Szőke Tisza 2017. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny - WDSF International Adult LAT 2017.06.10

Helyszín: Szeged
Rendező: Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület
Szervező képviselője: Szeged
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 28 ->16 ->18 ->12 ->6
Párok száma 28

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Fabio Pilon (Italy)
B - Ingrid Fussek (Austria)
C - Elena Durdina (Russian Federation)
D - Julius Schvarcz (Slovakia)
E - Goran Knezevic (Serbia)
F - Jaroslav Krticka (Czech Republic)
G - Lidziya Kats-Lazarava (Belarus)
H - Oleksandra Myshko (Ukraine)
I - Remigijus Suslavicius (Lithuania)
J - Csaba Biro (Hungary)
K - Zsuzsanna Zsilak (Hungary)
Döntnök:
Roberto Masiero (Italy)

Műsorvezető:
Dr. Radnóti-Márton Beatrix (Szeged)

Számlálók:
Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.101 Václav Masaryk - Klára ChovančíkováCzech Republic2727/1
2.103 Vitali Nestsiarovich - Ekaterina TolmachevaBelarus2626/1
3.102 Victor Bychkov - Alina AtamanchukRussian Federation2525/1
4.82 Cristian Lalli - Alice FabriziItaly2424/1
5.92 Mikael Tatarkin - Anja PritekeljGermany2323/1
6.86 Edgaras Baltaragis - Indre KucinskaiteLithuania2222/1
Elődöntő
7.87 Giuseppe Incatasciato - Eva FusAustria2121/1
8.75 Adam Fedko - Joanna FedkoPoland2020/1
9.78 Andras Jüttner - Renata SimídováAustria1919/1
10.89 Horváth Kende Soma - Hajnal ReginaStúdió 2000 TSE1818/1
11.94 Radovan Kurinec - Eliska LencesovaSlovakia (Slovak Republic)1717/1
12.83 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió16168/7
2.Forduló
13.95 Robertas Urbonavicius - Juste PovilaityteLithuania1515/1
14.100 TomᚠJakubec - Linda KvasničkováCzech Republic1414/1
15.104 Pop Vlad Alex - Butor ZsófiaPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió13150/11
16. - 17.88 Ioan-Adrian Ionascu - Ilinca-Ioana TarnaveanRomania1212/1
16. - 17.99 Petrenkó Tamás - Füle KrisztinaValcer Táncstúdió - Quality Dance TSE12170/6
18.93 Philipp Ladler - Sara GriesbacherAustria1010/1
Reményfutam után
19.169 Robin Matejka - Nicol CupalovaCzech Republic99/1
20.105 Michal Biazik - Klaudia StrochalskaPoland88/1
21.98 Bátor Tamás - Fügedi LauraValcer Táncstúdió - Miskolcz-Revital TSE7115/7
22.168 Volodymyr Fitsay - Bohdana TurkevychUkraine66/1
23.84 David Steindl - Lydia KagerAustria55/1
24. - 25.76 Szabó Ádám - Fábián AnnaStúdió 2000 TSE - Szilver Táncsport Egyesület4141/9
24. - 25.97 Solyom Daniel - Siminska ZuzanaSlovakia (Slovak Republic)44/1
26.96 Roman Berky - Nicole FarkasovaSlovakia (Slovak Republic)22/1
27.80 Andre Bily - Tereza BilaCzech Republic11/1
28.91 Keresztes László - Bartha LillaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület07/5