Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Standard Ranglista , Senior Latin Ranglista - RL Felnőtt LAT 2017.05.14

Helyszín: Debrecen
Rendező: Valcer Táncstúdió
Szervező képviselője: Debrecen
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 28 ->16 ->18 ->12 ->6
Párok száma 28

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Asis Khadjeh-Nouri (Németország)
B - Frederic Mosa (Franciaország)
C - Oleksandra Myshko (Ukrajna)
D - Havas Márta Gyöngyvér (Debrecen)
E - Lajtai Beatrix (Budapest)
F - Szilner Tibor (Székesfehérvár)
G - Szűcs Simon (Budapest)
H - Törökgyörgy József (Kistelek)
I - Tóth István (Debrecen)
Döntnök:
Jenei Éva Evelin (Gyomaendrőd)

Műsorvezető:
Bíró Csaba (Debrecen)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.87 Király Márk - Lissák LauraClaudius Táncsport Egyesület41224/6
2.98 Suti András Zsolt - Tóth KatalinPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió39258/1
3.106 Zilahi Szabolcs György - Gede AndreaDanceStation Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület3838/1
4.102 Szőts Dániel - Egresi Melinda BeatrixSzilver Táncsport Egyesület3672/2
5.84 Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió35196/6
6.76 Antal Gergő - Hercsik ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE - Valcer Táncstúdió33216/8
Elődöntő
7. - 9.93 Popovics Richárd - Dénes EdinaIKON Táncsport Egyesület32284/14
7. - 9.99 Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer Táncstúdió32129/7
7. - 9.101 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió32245/12
10.81 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió27148/6
11.91 Petrenkó Tamás - Füle KrisztinaValcer Táncstúdió - Quality Dance TSE26158/5
12.105 Urbán Tamás - Répás SzilviaDanceStation TáncSport Egyesület24200/11
2.Forduló
13.103 Szűcs Dávid - Csermák Klaudia NoémiDanceStation Táncsport Egyesület23130/9
14.100 Szabó Robin László - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió21102/6
15.90 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió2069/4
16. - 17.80 Bátor Tamás - Fügedi LauraValcer Táncstúdió - Miskolcz-Revital TSE18108/6
16. - 17.85 Jóvári Levente Tamás - Kaszás OrsolyaFlamenco 2001 TSE - Pro-Art Táncstúdió18184/7
18.79 Bandi Ferenc - Mátyus MajaValcer Táncstúdió - Miskolcz-Revital TSE1515/1
Reményfutam után
19.89 Mózer Adrián - Lévai DorotiValcer Táncstúdió1498/7
20. - 21.94 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület1268/7
20. - 21.95 Rischák Balázs - Gálfi PetraSzilver Táncsport Egyesület1257/5
22.97 Somoskői László - Pós PolettMiskolcz-Revital TSE972/5
23.82 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület882/11
24.83 Fedics Richárd - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület66/1
25.86 Kakuk Milán - Szabó TamaraKödmön Társastánc SE55/1
26.88 Krizsán Dominik - Nagy Réka AnnaPro-Art Táncstúdió322/4
27.104 Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaDance Universe Tánc Sportegyesület22/1
28.96 Schiller-Tamás László - Szennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület05/3