TáncSport Magyar Bajnokságok 2017 - MB Felnőtt Tíztánc 2017.02.19

Helyszín: Szigetszentmiklós
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Szigetszentmiklós
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 19 ->12 ->6
Párok száma 19

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Heidi Goetz (Austria)
B - Antoni Czyzyk (Poland)
C - Asis Khadjeh-Nouri (Germany)
D - Oleksandra Myshko (Ukraine)
E - Paraskevi Santorinaiou (Greece)
F - Antun Marki (Croatia)
G - Alexey Litvinov (Russian Federation)
H - Alexandr Melnikov (Russian Federation)
I - Őze László (Szeged)
J - Németh Péter (Budapest)
K - Kuzma Péter (Zalaegerszeg)
Döntnök:
Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)

Műsorvezető:
Markó Róbert (Budapest), Molnár Andrea (Hungary)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokSTTLATÖsszesen
Döntő
1.7 Hegyes Bertalan János - Kis ViolettaClaudius Táncsport Egyesület3618/118/1379/15593/18
2.16 Sorin Andrei Neagu - Elek RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Claudius Táncsport Egyesület3417/117/189/6357/17
3.8 Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület3216/116/190/7156/10
4.13 Popovics Richárd - Dénes EdinaIKON Táncsport Egyesület3015/115/115/1198/11
5.15 Schwartz Péter - Lucz LauraSzilver Táncsport Egyesület2828/283/691/5
6.3 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió2626/226/258/2
Elődöntő
7.19 Urbán Tamás - Répás SzilviaDanceStation TáncSport Egyesület2424/2100/7128/7
8.14 Pölyhe Máté - Nagy EvelinForma Táncsport Egyesület - Promenád Táncsport Egyesület2222/222/20/0
9.2 Bátor Tamás - Fügedi LauraValcer Táncstúdió - Miskolcz-Revital TSE2020/298/1648/2
10.4 Czuczi Patrik - Késmárki VanesszaSzilver Táncsport Egyesület1818/243/388/17
11.17 Szabó Hornos Norbert - Juhász KittiDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum168/18/178/562/2
12.9 Kotymán Arnold László - Muzsai Anna RobertaSZOLDANCE Táncsport Egyesület1414/231/6146/9
1.Forduló
13.18 Tóth Szilárd - Zsila AndreaValcer Táncstúdió126/16/143/11138/10LAT:S
14.11 Matyi Máté - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió1010/221/1170/7
15.5 Dulai György - Torkos Rita MáriaSzilver Táncsport Egyesület88/240/034/2
16.6 Gedovics Balázs - Benkő ZsuzsannaStúdió 2000 TSE - Forma Táncsport Egyesület63/13/1159/1143/1
17.1 Bartek János - Mezősi DaniellaAdria-Szigó KTSE - Pro-Art Táncstúdió44/253/926/2
18.12 Mölcs Martin - Csukovits FatimaLorigo Táncsport Egyesület22/270/225/3
19.10 Kővári Dominik - Artner PetraLorigo Táncsport Egyesület00/210/550/3