TáncSport Magyar Bajnokságok 2017 - Felnőtt LAT Magyar Bajnokság 2017.02.05

Helyszín: Szigetszentmiklós
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Szigetszentmiklós
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 46 ->28 ->24 ->12 ->6
Párok száma 46

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jenei Éva Evelin (Gyomaendrőd)
B - Juhász Ágnes (Kiskunhalas)
C - Lajtai Beatrix (Budapest)
D - Rimányi Judit (Szombathely)
E - Törökgyörgy József (Kistelek)
F - Zsilák Zsuzsanna (Szeged)
G - Alexey Litvinov (Oroszország)
H - Heidi Goetz (Ausztria)
I - Frederic Mosa (Franciaország)
J - Jaroslav Kucera (Csehország)
K - Virgil Grigore (Románia)
Döntnök:
Futó Károly (Győr)

Műsorvezető:
Molnár Andrea (Budapest), Székely Attila (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.100 Silvestri Andrea - Váradi MartinaValcer Táncstúdió90362/9
2.79 Hidi Balázs - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE88379/12
3.78 Hegyes Bertalan János - Kis ViolettaClaudius Táncsport Egyesület86575/17
4.111 Zilahi Szabolcs György - Czina BoglárkaDanceStation Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület84163/5
5.86 Király Márk - Lissák LauraClaudius Táncsport Egyesület8282/2
6.106 Szőts Dániel - Egresi Melinda BeatrixSzilver Táncsport Egyesület80241/11S
Elődöntő
7.104 Széles András - Sipos ViktóriaValcer Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum7884/3
8.101 Sorin Andrei Neagu - Elek RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Claudius Táncsport Egyesület76340/16
9. - 10.65 Antal Gergő - Hercsik ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE - Valcer Táncstúdió74102/4
9. - 10.67 Balázs Márk - Keresztszegi Ramóna MajaClaudius Táncsport Egyesület7474/2
11. - 12.77 Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió7070/2
11. - 12.83 Katona András - Bondár DóraSzilver Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület7099/5
2.Forduló
13.110 Urbán Tamás - Répás SzilviaDanceStation TáncSport Egyesület66128/7
14.94 Petrenkó Tamás - Füle KrisztinaValcer Táncstúdió - Quality Dance TSE6494/2
15.95 Pölyhe Máté - Nagy EvelinForma Táncsport Egyesület - Promenád Táncsport Egyesület62133/11S
16.82 Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület60140/9
17.71 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió5858/2
18.109 Tóth Szilárd - Zsila AndreaValcer Táncstúdió56132/9
19.96 Pop Vlad Alex - Butor ZsófiaPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió54101/8
20.99 Schwartz Péter - Lucz LauraSzilver Táncsport Egyesület5263/3
21.97 Popovics Richárd - Dénes EdinaIKON Táncsport Egyesület50183/10
22.69 Bátor Tamás - Fügedi LauraValcer Táncstúdió - Miskolcz-Revital TSE4848/2
23.70 Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület46121/11A
24.90 Matyi Máté - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió4470/7
Reményfutam után
25.64 Ádám Csaba - Ács NóraStúdió 2000 TSE42107/3
26.87 Kotymán Arnold László - Muzsai Anna RobertaSZOLDANCE Táncsport Egyesület40146/9
27.73 Csömör Marcell Krisztián - Demeter CsillaOktogon Tánccentrum - DuDance Tánc-Egyesület3870/7
28.72 Börzöli Dávid - Kersák DóraAdria-Szigó KTSE - Fulldance Táncsport Egyesület3636/2
29. - 30.75 Czinege Norbert - Krausz JuditValcer Táncstúdió - DanceLand TáncSport Sportegyesület34107/17A
29. - 30.89 Lazók Viktor - Papa InesPro-Art Táncstúdió34101/14S
31. - 32.93 Péter Krisztián - Milus AlidaAdria-Szigó KTSE - DanceStation Táncsport Egyesület3099/12
31. - 32.98 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes3055/5
33. - 34.68 Bartek János - Mezősi DaniellaAdria-Szigó KTSE - Pro-Art Táncstúdió2626/2
33. - 34.108 Tóth Árpád - Lengyel ClaudiaBotafogo Táncegyüttes - Alex Moore Táncsport Egyesület2626/2
35. - 37.76 Földiák Márk - Szarvas RebekaQuality Dance TSE - Pro-Art Táncstúdió2233/3
35. - 37.85 Kézsmárki János - Bakos AdriennPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió2222/2
35. - 37.92 Németh Gábor - Szurcsik SzonjaStúdió 2000 TSE22148/12
38.105 Szőke János - Hollósi Barbara MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület1616/2
39.107 Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaDance Universe Tánc Sportegyesület1475/16
40.91 Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum12102/16A
41. - 42.81 Kakuk Milán - Szabó TamaraKödmön Társastánc SE1083/25
41. - 42.102 Szabó Péter - Tóth Fruzsina GabriellaSZOLDANCE Táncsport Egyesület1033/4
43.66 Bakos Benjámin - Markó Margit VirágMedalion Táncsport Egyesület646/8
44.103 Szalai Máté - Nagy JúliaLorigo Táncsport Egyesület47/3
45. - 46.84 Keresztes László - Bartha LillaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület22/2
45. - 46.88 Kővári Dominik - Artner PetraLorigo Táncsport Egyesület250/3