Lászlóvill Kupa Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista és Klubközi Verseny - Junior II D LAT 2017.04.23

Helyszín: Székesfehérvár
Rendező: Laguna Kulturális és Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Székesfehérvár
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 25 ->14 ->9 ->6
Párok száma 25

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)
B - László Attila (Budapest)
C - Kazi Gábor (Szeged)
D - Szűcs Simon (Budapest)
E - Vozár Boglárka (Balástya)
Döntnök:
Horváthné Krizsa Mária (Budapest)

Műsorvezető:
Szilnerné Györe Judit Ágnes (Székesfehérvár)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.61 Nagy Balázs Hunor - Kiss Jázmin VirágEl Paso SE24188/10C
2.62 Nagy Zalán Zsolt - Torják GerdaMedalion Táncsport Egyesület23122/7
3.31 Tóth Alex - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió2291/6
4.59 Ács Máté - Molnár PetraBotafogo Táncegyüttes2158/4
5.36 Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaMedalion Táncsport Egyesület20251/24
6.2 Dezső László - Kolumbán ElviraSan Dance Studio Táncsport Egyesület - Ametiszt Táncsport Egyesület1949/5
Elődöntő
7. - 8.51 Bársony Csongor - Oláh EmeseLorigo Táncsport Egyesület1872/7
7. - 8.55 Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - Goldance Táncsport Egyesület18112/9
9.52 Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület16106/10C
2.Forduló
10.56 Mayer Dávid Gergő - Tóth Fanni DominikaFelicita KTSE1581/5
11.64 Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE14112/13C
12.57 Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaGoldance Táncsport Egyesület - DuDance Tánc-Egyesület1352/8
13.28 Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE1277/15
14.34 Horváth András Máté - Szilágyi Maja ReginaDance Express Tánc Sport Egyesület1131/7
1.Forduló
15. - 18.38 Király István Gábor - Sötét JankaLaguna KTSE1010/1
15. - 18.39 Palásthy Csaba - Tóth TamizaRitmo Sporttánc Egyesület1010/1
15. - 18.60 Mészáros Máté Imre - Székely CintiaJoyDance Táncsport Egyesület1065/7
15. - 18.63 Oláh Zsombor - Makovecz VirágGála Társastáncklub Egyesület1035/2
19.5 Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület627/8
20.26 Kovács Levente - Fogas Liza AnnaGála Társastáncklub Egyesület522/11
21. - 22.27 Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület485/20
21. - 22.37 Fódi Norbert - Stoye VivienDanza Táncsport Egyesület479/23
23.65 Szijjártó Csaba - Pakuts ÁgnesEl Paso SE237/6
24.29 Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület111/4
25.58 Szekér Ticián - Illés BettinaGála Társastáncklub Egyesület039/8