Eseménynaptár

Nevezés előtt regisztrálj vagy jelentkezz be a rendszerbe! Csak regisztrált felhasználók nevezhetnek a versenyekre!

Október
2017.10.21
Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard Ranglista
Helyszín: 9700 Szombathely, Március 15.tér 5. Művelődési és Sportház
Rendező: LORIGO TSE.

Nevezési határidő: 2017.10.16

Változás történt !!! Forgatókönyv változás:

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT, RL Junior STT, RL Felnőtt 10T,

2017.10.28X.Zala Open Standard és Latin Formációs Ranglistaverseny
Helyszín: 8900 Zalaegerszeg, Stadion út.3
Rendező: Gála Társastáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2017.10.09

Változás történt !!! Új versenyszámok: Formáció Felnőtt Lányformáció LAT,Formáció Junior Lányformáció LAT,Formáció Junior Társasági Táncok

Formáció Junior Társasági Táncok, Formáció Junior Lányformáció LAT, Formáció Felnőtt Lányformáció LAT, RL Formáció Junior STT, RL Formáció Junior LAT, RL Formáció Felnőtt STT, RL Formáció Felnőtt LAT,

2017.10.29XVIII. Gála Kupa
Helyszín: Zalakerámia Sport - és Rendezvénycsarnok, 8900 Zalaegerszeg, Stadion u. 3.
Rendező: Gála Társastáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2017.10.23

Változás történt !!! Új versenyszámok: Gyermek I E LAT

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT,

November
2017.11.04XII. FEKETE SAS KUPA
Helyszín: 6800 HÓDMEZŐVÁSÁRHELY, KOSSUTH TÉR 3.
Rendező: Promenád Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2017.10.30

Változás történt !!! Törölt versenyszámok: TB Felnőtt A STT

Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Felnőtt S LAT,

2017.11.04Világtáncfesztivál - World Dance Festival
Helyszín: AUDI ARÉNA -Hungary, 9027 Győr, Kiskút liget
Rendező: Claudius Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2017.11.03

WDSF OPEN LATIN JUNIOR II, WDSF OPEN LATIN YOUTH, WDSF WORLD OPEN LATIN ADULT, WDSF WORLD CHAMPIONSHIP TEN DANCE SENIOR I, WDSF OPEN LATIN SENIOR II, WDSF OPEN STANDARD SENIOR III,

2017.11.05Világtáncfesztivál - World Dance Festival
Helyszín: AUDI ARÉNA -Hungary, 9027 Győr, Kiskút liget
Rendező: Claudius Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2017.11.04

WDSF OPEN STANDARD JUNIOR II, WDSF OPEN STANDARD YOUTH, WDSF OPEN STANDARD ADULT, WDSF OPEN STANDARD SENIOR I, WDSF OPEN LATIN SENIOR I, WDSF OPEN STANDARD SENIOR II,

2017.11.11Hungarian Open
Helyszín: Angyalföldi Sportcsarnok, 1139 Budapest, Rozsnyay utca 4.
Rendező: Danza Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2017.11.06

Változás történt !!! Új versenyszámok: Senior II E STT,Senior II E LAT,Senior II D STT,Senior II C STT
Törölt versenyszámok: Felnőtt S LAT,Senior III E STT,Senior III E LAT

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Senior I E STT, Senior I E LAT, Senior I D STT, Senior I D LAT, Senior I C STT, Senior I C LAT, Senior II E STT, Senior II E LAT, Senior II D STT, Senior II C STT,

2017.11.12
XII FORMA kupa Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista Professzionista Latin Ranglistaverseny
Helyszín: 6750 Algyő, Sport u. 5. Fehér Ignác Általános Iskola Spőortcsarnok
Rendező: Forma Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2017.11.06

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B LAT, Senior III C STT, Senior III C LAT, RL Junior 10T, RL Felnőtt STT, RL Professzionista Felnőtt LAT,

2017.11.1827. Bem kupa
Helyszín: Grosics Gyula Sportcsarnok Mogyoród, Iskola utca 5.
Rendező: Big-BEM Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2017.11.13

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT,

2017.11.25XIII. RexTerra Kupa - C Országos Bajnokság, U21 Standard, Latin Magyar Bajnokság
Helyszín: 6400 Kiskunhalas Kossuth u 23
Rendező: Stúdió 2000 TSE

Nevezési határidő: 2017.11.20

Gyermek I E STT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, MB U21 STT, MB U21 LAT, OB Gyermek II C STT, OB Gyermek II C LAT, OB Junior I C STT, OB Junior I C LAT, OB Junior II C STT, OB Junior II C LAT, OB Ifjúsági C STT, OB Ifjúsági C LAT, OB Felnőtt C STT, OB Felnőtt C LAT, OB Senior I C STT, OB Senior I C LAT, OB Senior II C STT, OB Senior II C LAT, OB Senior III C STT, OB Senior III C LAT, OB Senior IV C STT, OB Senior IV C LAT,

December
2017.12.02B-A-S Országos Bajnokság, Senior Open Országos Bajnokság
Helyszín: Csabagyöngye Kulturális Központ, 5600 Békéscsaba, Széchenyi utca 4.
Rendező: Nyíri Lajos Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2017.11.27

OB Junior I B STT, OB Junior I B LAT, OB Junior II B STT, OB Junior II B LAT, OB Ifjúsági B STT, OB Ifjúsági B LAT, OB Ifjúsági A STT, OB Ifjúsági A LAT, OB Felnőtt B STT, OB Felnőtt B LAT, OB Felnőtt A STT, OB Felnőtt A LAT, OB Felnőtt S STT, OB Felnőtt S LAT, OB Senior I Open STT, OB Senior I Open LAT, OB Senior II Open STT, OB Senior II Open LAT, OB Senior III Open STT, OB Senior III Open LAT, OB Senior IV Open STT, OB Senior IV Open LAT,

2017.12.03XIII. Ametiszt Kupa
Helyszín: Kaposvár Városi Sportcsarnok 7400 Kaposvár Arany János út 97
Rendező: Ametiszt Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2017.11.27

Változás történt !!! Törölt versenyszámok: Formáció Junior Lányformáció LAT,Formáció Felnőtt Lányformáció LAT

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT,

2017.12.03XIII. Ametiszt Kupa
Helyszín: Kaposvár Városi Sportcsarnok 7400 Kaposvár Arany János út 97
Rendező: Ametiszt Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2017.11.13

Formáció Junior Lányformáció LAT, Formáció Felnőtt Lányformáció LAT,

2017.12.09VII. Eraklin Kupa
Helyszín: Nagykanizsa SZC Zsigmondy Vilmos Szakképző Iskolája
Rendező: Eraklin Táncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2017.12.04

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Senior I E STT, Senior I E LAT, Senior I D STT, Senior I D LAT, Senior II E STT, Senior II E LAT, Senior II D STT, Senior II D LAT, Senior III E STT, Senior III E LAT, Senior III D STT, Senior III D LAT,

Február
2018.02.17
E Hattánc Országos Bajnokság, D Nyolctánc Országos Bajnokság
Helyszín: Siklós, sportcsarnok
Rendező: Adria-Szigó KTSE

Nevezési határidő: 2018.02.12

Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, OB Gyermek I E 6T, OB Gyermek I D 8T, OB Gyermek II E 6T, OB Gyermek II D 8T, OB Junior I E 6T, OB Junior I D 8T, OB Junior II E 6T, OB Junior II D 8T, OB Ifjúsági E 6T, OB Ifjúsági D 8T, OB Felnőtt E 6T, OB Felnőtt D 8T, OB Senior I E 6T, OB Senior I D 8T, OB Senior II E 6T, OB Senior II D 8T, OB Senior III E 6T, OB Senior III D 8T, OB Senior IV E 6T, OB Senior IV D 8T,

Március
2018.03.03Kelet-Magyarország Területi Bajnokság
Helyszín: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok 6600, Szentes Jövendő utca 1.
Rendező: Szilver Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.02.26

TB Gyermek I E STT, TB Gyermek I E LAT, TB Gyermek I D STT, TB Gyermek I D LAT, TB Gyermek II E STT, TB Gyermek II E LAT, TB Gyermek II D STT, TB Gyermek II D LAT, TB Gyermek II C STT, TB Gyermek II C LAT, TB Junior I E STT, TB Junior I E LAT, TB Junior I D STT, TB Junior I D LAT, TB Junior I C STT, TB Junior I C LAT, TB Junior I B STT, TB Junior I B LAT, TB Junior II E STT, TB Junior II E LAT, TB Junior II D STT, TB Junior II D LAT, TB Junior II C STT, TB Junior II C LAT, TB Junior II B STT, TB Junior II B LAT, TB Ifjúsági E STT, TB Ifjúsági E LAT, TB Ifjúsági D STT, TB Ifjúsági D LAT, TB Ifjúsági C STT, TB Ifjúsági C LAT, TB Ifjúsági B STT, TB Ifjúsági B LAT, TB Ifjúsági A STT, TB Ifjúsági A LAT, TB Felnőtt E STT, TB Felnőtt E LAT, TB Felnőtt D STT, TB Felnőtt D LAT, TB Felnőtt C STT, TB Felnőtt C LAT, TB Felnőtt B STT, TB Felnőtt A STT, TB Felnőtt A LAT, TB Felnőtt S STT, TB Felnőtt S LAT, TB Senior I Open STT, TB Senior I Open LAT, TB Senior I E STT, TB Senior I E LAT, TB Senior I D STT, TB Senior I D LAT, TB Senior I C STT, TB Senior I C LAT, TB Senior II Open STT, TB Senior II Open LAT, TB Senior II E STT, TB Senior II E LAT, TB Senior II D STT, TB Senior II D LAT, TB Senior II C STT, TB Senior II C LAT, TB Senior III Open STT, TB Senior III Open LAT, TB Senior III E STT, TB Senior III E LAT, TB Senior III D STT, TB Senior III D LAT, TB Senior III C STT, TB Senior III C LAT, TB Senior IV Open STT, TB Senior IV Open LAT, TB Senior IV E STT, TB Senior IV E LAT, TB Senior IV D STT, TB Senior IV D LAT, TB Senior IV C STT, TB Senior IV C LAT,

2018.03.03Nyugat- Magyarország Területi Bajnokság
Helyszín: Kaposvár Városi Sportcsarnok 7400 Kaposvár Arany János út 97
Rendező: Ametiszt Tánc-sport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.02.26

TB Gyermek I E STT, TB Gyermek I E LAT, TB Gyermek I D STT, TB Gyermek I D LAT, TB Gyermek II E STT, TB Gyermek II E LAT, TB Gyermek II D STT, TB Gyermek II D LAT, TB Gyermek II C STT, TB Gyermek II C LAT, TB Junior I E STT, TB Junior I E LAT, TB Junior I D STT, TB Junior I D LAT, TB Junior I C STT, TB Junior I C LAT, TB Junior I B STT, TB Junior I B LAT, TB Junior II E STT, TB Junior II E LAT, TB Junior II D STT, TB Junior II D LAT, TB Junior II C STT, TB Junior II C LAT, TB Junior II B STT, TB Junior II B LAT, TB Ifjúsági E STT, TB Ifjúsági E LAT, TB Ifjúsági D STT, TB Ifjúsági D LAT, TB Ifjúsági C STT, TB Ifjúsági C LAT, TB Ifjúsági B STT, TB Ifjúsági B LAT, TB Ifjúsági A STT, TB Ifjúsági A LAT, TB Felnőtt E STT, TB Felnőtt E LAT, TB Felnőtt D STT, TB Felnőtt D LAT, TB Felnőtt C STT, TB Felnőtt C LAT, TB Felnőtt B STT, TB Felnőtt B LAT, TB Felnőtt A STT, TB Felnőtt A LAT, TB Felnőtt S STT, TB Felnőtt S LAT, TB Senior I Open STT, TB Senior I Open LAT, TB Senior I E STT, TB Senior I E LAT, TB Senior I D STT, TB Senior I D LAT, TB Senior I C STT, TB Senior I C LAT, TB Senior II Open STT, TB Senior II Open LAT, TB Senior II E STT, TB Senior II E LAT, TB Senior II D STT, TB Senior II D LAT, TB Senior II C STT, TB Senior II C LAT, TB Senior III Open STT, TB Senior III Open LAT, TB Senior III E STT, TB Senior III E LAT, TB Senior III D STT, TB Senior III D LAT, TB Senior III C STT, TB Senior III C LAT, TB Senior IV Open STT, TB Senior IV Open LAT, TB Senior IV E STT, TB Senior IV E LAT, TB Senior IV D STT, TB Senior IV D LAT, TB Senior IV C STT, TB Senior IV C LAT,

Április
2018.04.07XIX.Gála Kupa Felnőtt-Ifjúsági Standard,Junior Latin,Senior Standard és Professzionista Tíztánc Ranglistaverseny és Klubközi Táncverseny
Helyszín: 8900 Zalaegerszeg, Kertvárosi Általános Iskola Liszt Ferenc Tagiskola tornaterme
Rendező: Gála Társastáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2018.04.02

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, RL Formáció Junior STT, RL Senior STT, RL Junior LAT, RL Felnőtt STT, RL Professzionista Felnőtt STT,

2018.04.14C és B Tíztánc Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny
Helyszín: 7100 Szekszárd, Zrínyi u. 78.
Rendező: Ritmo Sporttánc Egyesület

Nevezési határidő: 2018.04.09

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Senior III Open STT, OB Gyermek II C 10T, OB Junior I C 10T, OB Junior I B 10T, OB Junior II C 10T, OB Junior II B 10T, OB Ifjúsági C 10T, OB Ifjúsági B 10T, OB Felnőtt C 10T, OB Felnőtt B 10T, OB Senior I Open 10T, OB Senior I C 10T, OB Senior II Open 10T, OB Senior II C 10T, OB Senior III Open 10T, OB Senior III C 10T, OB Senior IV Open 10T, OB Senior IV C 10T,

2018.04.28Buda Open 2018
Helyszín: Törökbálinti Sportközpont
Rendező: DanceStation Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.04.23

Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, RL Junior STT, RL Senior LAT, RL Professzionista Felnőtt STT, RL Felnőtt LAT,

Május
2018.05.12U21 Standard és Latin Magyar Bajnokság és Klubközi Táncverseny
Helyszín: Főnix Csarnok Debrecen
Rendező: Valcer Táncstúdió

Nevezési határidő: 2018.05.07

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, MB U21 STT, MB U21 LAT,

2018.05.13Klubközi Táncverseny
Helyszín: Főnix Csarnok Debrecen Kassai út 28 4028
Rendező: Valcer Táncstúdió

Nevezési határidő: 2018.05.07

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT,

2018.05.26iDance X - Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc, Senior Standard és Professzionista Latin Ranglistaversen,és Klubközi Táncverseny
Helyszín: Kozármislenyi Sportcsarnok, 7761 Kozármisleny, Alkotmánytér 53.
Rendező: iDanceStudio KTSE

Nevezési határidő: 2018.05.21

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT, Felnőtt S LAT, RL Senior STT, RL Junior 10T, RL Felnőtt STT, RL Professzionista Felnőtt LAT,

2018.05.27 Bem kupa
Helyszín: Grosics Gyula Sportcsarnok, Mogyoród Gödöllői út 17.
Rendező: Big-BEM Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.05.21

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT,

Június
2018.06.02Szigo Kupa
Helyszín: Pécs, Gandhi Gimnázium Sportcsarnoka
Rendező: Adria-Szigó KTSE

Nevezési határidő: 2018.05.28

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Senior I E STT, Senior I E LAT, Senior I D STT, Senior I D LAT,

2018.06.16Szőke Tisza 2018. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny
Helyszín: Szeged, Temesvári krt. 33.
Rendező: Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2018.06.13

Gyermek I E STT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, WDSF Ifjúsági STT, WDSF Ifjúsági LAT, WDSF Felnőtt STT, WDSF Felnőtt LAT, WDSF Senior III STT,

2018.06.17Szőke Tisza 2018. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny
Helyszín: Szeged, Temesvári krt. 33.
Rendező: Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2018.06.13

WDSF Junior I STT, WDSF Junior I LAT, WDSF Junior II STT, WDSF Junior II LAT, WDSF Felnőtt STT, WDSF Felnőtt LAT, WDSF Senior II STT, WDSF Senior IV STT,

Szeptember
2018.09.15MTÁSZ "E" Országos Bajnokság, U21 10 Tánc Magyar Bajnokság és Klubközi Verseny
Helyszín: Csömöri Sportcsarnok (2141.Csömör, Major út 7-9.)
Rendező: Cit-Car Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.09.10

Változás történt !!! Törölt versenyszámok: MB U21 STT,MB U21 LAT

Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, MB U21 10T, OB Gyermek I E STT, OB Gyermek I E LAT, OB Gyermek II E STT, OB Gyermek II E LAT, OB Junior I E STT, OB Junior I E LAT, OB Junior II E STT, OB Junior II E LAT, OB Ifjúsági E STT, OB Ifjúsági E LAT, OB Felnőtt E STT, OB Felnőtt E LAT, OB Senior I E STT, OB Senior I E LAT, OB Senior II E STT, OB Senior II E LAT, OB Senior III E STT, OB Senior III E LAT, OB Senior IV E STT, OB Senior IV E LAT,

2018.09.23XV. Kistelek Open, Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Tíztánc és Professzionista Standard Ranglistaverseny
Helyszín: 6760, Kistelek, Kossuth utca 5.
Rendező: Pro-Art Táncstúdió

Nevezési határidő: 2018.09.18

RL Junior LAT, RL Senior 10T, RL Professzionista Felnőtt STT, RL Felnőtt 10T,

2018.09.29XIV. Ritmo Kupa Klubközi és Szabadidős Táncverseny
Helyszín: 7629 Pécs, Dobó István u.93., Gandhi Gimnázium Sportcsarnoka
Rendező: Ritmo Sporttánc Egyesület

Nevezési határidő: 2018.09.24

Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Senior III Open STT,

Október
2018.10.20XI. Zala Open Standard és Latin Formációs Ranglista
Helyszín: Zalakerámia Sport és- Rendezvénycsarnok
Rendező: Gála Társastáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2018.09.24

RL Formáció Junior STT, RL Formáció Junior LAT, RL Formáció Felnőtt STT, RL Formáció Felnőtt LAT,

2018.10.21XIX. Gála Kupa Klubközi Táncverseny
Helyszín: Zalakerámia Sport és- Rendezvénycsarnok
Rendező: Gála Társastáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2018.10.15

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT,

2018.10.27ISIS DANCE OPEN-Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard, Senior 10 Tánc, Professional Latin ranglista
Helyszín: Szombathely, AGORA Művelődési és Sportház
Rendező: LORIGO TSE.

Nevezési határidő: 2018.10.22

TB Gyermek I E STT, Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, RL Junior STT, RL Senior 10T, RL Felnőtt 10T,

November
2018.11.03Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Latin, Senior Standard és Professzionista Tíztánc Ranglista
Helyszín: 6750 Algyő, Sport u.5.
Rendező: Forma Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.10.29

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, RL Senior STT, RL Junior LAT, RL Felnőtt STT,

2018.11.25
SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Tíztánc, Senior Latin és Professzionista Tíztánc Ranglistaverseny
Helyszín: Pécs Városi Sportcsarnok
Rendező: Adria-Szigó KTSE

Nevezési határidő: 2018.11.19

Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Senior I D STT, Senior I D LAT, RL Senior LAT, RL Junior 10T, RL Felnőtt LAT, RL Professzionista Felnőtt LAT,

December
2018.12.08
B-A-S Országos Bajnokság, Senior Open Országos Bajnokság
Helyszín: Csabagyöngye Kulturális Központ, 5600 Békéscsaba, Széchenyi utca 4.
Rendező: Nyíri Lajos Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.12.03

OB Junior I B STT, OB Junior I B LAT, OB Junior II B STT, OB Junior II B LAT, OB Ifjúsági B STT, OB Ifjúsági B LAT, OB Ifjúsági A STT, OB Ifjúsági A LAT, OB Felnőtt B STT, OB Felnőtt B LAT, OB Felnőtt A STT, OB Felnőtt A LAT, OB Felnőtt S STT, OB Felnőtt S LAT, OB Senior I Open STT, OB Senior I Open LAT, OB Senior II Open STT, OB Senior II Open LAT, OB Senior III Open STT, OB Senior III Open LAT, OB Senior IV Open STT, OB Senior IV Open LAT,

2018.12.09Bem kupa
Helyszín: Grosics Gyula Sportcsarnok Mogyoród, Gödöllői út 17.
Rendező: Big-BEM Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.12.03

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT,

7