III. Fonyód Kupa - Ifjúsági E LAT 2017.06.11

Helyszín: Fonyód
Rendező: Eraklin Táncklub Egyesület
Szervező képviselője: Fonyód
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 21 ->11 ->7
Párok száma 21

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Novák Tamás (Szombathely)
B - Balázs Zsombor (Nyíregyháza)
C - Józsa János (Pécs)
D - Somogyi Norbert (Horvátország)
E - Földházi Péter (Budapest)
Döntnök:
Simonyi-Hornyák Hajnalka (Kaposvár)

Műsorvezető:
Zöldvári Klaudia (Nagykanizsa)

Számlálók:
Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.101 Benkő Arnold - Gruber RebekaAdria-Szigó KTSE20112/11
2.94 Bedi Dominik József - Illés HannaSavaria Táncsport Egyesület1953/3
3.136 Farkas Péter - Nagy SzonjaKödmön Társastánc SE1847/4
4.133 Maróthy Róbert Dániel - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület1738/3
5.129 Győrfi Erik - Navreczki FanniiDanceStudio KTSE1651/7
6.135 Varga Kristóf - Aszalos AndreaCit-Car Táncsport Egyesület1535/4
7.98 Sárffy Benedek - Kovács LiliGála Társastáncklub Egyesület1420/2
Elődöntő
8. - 9.107 Lőrincz Richárd - Dominkovics RékaiDanceStudio KTSE1322/3
8. - 9.138 Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület13138/15
10.125 Borota David Eduard - Hiba DaniellaEl Paso SE1135/3
1.Forduló
11. - 14.102 Boros Milán - Biki DóraBonita Táncsport Egyesület1064/11
11. - 14.124 Bodovics Máté László - Orsai MillaLorigo Táncsport Egyesület1037/6
11. - 14.126 Buda Levente - Berner LénaEraklin Táncklub Egyesület1055/9
Elődöntő
11. - 14.131 Kenéz Bence Kende - Együd IzabellaOktogon Tánccentrum1065/8
1.Forduló
15.134 Orosz Péter - Mayer KataFelicita KTSE617/6
16.130 Horváth Viktor - Baksa NatáliaPress Dance TSE523/3
17.108 Zsoldos Gellért László - Oláh RékaBonita Táncsport Egyesület418/6
18. - 19.104 Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Táncsport Egyesület320/6
18. - 19.139 Kovács Andor - Szökrön JúliaBonita Táncsport Egyesület38/5
20. - 21.106 Kovács Örs László - Szabó JankaBonita Táncsport Egyesület114/6
20. - 21.137 Kapitány Kristóf - Pej CintiaBonita Táncsport Egyesület19/5