Hungarian Dance Open 2017-2 - WDSF Youth LAT Open 2017.02.19

Helyszín: Szigetszentmiklós
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Szigetszentmiklós
Típus: WDSF
Párok megtekintése: 39 ->25 ->12 ->6
Párok száma 39

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Roman Mayer (Austria)
B - Antoni Czyzyk (Poland)
C - Oleksandra Myshko (Ukraine)
D - Sergej Milicija (Bosnia And Herzegovina)
E - Petar Milchev (Bulgaria)
F - Petr Odstrcil (Czech Republic)
G - Liudmila Tsyrkun (Belarus)
H - Paraskevi Santorinaiou (Greece)
I - Antun Marki (Croatia)
J - Alexey Litvinov (Russian Federation)
K - Peter Kuzma (Hungary)
Döntnök:
Nenad Jeftic (Serbia)

Műsorvezető:
Markó Róbert (Budapest), Molnár Andrea (Hungary)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.46 Koval Yahor - Kotava AliaksandraBelarus3838/1
2.94 Sulyán Bálint Pál - Bálint NikolettaSway Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület37106/4
3.58 Saoulidis Alexandros - Takova VeronikaGreece3636/1
4.78 Jarnec Ivan - Ekart AnaSlovenia3535/1
5.96 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió34161/10
6.75 Dobrecovs Romans - Paldauskaite SmilteLithuania3333/1
Elődöntő
7.32 Tufar Alexandr - Gheorghieva XeniaBulgaria3232/1
8. - 9.38 Sevcik Filip - Dokusova SimonaSlovakia3131/1
8. - 9.42 Galletto Stefano - Bollea CarlottaItaly3131/1
10.79 Kavran Jurica - Vusic TihanaCroatia2929/1
11.88 Pino Angelo - Scuderi RobertaItaly2828/1
12.84 Nagy Márk - Marschall Zita OlíviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület2798/6
2.Forduló
13.95 Szabó Ádám - Fábián AnnaStúdió 2000 TSE - Szilver Táncsport Egyesület2688/4
14. - 15.51 Mózer Adrián - Lévai DorotiValcer Táncstúdió2551/3
14. - 15.71 Jan Bednarz - Wiktoria LassakPoland2525/1
16.48 Macarie Alexandru Dumitru - Ciubotar Adelina CristinaRomania2323/1
17. - 18.53 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió2222/1
17. - 18.59 Somoskői László - Pós PolettMiskolcz-Revital TSE2258/3
19. - 20.40 Gál Krisztián Zsolt - Vörös LizaValcer Táncstúdió - SZOLDANCE Táncsport Egyesület2083/7
19. - 20.66 Szűcs Dávid - Csermák Klaudia NoémiDanceStation Táncsport Egyesület2084/5
21. - 22.39 Erik Gerhard Baranyai - Daria Alexia ArdeleanRomania1818/1
21. - 22.63 Szabó Robin László - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió1854/3
23.43 Hainaru Felix Rares - Orha Andreea AlexandraRomania1616/1
24.44 Jóvári Levente Tamás - Kaszás OrsolyaFlamenco 2001 TSE - Stúdió 2000 TSE15151/4
25.37 Brand Felix - Lackner JanineAustria1414/1
1.Forduló
26. - 27.36 Ghita Andrei - Nicolici SaraRomania1313/1
26. - 27.69 Andric Sava - Nemarnik LucijaSerbia1313/1
28. - 29.61 Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer Táncstúdió - Pro-Art Táncstúdió1151/3
28. - 29.92 Rischák Balázs - Gálfi PetraSzilver Táncsport Egyesület1139/3
30.68 Alin Valentin Ivanescu - Diana KristofRomania99/1
31.91 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület826/3
32.33 Balas Roland-Marco - Unger FanniPro-Art Táncstúdió738/4
33.73 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület658/10
34.87 Peternel Matija - Herceg PatriciaCroatia55/1
35.34 Bánáti Marcell - Kilner PannaiDanceStudio KTSE459/4
36.65 Szőke Bálint - Szmilek JázminFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület313/5
37.81 Kővágó Dávid - Peták MagdolnaForma Táncsport Egyesület217/4
38. - 39.35 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület138/3
38. - 39.98 Vlaykov Deyan - Vlaykova EmilyBulgaria11/1