Lászlóvill Kupa Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista és Klubközi Verseny - Felnőtt E LAT 2017.04.23

Helyszín: Székesfehérvár
Rendező: Laguna Kulturális és Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Székesfehérvár
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 20 ->13 ->7
Párok száma 20

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Timer Péter (Pécs)
B - Tóth Mónika Éva (Zalaegerszeg)
C - Kovács Sándor (Budapest)
D - Szűcs Simon (Budapest)
E - Pap Balázs (Szentes)
Döntnök:
Horváthné Krizsa Mária (Budapest)

Műsorvezető:
Szilnerné Györe Judit Ágnes (Székesfehérvár)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.131 Gál Bertalan - Bende CintiaGoldance Táncsport Egyesület1974/7
2.133 Kovács Máté - Filip FruzsinaDance Express Tánc Sport Egyesület1850/5
3.89 Préger Balázs - Horváth Vanda EszterPro-Art Táncstúdió1756/4
4.134 Skornyák Dániel - Topor VandaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület1657/6D
5.97 Kovács Dávid - Virga VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület1536/3
6.95 Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület14103/13
7.132 Gödri Csaba Zsolt - Ferenczi-Bognár AnnamáriaOktogon Tánccentrum1326/3
Elődöntő
8.127 Wolf Dániel - Fődi KittiEverydance Táncsport Egyesület1233/4
9.94 Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület11100/11
10.126 Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület1019/5
11.121 Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület934/4
12. - 13.86 Kenéz Bence Kende - Együd IzabellaOktogon Tánccentrum836/5
12. - 13.128 Zentai Dániel - Mazula KrisztinaEverydance Táncsport Egyesület819/4
1.Forduló
14.130 Czinege Zsolt - Németh VivienBonita Táncsport Egyesület639/6
15. - 16.124 Podt Tamás - Szabó ÁgnesLaguna KTSE519/3
15. - 16.125 Rosenberger Márk Edmond - Balázs Brigitta MelindaEverydance Táncsport Egyesület554/13
17.90 Sebestyén Zsolt - Gyarmati Csenge VirágLehel-Melody TSE314/5
18. - 19.93 Kapitány Kristóf - Pej CintiaBonita Táncsport Egyesület24/2
18. - 19.120 Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánccentrum28/3
20.96 Kovács Andor - Szökrön JúliaBonita Táncsport Egyesület02/2