Szőke Tisza 2017. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny - WDSF Youth LAT 2017.06.10

Helyszín: Szeged
Rendező: Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület
Szervező képviselője: Szeged
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 26 ->18 ->12 ->6
Párok száma 26

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Fabio Pilon (Italy)
B - Ingrid Fussek (Austria)
C - Elena Durdina (Russian Federation)
D - Julius Schvarcz (Slovakia)
E - Goran Knezevic (Serbia)
F - Jaroslav Krticka (Czech Republic)
G - Lidziya Kats-Lazarava (Belarus)
H - Oleksandra Myshko (Ukraine)
I - Remigijus Suslavicius (Lithuania)
J - Csaba Biro (Hungary)
K - Zsuzsanna Zsilak (Hungary)
Döntnök:
Roberto Masiero (Italy)

Műsorvezető:
Dr. Radnóti-Márton Beatrix (Szeged)

Számlálók:
Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.117 Jakub Bruck - Anna RiebauerovaCzech Republic2525/1
2.127 Tudor Muresan - Ada PrecupRomania2424/1
3.76 Szabó Ádám - Fábián AnnaStúdió 2000 TSE - Szilver Táncsport Egyesület23137/8
4.133 Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer Táncstúdió22151/8
5.136 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió2190/5
6.126 Sulyán Bálint Pál - Bálint NikolettaSway Táncsport Egyesület - Forma Táncsport Egyesület20177/6
Elődöntő
7.135 Erik Gerhard Baranyai - Daria Alexia ArdeleanRomania1919/1
8.114 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió18270/13
9.112 Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület17189/13
10.88 Ioan-Adrian Ionascu - Ilinca-Ioana TarnaveanRomania1616/1
11.134 Szűcs Dávid - Csermák Klaudia NoémiDanceStation Táncsport Egyesület15145/10A
12.132 Szabó Robin László - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió14116/7
2.Forduló
13.97 Solyom Daniel - Siminska ZuzanaSlovakia (Slovak Republic)1313/1
14.122 Nikola Andric - Luna CavkunovicSerbia1212/1
15.109 Alin-Valentin Ivanescu - Diana KristofRomania1111/1
16.131 Sárosi Róbert - Oroszlán DóraPro-Art Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE1061/1
17.106 Fedics Richárd - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület915/2
18.129 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület876/8
1.Forduló
19. - 20.96 Roman Berky - Nicole FarkasovaSlovakia (Slovak Republic)77/1
19. - 20.110 Bacsik Bence - Tóth MelittaGoldance Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE7122/20
21.111 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület583/14
22.120 Michal Kummer - Petra RehakovaCzech Republic44/1
23.130 Bánáti Marcell - Kilner PannaiDanceStudio KTSE3129/12
24.107 Szabó Ákos - Szabó Klaudia ÁgnesiDanceStudio KTSE2116/3
25.121 Mihajlo Stojkovic - Masa DjordjevicSerbia11/1
26.116 Hynek Appl - Pavlina ApplovaCzech Republic00/1