTopor VandaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport EgyesületFelnőttEDAktív
11852Somoskői LászlóPós PolettMiskolcz-Revital TSEIfjúságiCAAktív
17901Sonkoly Ákos GáborBaráth LucaSzilver Táncsport EgyesületJunior IEEAktív
17854Soós Dorián OttóSzöllősi EszterEMotion TáncstúdióIfjúságiEDAktív
14773Sorin Andrei NeaguElek RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Claudius Táncsport EgyesületFelnőttSAAktív
17089Süle ZsomborSzél Anna CsengeSzilver Táncsport EgyesületGyermek IIDDAktív
13768Sulyán Bálint PálBálint NikolettaSway Táncsport Egyesület - Forma Táncsport EgyesületIfjúságiAAAktív
17695Sümegi BotondVastag ZsófiaEMotion TáncstúdióJunior IEDAktív
2419Suti András ZsoltTóth KatalinPro-Art Táncstúdió - Valcer TáncstúdióFelnőttBSAktív
16137Sütő ZalánMarkos NikolBotafogo TáncegyüttesGyermek IIDCAktív
1475Süttő RolandTombácz AnikóValcer TáncstúdióSenior IPPAktív
13740Szabó Ábel ZsomborBokodi PannaValcer TáncstúdióIfjúságiCBAktív
12895Szabó ÁdámFábián AnnaStúdió 2000 TSE - Szilver Táncsport EgyesületIfjúságiBBAktív
13749Szabó ÁkosSzabó Klaudia ÁgnesiDanceStudio KTSEIfjúságiBBAktív
16393Szabó Armand GáborDenk Lili EduaFelicita KTSEJunior IIDEAktív
12738Szabó BarnabásGeiger VivienBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületFelnőttBCAktív
8060Szabó BenceFolmeg BarbaraFenomén TáncSport EgyesületFelnőttDBAktív
15630Szabó BenceKeresztes PetraFelicita KTSEIfjúságiCCAktív
10338Szabó Bertalan JusztiniánHamecz FlóraValcer TáncstúdióIfjúságiDDAktív
14372Szabó GergőPeterka Flóra AnnaGála Társastáncklub EgyesületIfjúságiEDAktív
10541Szabó Hornos NorbertJuhász KittiDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon TánccentrumFelnőttABAktív
15720Szabó LajosSzabó HajnalkaLaguna KTSESenior IIIDDAktív
14898Szabó LászlóKovács SzabinaKner Táncsport EgyesületJunior IDDAktív
15383Szabó LórántPéntek-Takács LauraGála Társastáncklub EgyesületJunior IDDAktív
10340Szabó Noel MarcellMártha Mercédesz LauraValcer TáncstúdióFelnőttBBAktív
9538Szabó PatrikUdvari NelliBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületFelnőttCBAktív
14562Szabó PéterVári NikolettSZOLDANCE Táncsport EgyesületFelnőttBBAktív
16438Szabó Tamás ÁronKarasi Zoé HangaValcer TáncstúdióJunior IIDEAktív
12697Szabó ZsoltGyörgy MarcellaGoldance Táncsport EgyesületFelnőttCDAktív
10203Szabó Zsolt MihályÓnodi-Szabó ValériaSway Táncsport EgyesületSenior IIBBAktív
7320Szajduk Szabolcs TamásIllés DominikaAdria-Szigó KTSEFelnőttBCAktív
13047Szalai Dénes FerencBalla PetraPro-Art TáncstúdióIfjúságiAAAktív
9293Szalai MátéNagy JúliaLorigo Táncsport EgyesületFelnőttBAAktív
16526Szamos Péter TiborSzamos Péter TibornéEverydance Táncsport EgyesületSenior IIIDEAktív
4018Szánthó PéterJuhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport EgyesületSenior IASAktív
17727Szarka Ágoston SzilárdBajáky ZsannaKödmön Társastánc SEJunior IEDAktív
15604Szauer SzilárdSzőnyi ErikaLaguna KTSEJunior IICCAktív
17515Szegfű BalázsNémet EnaAdria-Szigó KTSEGyermek IEDAktív
13974Szegfű Kornél NorbertSusánszki ÉvaNyíri Lajos Táncsport EgyesületJunior IICBAktív
15876Szegi Márk IstvánSzegi AndreaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületFelnőttCCAktív
14346Szekér TiciánIllés BettinaGála Társastáncklub EgyesületJunior IIDDAktív
14808Szekeres PéterPetrezselyem Dominika GrétaSZOLDANCE Táncsport EgyesületFelnőttDCAktív
1559Széles AndrásSipos ViktóriaValcer Táncstúdió - Oktogon TánccentrumFelnőttSSAktív
6772Szerencsés SzabolcsKertész LauraFlamenco 2001 TSEFelnőttCBAktív
16619Szijjártó CsabaPakuts ÁgnesEl Paso SEJunior IIEDAktív
13747Sziklai GáborStercz Míra KrisztinaAdria-Szigó KTSEJunior IIBBAktív
14869Szilágyi Viktor AndrásLévai Vanessza AndreaForma Táncsport EgyesületFelnőttCCAktív
10931Szilner KonrádSzelecki VivienLaguna KTSE - Stúdió 2000 TSEFelnőttCBAktív
17367Szilvási PatrikTátrai RékaLaguna KTSEFelnőttEEAktív
15453Szinvai LeventeQinan LulahFenomén TáncSport Egyesület - Oktogon TánccentrumFelnőttECAktív
15006Szobol ZsoltCsüri Fanni NoaLaguna KTSEIfjúságiCDAktív
17510Szőke ÁkosSzőke EszterPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületFelnőttDEAktív
17335Szőke Balázs SzabolcsMolnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport EgyesületFelnőttDDAktív
12542Szőke BálintSzmilek JázminFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport EgyesületIfjúságiDBAktív
16555Szőke Gábor SándorPapp Éva DorinaÉrdi Táncsport EgyesületIfjúságiEDAktív
8543Szőke JánosHollósi Barbara MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületFelnőttDAAktív
15321Szombathelyi MártonCseri AugusztaPlatina Tánc SportegyesületIfjúságiECAktív
14686Szőnyi Balázs BenceKovács AnnaStúdió 2000 TSE - Pro-Art TáncstúdióFelnőttDBAktív
16360Szőts DánielEgresi Melinda BeatrixSzilver Táncsport EgyesületFelnőttBSAktív
16983Szücs Ábel CsomborSzücs Anna CsengePlatina Tánc SportegyesületIfjúságiEEAktív
13900Szűcs DávidCsermák Klaudia NoémiDanceStation Táncsport EgyesületIfjúságiCAAktív
13170Szűcs RóbertHéra-Bagáti ZsófiaDance Universe Tánc SportegyesületFelnőttEEAktív
14356Szvoboda Gergő JánosHodi Jessica AbigélSavaria Táncsport EgyesületJunior IIDDAktív
16074Tabakov DominikBencze VirágiDanceStudio KTSEJunior IDDAktív
1619Tábori ÁrminDézsy Klaudia KláraDanceStation Táncsport EgyesületFelnőttSCAktív
16032Táczi LászlóTácziné Bartos BarbaraLaguna KTSESenior IICCAktív
16554Takács BenjáminFábián BoglárkaPress Dance TSEJunior IIDDAktív
16301Takács CsabaNagy EdinaPlatina Tánc SportegyesületFelnőttEEAktív
15384Takács DávidForintos Odett ReginaGála Társastáncklub EgyesületJunior IDCAktív
16082Talabér GyörgyTalabér GyörgynéDancing Queen Sport Tánc EgyesületSenior IIIEEAktív
17405Tamaskó ZalánKirály Lilla AnettExotic Tánc Sport EgyesületIfjúságiEEAktív
9758Tarnai TamásTóth KlaudiaGála Társastáncklub EgyesületFelnőttDDAktív
9021Tejeda Tamás MárkVárnai ZsófiaSway Táncsport Egyesület - Adria-Szigó KTSEFelnőttSBAktív
8646Temesvári Bálint MátéHaddad SabrinaiDanceStudio KTSE - Szilver Táncsport EgyesületFelnőttASAktív
16783Teremi RolandPatai MajaStúdió 2000 TSEGyermek IEEAktív
17849Tihanyi BarnabásBánfi-Fischer AntóniaEMotion TáncstúdióJunior IEEAktív
5617Tímár AttilaSzalontai Kata JuditOktogon TánccentrumSenior IBBAktív
13363Tiralla BonifácBacsó HenriettaFlamenco 2001 TSE - Stúdió 2000 TSEFelnőttBAAktív
1718Török ÁrpádMolnár BarbaraPro-Art TáncstúdióFelnőttCSAktív
15570Török GáborLászló DóraDanceStation Táncsport EgyesületFelnőttECAktív
16084Török TamásBakonyi LaraGála Társastáncklub EgyesületJunior IIDDAktív
13816Török Tamás DánielGyurkovits ÉvaDance Universe Tánc SportegyesületFelnőttDAAktív
9243Tóth ÁdámRusznyák NikolettDance Universe Tánc SportegyesületFelnőttDBAktív
15304Tóth AlexBalogh ZsófiaPro-Art TáncstúdióJunior ICCAktív
6963Tóth ÁrpádLengyel ClaudiaBotafogo Táncegyüttes - Alex Moore Táncsport EgyesületFelnőttCAAktív
17007Tóth BalázsBotka ZsuzsannaGoldance Táncsport EgyesületFelnőttEEAktív
8299Tóth BarnabásJuhász DóraDanceStation Táncsport EgyesületFelnőttBBAktív
14358Tóth DominikTóth EszterSavaria Táncsport EgyesületJunior IIDDAktív
15753Tóth GyörgyTóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület - Oktogon TánccentrumFelnőttEDAktív
17110Tóth KornélÁvár JúliaLorigo Táncsport EgyesületIfjúságiDDAktív
13851Tóth KrisztiánLindmayer JázminPerfect Dance TSEIfjúságiCCAktív
16612Tóth Máté GáborKirály Jázmin VirágAdria-Szigó KTSEGyermek IIEDAktív
14876Tóth Szabolcs IgnácAnnus LucaSZOLDANCE Táncsport EgyesületJunior IDDAktív
14839Tóth TamásMarkovits KittiDanza Táncsport EgyesületFelnőttECAktív
16837Tóth Viktor DonátForgács DorinaValcer TáncstúdióFelnőttEDAktív
15041Tóth ZoltánKovács VivienValcer TáncstúdióFelnőttDCAktív
15751Tóth ZoltánSimon HelgaBajai Táncsport EgyesületFelnőttDDAktív
16520Tóth ZoltánKránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport EgyesületJunior IDDAktív
8959Tóth-Markos SzabolcsMező Sophia FlóraValcer TáncstúdióFelnőttCCAktív
15409Tuboly ZsomborSalamon SáraGála Társastáncklub EgyesületJunior ICBAktív
17725Tumó RolandHorváth Kata ZsuzsannaBajai Táncsport EgyesületFelnőttDDAktív
17028Turschl Tamás GusztávMezei BoglárkaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
17851Ujláb BenceBogdán LillaEMotion TáncstúdióIfjúságiEEAktív
2756Urbán TamásRépás SzilviaDanceStation Táncsport EgyesületFelnőttSAAktív
5577Váczi MárkVáczi NoémiAdria-Szigó KTSESenior IBDAktív
15694Vaczláv Csaba BercelMarkó Milda JázminBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületJunior IIDCAktív
14866Vajda András IstvánTatár BiankaForma Táncsport EgyesületIfjúságiCCAktív
17423Vajda ÁrminKáldi KatalinAmetiszt Táncsport EgyesületGyermek IIDDAktív
16040Vajjon BenceDonka CsengeSzilver Táncsport EgyesületJunior IDDAktív
16217Váncza BenceTari Alexandra MáriaQuality Dance TSE - Oktogon TánccentrumIfjúságiECAktív
14515Vandornyik MátéLólé NinettaHavanna Táncstúdió SportegyesületJunior IIECAktív
15242Váradi BalázsBerendi Klaudia SzilviaDanceLand TáncSport SportegyesületIfjúságiECAktív
15723Varga BalázsVarga Alexandra CintiaOktogon TánccentrumFelnőttECAktív
17414Varga KristófAszalos AndreaCit-Car Táncsport EgyesületIfjúságiEDAktív
9867Varga Martin DoriánHende ZsófiaLorigo Táncsport EgyesületFelnőttBBAktív
13809Varga MiklósDobra Viktória eszterRitmo Sporttánc EgyesületFelnőttCBAktív
16120Varga NándorSzántó LucaSway Táncsport EgyesületJunior IICCAktív
16657Varga SándorSzeles AndreaHavanna Táncstúdió SportegyesületIfjúságiECAktív
1793Vékony ViktorLoga Hajnalka CsillaValcer TáncstúdióFelnőttSBAktív
8794Veréb DánielSölét BrigittaSway Táncsport Egyesület - Quality Dance TSEFelnőttCBAktív
16255Veres DzsúlióHuber Petra IldikóC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületJunior IIECAktív
16297Vermes MátéGerencsér ZsófiaLorigo Táncsport EgyesületGyermek IIEEAktív
17398Vidák BálintFuszenecker MónikaBajai Táncsport EgyesületIfjúságiEEAktív
10571Vincze ÁdámGallai Anett KatalinGoldance Táncsport Egyesület - Laguna KTSEFelnőttBDAktív
17128Vizli BálintVizli FanniAdria-Szigó KTSEJunior IEDAktív
14664Werner ViktorGodó AnnaDream Dance Tánc SportegyesületIfjúságiCCAktív
9910Wirth BenceVárkonyi DóraAdria-Szigó KTSEFelnőttBCAktív
17403Wolf DánielFődi KittiEverydance Táncsport EgyesületFelnőttEEAktív
12211Wu-Hen-Chang AntalSurján CecíliaQuality Dance TSESenior IDBAktív
11120Zahorán ZoltánCsepregi Noémi ÉvaNyíri Lajos Táncsport EgyesületIfjúságiCCAktív
17971Zalavári CsabaFalusi BorbálaLorigo Táncsport EgyesületFelnőttEEAktív
16884Zelenka MátyásVincze-Német NoémiPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületFelnőttEEAktív
16527Zentai DánielMazula KrisztinaEverydance Táncsport EgyesületFelnőttEEAktív
17838Zerjav MihaKarcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSEFelnőttBSAktív
5441Zilahi Szabolcs GyörgyGede AndreaDanceStation Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport EgyesületFelnőttSSAktív
17675Zóna ViktorSzabó TímeaOktogon TánccentrumFelnőttEEAktív
16271Zsizsik Máté TiborPánczél NóraLaguna KTSEIfjúságiDDAktív
4411Zsoldos GáborKocsis KatalinOktogon Tánccentrum - Danza Táncsport EgyesületSenior ICBAktív
17766Zsoldos Gellért LászlóOláh RékaBonita Táncsport EgyesületJunior IIEEAktív
1857Zsom OlivérVozár BoglárkaX-PontozóbíróFelnőttPPAktív