Hungarian Dance Open 2017-1 - INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT 2017.02.18

Helyszín: Szigetszentmiklós
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Szigetszentmiklós
Típus: WDSF
Párok megtekintése: 59 ->25 ->48 ->24 ->13 ->6
Párok száma 61

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Heidi Goetz (Austria)
B - Antoni Czyzyk (Poland)
C - Asis Khadjeh-Nouri (Germany)
D - Oleksandra Myshko (Ukraine)
E - Sergej Milicija (Bosnia And Herzegovina)
F - Petar Milchev (Bulgaria)
G - Petr Odstrcil (Czech Republic)
H - Liudmila Tsyrkun (Belarus)
I - Paraskevi Santorinaiou (Greece)
J - Antun Marki (Croatia)
K - Alexey Litvinov (Russian Federation)
L - Corina Alexandra Vlad (Romania)
M - Simon Szucs (Hungary)
Döntnök:
Nenad Jeftic (Serbia)

Műsorvezető:
Markó Róbert (Budapest), Székely Attila (Hungary)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.52 Grigore Stefan - Filipescu LauraRomania6060/1
2.44 Boie Bogdan - Luchiv NataliaMoldova5959/1
3.53 Hidi Balázs - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE58437/13
4.203 Maxim Elfimov - Evgenia ChurikovaRussian Federation5757/1
5.63 Kosmachev Valentin - Kochengina AlenaRussian Federation5656/1
6.77 Hegyes Bertalan János - Kis ViolettaClaudius Táncsport Egyesület55648/19
Elődöntő
7.72 Nestsiarovich Vitali - Tolmacheva EkaterinaBelarus5454/1
8.57 Elias Branislav - Hradilova JanaSlovakia5353/1
9.89 Bergant Jure - Chekanova MilanaSlovenia5252/1
10.41 Argyropoulos Argiris - Jajanidze AnnGreece5151/1
11.56 Kalmar Laszlo Konstantin - Rauhala KastanjaFinland5050/1
12.64 Koval Yahor - Kotava AliaksandraBelarus4949/1
13.50 Galletto Stefano - Bollea CarlottaItaly4848/1
3.Forduló
14.43 Catalin Victor Cauca - Nicole Denise RacovitanRomania4747/1
15.48 Fatsis Tilemachos - Mantani ElisavetGreece4646/1
16. - 17.61 Király Márk - Lissák LauraClaudius Táncsport Egyesület45127/3
16. - 17.79 Steiner Erik - Antochshuk OlessyaAustria4545/1
18.202 Igor Gogichaev - Maria PopovaRussian Federation4343/1
19.46 Mateo Cvenic - Helena ZinicCroatia4242/1
20.158 Alexandr Tufar - Xenia GheorghievaBulgaria4141/1
21.58 Katona András - Bondár DóraSzilver Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület40139/6
22.39 Antal Gergő - Hercsik ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE - Valcer Táncstúdió39141/5
23.68 Erdelyi Szilard Denes - Juhas ZofiaSerbia3838/1
24.51 Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió37107/3
2.Forduló
25.83 Szőts Dániel - Egresi Melinda BeatrixSzilver Táncsport Egyesület3636/1
26. - 28.55 Michal Jarzyna - Magdalena TomakaPoland3535/1
26. - 28.81 Széles András - Sipos ViktóriaValcer Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum35119/4
26. - 28.86 Andric Sava - Nemarnik LucijaSerbia3535/1
29.70 Nanchev Stefan - Dimitrova AnnaBulgaria3232/1
30. - 31.78 Steindl David - Kager LydiaAustria3131/1
30. - 31.85 Wiesenhofer Maximilian - Goettfried MelanieAustria3131/1
32.156 Matei Denis-Gabriel - Iovanas IanaRomania2929/1
33.95 Dib Jean Pierre - Kastelic MashaSlovenia2828/1
34.74 Pop Vlad Alex - Butor ZsófiaPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió27128/9
35.129 Stanonik Herbert - Soboleva AlinaAustria2626/1
Reményfutam után
36. - 38.36 Ádám Csaba - Ács NóraStúdió 2000 TSE25132/4
36. - 38.71 Neidhart Felix - Karadzhiyan AniAustria2525/1
36. - 38.75 Popovics Richárd - Dénes EdinaIKON Táncsport Egyesület25223/12
2.Forduló
39.161 Lukas Smolka - Noemi TothovaSlovakia2222/1
Reményfutam után
40.92 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió2179/3
41.65 Ladler Philipp - Griesbacher Sara MariaAustria2020/1
42. - 43.40 Arapi Aleksandro - Kapoutsi MariaGreece1919/1
42. - 43.120 Pölyhe Máté - Nagy EvelinForma Táncsport Egyesület - Promenád Táncsport Egyesület1919/1
44.160 Jakubec Tomas - Kvasnickova LindaCzech Republic1717/1
45.84 Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaDance Universe Tánc Sportegyesület1691/17
46.45 Constantin Ionescu - Oana TonRomania1515/1
47. - 48.42 Bécsi Kristóf Patrik - Nagy Alexandra ÉvaBig-BEM Táncsport Egyesület1414/2
47. - 48.69 Gogh Mate - Vargova DoraSlovakia1414/1
49. - 50.60 Kézsmárki János - Bakos AdriennPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió1234/3
49. - 50.67 Lukac Matus - Beresova MichaelaSlovakia1212/1
51.76 Gorci Richard - Belkova DominikaSlovakia1010/1
52.37 Alin Valentin Ivanescu - Diana KristofRomania99/1
53.62 Kleemann Nikolaus - Bokor Nora MariaAustria88/1
54.49 Friesacher Rene - Dostal AlexandraAustria77/1
55.176 Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport Egyesület6112/16
56. - 57.59 Kézsmárki János - Bakos AdriennPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió527/3
56. - 57.178 Zsoldos Gábor - Kocsis KatalinOktogon Tánccentrum - Danza Táncsport Egyesület548/2
58.82 Szőke János - Hollósi Barbara MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület319/3
59.177 Tímár Attila - Szalontai Kata JuditOktogon Tánccentrum211/4
60.80 Stjepanovic Boris - Radojevic MasaCroatia11/1
61.47 Ébend András - Mester DóraOktogon Tánccentrum - Quality Dance TSE00/1