Szőke Tisza 2017. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny - WDSF Youth Standard 2017.06.10

Helyszín: Szeged
Rendező: Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület
Szervező képviselője: Szeged
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 24 ->12 ->6
Párok száma 24

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Fabio Pilon (Italy)
B - Ingrid Fussek (Austria)
C - Elena Durdina (Russian Federation)
D - Julius Schvarcz (Slovakia)
E - Goran Knezevic (Serbia)
F - Jaroslav Krticka (Czech Republic)
G - Lidziya Kats-Lazarava (Belarus)
H - Oleksandra Myshko (Ukraine)
I - Remigijus Suslavicius (Lithuania)
J - Csaba Biro (Hungary)
K - Zsuzsanna Zsilak (Hungary)
Döntnök:
Roberto Masiero (Italy)

Műsorvezető:
Dr. Radnóti-Márton Beatrix (Szeged)

Számlálók:
Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.114 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió23230/14
2.125 Stefano La Manna - Martina SpiantiniItaly2222/1
3.115 Gabriel Korpas - Vanessa MurajdovaSlovakia2121/1
4.117 Jakub Bruck - Anna RiebauerovaCzech Republic2020/1
5.128 Ville Viltok - Kristel SaarkoppelEstonia1919/1
6.127 Tudor Muresan - Ada PrecupRomania1818/1
Elődöntő
7.123 Ragnar Traks - Kristina VoltEstonia1717/1
8.126 Sulyán Bálint Pál - Bálint NikolettaSway Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület16126/7
9.118 Jiri Jaluvka - Natalie VyduchovaCzech Republic1515/1
10.112 Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület14210/14
11.119 Matthew Krupa - Nicole BillingsPoland1313/1
12.108 Adrian Ionut Iosipescu - Ana Andreea CirdanRomania1212/1
1.Forduló
13.111 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület11152/13
14.113 Kővágó Dávid - Peták MagdolnaForma Táncsport Egyesület1045/9
15. - 16.106 Fedics Richárd - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület99/1
15. - 16.120 Michal Kummer - Petra RehakovaCzech Republic99/1
17.109 Alin-Valentin Ivanescu - Diana KristofRomania77/1
18.110 Bacsik Bence - Tóth MelittaGoldance Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE6101/19
19.107 Szabó Ákos - Szabó Klaudia ÁgnesiDanceStudio KTSE543/6
20. - 21.122 Nikola Andric - Luna CavkunovicSerbia44/1
20. - 21.124 Rak Roman - Igelska KaterinaUkraine44/1
22.121 Mihajlo Stojkovic - Masa DjordjevicSerbia22/1
23.129 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület114/3
24.116 Hynek Appl - Pavlina ApplovaCzech Republic00/1