IV. FULLDANCE KUPA ORSZÁGOS IFJÚSÁGI-FELNŐTT LATIN, JUNIOR STANDARD ÉS PROFESSZIONISTA STANDARD RANGLISTAVERSENY ÉS KLUBKÖZI TÁNCVERSENY - RL Felnőtt LAT 2017.04.08

Helyszín: Tápiószentmárton
Rendező: Fulldance Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Tápiószentmárton
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 33 ->19 ->22 ->12 ->6
Párok száma 33

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Bíró Csaba (Debrecen)
B - Bíróné Váradi Éva (Törökbálint)
C - Horváthné Kriczki Zita (Orosháza)
D - Simon Csaba (Miskolc)
E - Vörös Péter (Budapest)
F - Simonyi-Hornyák Hajnalka (Kaposvár)
G - Novák Tamás (Szombathely)
H - Monica Gomes (Portugália)
I - Törökgyörgy Józsefné (Kistelek)
Döntnök:
Balikóné Akkerman Éva (Budapest)

Műsorvezető:
Szűcs Simon (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.142 Hidi Balázs - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE48485/14
2.144 Király Márk - Lissák LauraClaudius Táncsport Egyesület47183/5
3.140 Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió45161/5
4.135 Balázs Márk - Keresztszegi Ramóna MajaClaudius Táncsport Egyesület44124/4
5.146 Nagy Márk - Marschall Zita OlíviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület42148/8
6.152 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió41213/11
Elődöntő
7.150 Sulyán Bálint Pál - Bálint NikolettaSway Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület39157/5
8.138 Bődi Dénes - Balogh Nikolett EvelinSzilver Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE3843/2
9. - 10.134 Antal Gergő - Hercsik ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE - Valcer Táncstúdió36183/7
9. - 10.139 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió36121/5
11.154 Urbán Tamás - Répás SzilviaDanceStation TáncSport Egyesület33176/10
12.141 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület32113/6
2.Forduló
13. - 14.147 Petrenkó Tamás - Füle KrisztinaValcer Táncstúdió - Quality Dance TSE30132/4
13. - 14.153 Széles András - Sipos ViktóriaValcer Táncstúdió - Oktogon Tánccentrum30158/6
15. - 16.91 Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer Táncstúdió2797/6
15. - 16.143 Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület27189/11
17.151 Szabó Robin László - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió2481/5
18.129 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió2349/3
19. - 20.127 Bátor Tamás - Fügedi LauraValcer Táncstúdió - Miskolcz-Revital TSE2190/5
19. - 20.148 Popovics Richárd - Dénes EdinaIKON Táncsport Egyesület21252/13
21.123 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes18104/10
22.137 Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület1722/2
Reményfutam után
23.149 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület1556/6
24.90 Mózer Adrián - Lévai DorotiValcer Táncstúdió1484/6
25.136 Bécsi Kristóf Patrik - Nagy Alexandra ÉvaBig-BEM Táncsport Egyesület1229/4
26.88 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület1160/6
27.145 Krizsán Dominik - Nagy Réka AnnaPro-Art Táncstúdió919/3
28.120 Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaPromenád Táncsport Egyesület870/12
29. - 30.122 Péter Krisztián - Milus AlidaAdria-Szigó KTSE - DanceStation Táncsport Egyesület613/2
29. - 30.133 Ádám Csaba - Ács NóraStúdió 2000 TSE6144/6
31.128 Keresztes László - Bartha LillaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület37/4
32.80 Bánáti Marcell - Kilner PannaiDanceStudio KTSE288/7
33.67 Bangó Milán - Herczeg DóraPress Dance TSE046/6