Lászlóvill Kupa Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista és Klubközi Verseny - Ifjúsági E LAT 2017.04.23

Helyszín: Székesfehérvár
Rendező: Laguna Kulturális és Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Székesfehérvár
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 22 ->13 ->6
Párok száma 22

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Tóth Mónika Éva (Zalaegerszeg)
B - Kazi Gábor (Szeged)
C - Szűcs Simon (Budapest)
D - Pap Balázs (Szentes)
E - Vozár Boglárka (Balástya)
Döntnök:
Horváthné Krizsa Mária (Budapest)

Műsorvezető:
Szilnerné Györe Judit Ágnes (Székesfehérvár)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.94 Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület2189/10
2.89 Préger Balázs - Horváth Vanda EszterPro-Art Táncstúdió2039/3
3.95 Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület1989/12
4.47 Horváth Levente - Szabó PatríciaFelicita KTSE1862/10D
5.97 Kovács Dávid - Virga VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület1721/2
6.48 Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület1677/11
Elődöntő
7.92 Farkas Péter - Nagy SzonjaKödmön Társastánc SE1515/1
8.86 Kenéz Bence Kende - Együd IzabellaOktogon Tánccentrum1428/4
9.43 Takács Benjamin - Fábián BoglárkaPRESS DANCE TSE1358/11D
10. - 12.44 Boros Milán - Biki DóraBonita Táncsport Egyesület1220/6
10. - 12.82 Bodovics Máté László - Orsai MillaLorigo Táncsport Egyesület1227/5
10. - 12.83 Borota David Eduard - Hiba DaniellaEl Paso SE1224/2
13.91 Vidák Bálint - Béres OrsolyaBajai Táncsport Egyesület912/1
1.Forduló
14. - 15.87 Maróthy Róbert Dániel - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület821/2
14. - 15.88 Orosz Péter - Mayer KataFelicita KTSE811/5
16.81 Béres János - Lencsés BiankaLaguna KTSE612/2
17.90 Sebestyén Zsolt - Gyarmati Csenge VirágLehel-Melody TSE511/4
18. - 19.46 Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Táncsport Egyesület44/1
18. - 19.50 Zsoldos Gellért László - Oláh RékaBonita Táncsport Egyesület44/1
20. - 21.93 Kapitány Kristóf - Pej CintiaBonita Táncsport Egyesület22/1
20. - 21.96 Kovács Andor - Szökrön JúliaBonita Táncsport Egyesület22/1
22.49 Kovács Örs László - Szabó JankaBonita Táncsport Egyesület00/1