Hungarian Dance Open 2017-2 - WDSF Youth Standard Open 2017.02.19

Helyszín: Szigetszentmiklós
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Szigetszentmiklós
Típus: WDSF
Párok megtekintése: 31 ->24 ->12 ->6
Párok száma 31

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Heidi Goetz (Austria)
B - Antoni Czyzyk (Poland)
C - Asis Khadjeh-Nouri (Germany)
D - Oleksandra Myshko (Ukraine)
E - Nenad Kircanski (Serbia)
F - Salvatore Todaro (Bulgaria)
G - Petr Odstrcil (Czech Republic)
H - Paraskevi Santorinaiou (Greece)
I - Alexandr Melnikov (Russian Federation)
J - Corina Alexandra Vlad (Romania)
K - Laszlo Oze (Hungary)
Döntnök:
Nenad Jeftic (Serbia)

Műsorvezető:
Markó Róbert (Budapest), Molnár Andrea (Hungary)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.72 Bodini Marco - Charitonovaite KristinaItaly3030/1
2.76 Heler Sebastian Alin Zicoane - Copos AncaRomania2929/1
3.75 Dobrecovs Romans - Paldauskaite SmilteLithuania2828/1
4.80 Kieszek Michal - Stefanska JuliaPoland2727/1
5.96 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió26187/11
6.90 Prikryl Tomas - Chovancova Sanela LosCzech Republic2525/1
Elődöntő
7.52 Bukata Mikhail - Kadushko PolinaBelarus2424/1
8.79 Kavran Jurica - Vusic TihanaCroatia2323/1
9.86 Palagniuk Vladislav - Menyaylo ValeriyaRussian Federation2222/1
10.94 Sulyán Bálint Pál - Bálint NikolettaSway Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület2168/4
11.88 Pino Angelo - Scuderi RobertaItaly2020/1
12.78 Jarnec Ivan - Ekart AnaSlovenia1919/1
2.Forduló
13. - 14.38 Sevcik Filip - Dokusova SimonaSlovakia1818/1
13. - 14.74 Caks Zan - Roatis-Iacob CelseaAustria1818/1
15.92 Rischák Balázs - Gálfi PetraSzilver Táncsport Egyesület1638/3
16.84 Nagy Márk - Marschall Zita OlíviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület1564/6
17.69 Andric Sava - Nemarnik LucijaSerbia1414/1
18.89 Igor Politsimako - Anastasia ByvaltsevaRussian Federation1313/1
19. - 20.32 Tufar Alexandr - Gheorghieva XeniaBulgaria1212/1
19. - 20.85 Mykyta Nikulin - Valeriia MelnykUkraine1212/1
21.71 Jan Bednarz - Wiktoria LassakPoland1010/1
22.87 Peternel Matija - Herceg PatriciaCroatia99/1
23.98 Vlaykov Deyan - Vlaykova EmilyBulgaria88/1
24.95 Szabó Ádám - Fábián AnnaStúdió 2000 TSE - Szilver Táncsport Egyesület719/2
1.Forduló
25.73 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület6114/9
26.81 Kővágó Dávid - Peták MagdolnaForma Táncsport Egyesület516/4
27.68 Alin Valentin Ivanescu - Diana KristofRomania44/1
28.70 Banu Rares - Banu CatincaAustria33/1
29.91 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület296/34
30.93 Schimkowitsch Bernhard - Weinstabl MagdalenaAustria11/1
31.77 Hofer Elias - Winkler LisaAustria00/1