Lászlóvill Kupa Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista és Klubközi Verseny - RL Felnőtt Standard 2017.04.23

Helyszín: Székesfehérvár
Rendező: Laguna Kulturális és Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Székesfehérvár
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 23 ->12 ->6
Párok száma 23

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Terdik-Tasi Tímea (Nyíradony)
B - László Attila (Budapest)
C - Timer Péter (Pécs)
D - Tóth Mónika Éva (Zalaegerszeg)
E - Kazi Gábor (Szeged)
F - Kovács Sándor (Budapest)
G - Szűcs Simon (Budapest)
H - Pap Balázs (Szentes)
I - Vozár Boglárka (Balástya)
Döntnök:
Horváthné Krizsa Mária (Budapest)

Műsorvezető:
Szilnerné Györe Judit Ágnes (Székesfehérvár)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.204 Tábori Ármin - Dézsy Klaudia KláraDanceStation TáncSport Egyesület 33360/16
2.184 Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület3278/3
3.201 Sulyán Bálint Pál - Bálint NikolettaSway Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület30110/6
4.188 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület29137/5
5.205 Tejeda Tamás Márk - Várnai ZsófiaSway Táncsport Egyesület - Adria-Szigó KTSE2780/5
6.189 Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület26128/10
Elődöntő
7.195 Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület24196/13
8.185 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió2388/6
9.202 Szabó Hornos Norbert - Juhász KittiDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum21108/7
10.203 Szajduk Szabolcs Tamás - Illés DominikaAdria-Szigó KTSE2058/6
11.186 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület18135/11
12.200 Rischák Balázs - Gálfi PetraSzilver Táncsport Egyesület1760/5
1.Forduló
13.198 Popovics Richárd - Dénes EdinaIKON Táncsport Egyesület1539/3
14.191 Kovács István Zoltán - Bakó BarbaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület1443/5
15.194 Krizsán Dominik - Nagy Réka AnnaPro-Art Táncstúdió1228/4
16. - 17.190 Kovács Győző - Szenti ReginaForma Táncsport Egyesület1111/1
16. - 17.197 Panka Dániel - Panka DorottyaAdria-Szigó KTSE1124/3
18.199 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület813/2
19.165 Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaPromenád Táncsport Egyesület646/10
20.193 Kővári Dominik - Artner PetraLorigo Táncsport Egyesület531/9
21.192 Kővágó Dávid - Peták MagdolnaForma Táncsport Egyesület326/7
22.167 Pintér Tibor - Bertalan RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum228/5
23.196 Mölcs Martin - Csukovits FatimaLorigo Táncsport Egyesület081/25