TáncSport Magyar Bajnokságok 2017 - Felnőtt Standard Magyar Bajnokság 2017.02.04

Helyszín: Szigetszentmiklós
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Szigetszentmiklós
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 29 ->15 ->19 ->12 ->6
Párok száma 29

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Bíró Csaba (Debrecen)
B - Sándor Judit (Budapest)
C - Dalotti Tibor (Budakeszi)
D - Tóth István (Debrecen)
E - Barbulszki Borisz (Ráckeve)
F - Jegonyán Okszána (Budapest)
G - Alexey Litvinov (Oroszország)
H - Heidi Goetz (Ausztria)
I - Pietro Braga (Olaszország)
J - Jaroslav Kucera (Csehország)
K - Virgil Grigore (Románia)
Döntnök:
Rimányi Judit (Szombathely)

Műsorvezető:
Molnár Andrea (Budapest), Székely Attila (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.49 Anikeev Nikita - Farkas BettinaSzilver Táncsport Egyesület56159/6
3.57 Hegyes Bertalan János - Kis ViolettaClaudius Táncsport Egyesület52361/14
4.73 Sorin Andrei Neagu - Elek RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Claudius Táncsport Egyesület5072/5
5.76 Tábori Ármin - Dézsy Klaudia KláraDanceStation TáncSport Egyesület 48287/13
6.52 Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület4646/2
Elődöntő
7.71 Rusnac Calin - Forgó Éva PatríciaSzilver Táncsport Egyesület4461/3
8.72 Schwartz Péter - Lucz LauraSzilver Táncsport Egyesület4283/6
9.64 Marjanovic Petar - Gessner Larissa MariaDanceStation Táncsport Egyesület4046/3
10.74 Szabó Hornos Norbert - Juhász KittiDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum3870/4
11.77 Tejeda Tamás Márk - Várnai ZsófiaSway Táncsport Egyesület - Adria-Szigó KTSE3653/4
12.50 Balga Kristóf János - Molnár RenátaSzilver Táncsport Egyesület3459/6
2.Forduló
13.55 Czuczi Patrik - Késmárki VanesszaSzilver Táncsport Egyesület3243/3
14.59 Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület3074/6
15.67 Panka Dániel - Panka DorottyaAdria-Szigó KTSE28102/14S
16.79 Vékony Viktor - Loga Hajnalka CsillaValcer Táncstúdió 2641/5
17. - 18.61 Kovács Győző - Szenti ReginaForma Táncsport Egyesület2480/10
17. - 18.69 Pölyhe Máté - Nagy EvelinForma Táncsport Egyesület - Promenád Táncsport Egyesület24122/19B
19.62 Kovács István Zoltán - Bakó BarbaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület2020/2
Reményfutam után
20.75 Szajduk Szabolcs Tamás - Illés DominikaAdria-Szigó KTSE1818/2
21.60 Kőszegi Gergely - Kiss DorottyaKödmön Társastánc SE - DanceStation Táncsport Egyesület16102/23A
22.68 Pintér Tibor - Bertalan RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum1422/3
23. - 24.78 Tóth Szilárd - Zsila AndreaValcer Táncstúdió1237/10
23. - 24.81 Wirth Bence - Várkonyi DóraAdria-Szigó KTSE1238/8
25.63 Kővári Dominik - Artner PetraLorigo Táncsport Egyesület810/3
26.66 Mölcs Martin - Csukovits FatimaLorigo Táncsport Egyesület670/22
27. - 28.58 Horváth Patrik - Skrut BritneyAdria-Szigó KTSE4128/16B
27. - 28.65 Matyi Máté - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió411/9
29.51 Bárándi János - Demény DóraSzilver Táncsport Egyesület058/17