TáncSport Magyar Bajnokságok 2017 - Ifjúsági Tíztánc Magyar Bajnokság 2017.02.05

Helyszín: Szigetszentmiklós
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Szigetszentmiklós
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 17 ->11 ->6
Párok száma 17

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Juhász Ágnes (Kiskunhalas)
B - Lajtai Beatrix (Budapest)
C - Lemákné Szabó Etelka (Budapest)
D - Rimányi Judit (Szombathely)
E - Törökgyörgy József (Kistelek)
F - Zsilák Zsuzsanna (Szeged)
G - Alexey Litvinov (Oroszország)
H - Heidi Goetz (Ausztria)
I - Frederic Mosa (Franciaország)
J - Jaroslav Kucera (Csehország)
K - Virgil Grigore (Románia)
Döntnök:
Futó Károly (Győr)

Műsorvezető:
Molnár Andrea (Budapest), Székely Attila (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokSTTLATÖsszesen
Döntő
1.26 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió3216/116/1161/1075/7
2.24 Sulyán Bálint Pál - Bálint NikolettaSway Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület3015/115/147/315/1
3.20 Nagy Márk - Marschall Zita OlíviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület2814/114/149/523/3
4.19 Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület2613/113/1153/1195/7
5.25 Szabó Ádám - Fábián AnnaStúdió 2000 TSE - Szilver Táncsport Egyesület2412/112/112/112/1
6.23 Rischák Balázs - Gálfi PetraSzilver Táncsport Egyesület2222/222/20/0
Elődöntő
7.13 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület2020/2108/840/7
8.11 Bacsik Bence - Tóth MelittaGoldance Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE1818/265/1277/12
9.14 Eszter Ákos Endre - Sütő CsillaStúdió 2000 TSE1616/282/1413/2
10.18 Krizsán Dominik - Nagy Réka AnnaPro-Art Táncstúdió1414/212/291/16
11.15 Fedics Richárd - Lengyel HelgaSzilver Táncsport Egyesület1212/212/250/5
1.Forduló
12. - 13.16 Guba Marcell - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület105/15/15/198/10
12. - 13.21 Rácz Alex - Juhász JázminSzilver Táncsport Egyesület105/15/132/45/1
14.17 Kővágó Dávid - Peták MagdolnaForma Táncsport Egyesület63/13/111/33/1
15.22 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület44/294/330/0
16.10 Al-Hakim Kerim - Vass VirágPro-Art Táncstúdió21/11/113/416/6
17.12 Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon Tánccentrum00/10/126/40/1