Lászlóvill Kupa Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista és Klubközi Verseny - Junior II D Standard 2017.04.23

Helyszín: Székesfehérvár
Rendező: Laguna Kulturális és Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Székesfehérvár
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 17 ->11 ->6
Párok száma 17

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Kazi Gábor (Szeged)
B - Kovács Sándor (Budapest)
C - Szűcs Simon (Budapest)
D - Pap Balázs (Szentes)
E - Vozár Boglárka (Balástya)
Döntnök:
Horváthné Krizsa Mária (Budapest)

Műsorvezető:
Szilnerné Györe Judit Ágnes (Székesfehérvár)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.31 Tóth Alex - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió1683/8
2.55 Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - Goldance Táncsport Egyesület1587/10
3.23 Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület - Békésszentandrási Vértessy TSE1480/8
4.56 Mayer Dávid Gergő - Tóth Fanni DominikaFelicita KTSE1355/6
5.54 Jakab Ádám Gergő - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület1239/7
6.57 Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaGoldance Táncsport Egyesület - DuDance Tánc-Egyesület1144/7
Elődöntő
7.24 Házas Ádám - Paluska EmeseRitmo Sporttánc Egyesület1078/16
8.51 Bársony Csongor - Oláh EmeseLorigo Táncsport Egyesület935/4
9.52 Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület8100/11C
10.53 Fábián Dávid László - Gózner Ingrid FanniPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület77/2
11.28 Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE672/17
1.Forduló
12. - 13.27 Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület576/19
12. - 13.47 Horváth Levente - Szabó PatríciaFelicita KTSE55/1
14.58 Szekér Ticián - Illés BettinaGála Társastáncklub Egyesület328/8
15. - 17.26 Kovács Levente - Fogas Liza AnnaGála Társastáncklub Egyesület25/4
15. - 17.29 Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület214/10
15. - 17.30 Takács Dávid - Forintos Odett ReginaGála Társastáncklub Egyesület256/22