TáncSport Magyar Bajnokságok 2017 - Ifjúsági LAT Magyar Bajnokság 2017.02.18

Helyszín: Szigetszentmiklós
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Szigetszentmiklós
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 28 ->18 ->12 ->6
Párok száma 28

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Roman Mayer (Austria)
B - Asis Khadjeh-Nouri (Germany)
C - Nenad Kircanski (Serbia)
D - Petar Milchev (Bulgaria)
E - Petr Odstrcil (Czech Republic)
F - Liudmila Tsyrkun (Belarus)
G - Antun Marki (Croatia)
H - Alexey Litvinov (Russian Federation)
I - Corina Alexandra Vlad (Romania)
J - Sándor Zoltán (Budapest)
K - Balikóné Akkerman Éva (Budapest)
Döntnök:
Szűcs Simon (Budapest)

Műsorvezető:
Markó Róbert (Budapest), Székely Attila (Hungary)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.23 Sulyán Bálint Pál - Bálint NikolettaSway Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület5469/3
2.27 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió52127/9
3.25 Szabó Ádám - Fábián AnnaStúdió 2000 TSE - Szilver Táncsport Egyesület5062/3
4.17 Nagy Márk - Marschall Zita OlíviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület4871/5
5.15 Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület46141/9
6.28 Szűcs Dávid - Csermák Klaudia NoémiDanceStation Táncsport Egyesület4464/4
Elődöntő
7.12 Jóvári Levente Tamás - Kaszás OrsolyaFlamenco 2001 TSE - Stúdió 2000 TSE42136/3
8.24 Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer Táncstúdió - Pro-Art Táncstúdió4040/2
9.18 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió38112/10A
10. - 12.8 Gál Krisztián Zsolt - Vörös LizaValcer Táncstúdió - SZOLDANCE Táncsport Egyesület3663/6
10. - 12.22 Somoskői László - Pós PolettMiskolcz-Revital TSE3636/2
10. - 12.26 Szabó Robin László - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió3636/2
2.Forduló
13.7 Eszter Ákos Endre - Sütő CsillaStúdió 2000 TSE3043/4
14.21 Rischák Balázs - Gálfi PetraSzilver Táncsport Egyesület2828/2
15.16 Mózer Adrián - Lévai DorotiValcer Táncstúdió2626/2
16.6 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület2437/2
17.14 Krizsán Dominik - Nagy Réka AnnaPro-Art Táncstúdió22113/18A
18.4 Bánáti Marcell - Kilner PannaiDanceStudio KTSE2055/3
1.Forduló
19.20 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület1818/2
20.2 Bacsik Bence - Tóth MelittaGoldance Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE1693/14
21.3 Balas Roland-Marco - Unger FanniPro-Art Táncstúdió1431/3
22. - 23.5 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület1252/9
22. - 23.13 Kővágó Dávid - Peták MagdolnaForma Táncsport Egyesület1215/3
24.11 Holló Patrik - Holka JázminBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület88/2
25.19 Rácz Alex - Juhász JázminSzilver Táncsport Egyesület611/3
26.9 Guba Marcell - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület4102/12
27.1 Al-Hakim Kerim - Vass VirágPro-Art Táncstúdió218/8
28.10 Györe Róbert - Takács Babett FanniDream Dance Tánc Sportegyesület - iDanceStudio KTSE00/2