IV. FULLDANCE KUPA ORSZÁGOS IFJÚSÁGI-FELNŐTT LATIN, JUNIOR STANDARD ÉS PROFESSZIONISTA STANDARD RANGLISTAVERSENY ÉS KLUBKÖZI TÁNCVERSENY - Junior II D LAT 2017.04.08

Helyszín: Tápiószentmárton
Rendező: Fulldance Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Tápiószentmárton
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 19 ->12 ->6
Párok száma 19

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Bíróné Váradi Éva (Törökbálint)
B - Horváthné Kriczki Zita (Orosháza)
C - Simon Csaba (Miskolc)
D - Simonyi-Hornyák Hajnalka (Kaposvár)
E - Monica Gomes (Portugália)
Döntnök:
Balikóné Akkerman Éva (Budapest)

Műsorvezető:
Szűcs Simon (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.50 Ács Máté - Molnár PetraBotafogo Táncegyüttes1837/3
2.48 Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - Goldance Táncsport Egyesület1776/7
3.52 Nagy Zalán Zsolt - Torják GerdaMedalion Táncsport Egyesület1699/6
4.44 Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSE1529/4
5.16 Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület - Békésszentandrási Vértessy TSE1451/7
6.45 Hajdú Viktor - Sólyom Petra VeronikaKner Táncsport Egyesület1339/15
Elődöntő
7.51 Mészáros Máté Imre - Székely CintiaJoyDance Táncsport Egyesület1244/5
8.49 Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaGoldance Táncsport Egyesület - DuDance Tánc-Egyesület1129/5
9. - 11.25 Kaduka Zoltán - Farkas Luca KataFulldance Táncsport Egyesület1058/9
9. - 11.46 Horváth Ádám - Leposa DóraPRESS DANCE TSE1059/7
9. - 11.53 Szijjártó Csaba - Pakuts ÁgnesEl Paso SE1033/4
12.34 Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport Egyesület760/20
1.Forduló
13. - 14.23 Fedelin Márk - Dudás Lili EnikőMedalion Táncsport Egyesület - DuDance Tánc-Egyesület615/2
13. - 14.43 Dudás Barnabás - Szilágyi DóraValcer Táncstúdió651/9
15.37 Sebestyén Dániel Máté - Gazdik DorinaDanza Táncsport Egyesület499/14
16.24 Horváth András Máté - Szilágyi Maja ReginaDance Express Tánc Sport Egyesület39/4
17.47 Korcsok Roland József - Szabó VivienNyíri Lajos Táncsport Egyesület22/1
18. - 19.26 Nagy Bence - Horn-Braun JohannaDanceLand TáncSport Sportegyesület17/2
18. - 19.27 Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport Egyesület1104/25