XIV. Kistelek Open - WORLD CHAMPIONSHIP STANDARD SENIOR I 2017.09.23

Helyszín: Kistelek
Rendező: Pro-Art Táncstúdió
Szervező képviselője: Kistelek
Típus: Egyéb nem pontszerző verseny
Párok megtekintése: 93 ->57 ->48 ->25 ->12 ->6
Párok száma 93

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Oleg Petrovskyy (Ukraine)
B - Petr Chebotarev (Russian Federation)
C - Frank Venables (England)
D - Peep Vardja (Estonia)
E - Hans-Juergen Burger (Germany)
F - Marie Raiend (New Zealand)
G - Marija Lazarevic (Serbia)
H - Yelena Nikon (Canada)
I - Simon Szucs (Hungary)
Döntnök:
Giovanni Chiapperini (Italy)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára (Szeged)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesület
Döntő
1.5 Balogh Csongor - Szabó AnitaForma Táncsport Egyesület
2.96 Vorobiev Dmitry - Skripnik OxanaRussian Federation
3.58 Pux Ronald - Pux SabineAustria
4.99 Thorsten Zirm - Sonja SchwarzGermany
5.39 Kemény Tamás - Princz NóraGoldance Táncsport Egyesület
6.26 Grignani Ignazio - Gianfranchi IlariaItaly
Elődöntő
7.6 Bandettini Luca - Petrocchi MargheritaItaly
8.22 Fischer Victor - Rehn AlexandraGermany
9.46 Lopez Jordi Pares - Playa Vanessa PlanellSpain
10.56 Pribyl Zdenek - Pribylova LenkaCzech Republic
11.49 Marinozzi Manuele - Romagnoli SaraItaly
12.47 Lopez Ruben Viciana - Moya EvaSpain
3.Forduló
13.15 Calio Salvatore - Maiorana AgataItaly
14. - 15.72 Vojtech Sidorin - Tereza BezpalcovaCzech Republic
14. - 15.74 Simon Sorin Dumitru - Constantinescu FlorentinaRomania
16.44 Lionetti Giuseppe - Metta SimonaItaly
17.97 Yim Thomas - Cheng KellyUnited States
18.76 Siraziev Linar - Borisovskaya TatianaRussian Federation
19.38 Karel Martin - Simonova MonikaSlovakia
20. - 22.59 Rimkus Tomas - Surblyte NerijaLithuania
20. - 22.79 Spoerl Sebastian - Rodionova KristinaGermany
20. - 22.94 Viola Simone - Scorzosi ManuelaItaly
23. - 24.23 Fox Jonathon - Nishiyama YumikoAustralia
23. - 24.50 Mutsaerts Joep - Buhala SulekhaSwitzerland
25.64 Sedlar Milan - Grosupova MartinaCzech Republic
2.Forduló
26.43 Lepreux Lionel - Milleville CharlotteFrance
27. - 31.16 Cekl Jaroslav - Ceklova DagmarCzech Republic
27. - 31.54 Ponca Marek - Ponca EwaSlovakia
27. - 31.62 Rothmiller Robert - Rothmiller YvonneGermany
27. - 31.75 Simsons Gatis - Simsone JulijaLatvia
27. - 31.85 Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport Egyesület
32. - 33.19 Deyl Zbynek - Deylova MartinaCzech Republic
32. - 33.88 Tines Roland - Puskas HeidrunGermany
34.51 Noguchi Yuichiro - Okuno RyokoJapan
35. - 36.27 Gutmann Joerg - Gutmann IsabelGermany
35. - 36.73 Ivo Simacek - Katerina BendovaCzech Republic
37.13 Burlakov Oleg - Naydenova MariaRussian Federation
38. - 39.30 Hayrynen Ville - Kakko SannaFinland
38. - 39.33 Chong Anthony - Chien GloriaCanada
40. - 41.14 Cado Patrick - Cappeller IleniaItaly
40. - 41.66 Serak Miroslav - Serakova LenkaCzech Republic
42. - 43.17 Cirulli Roberto - Bertino AntoninaItaly
42. - 43.68 Shimens Uldis Thomas - Klapkalne UnaLatvia
44.42 Tomasz Kucharczyk - Roza KucharczykPoland
45.20 Duarte Ricardo - Mendes InesPortugal
46. - 47.24 Gandelli Mirko - Pariscenti ElenaItaly
46. - 47.87 Temporiti Federico - Locati GessicaItaly
48.11 Bottarelli Omar - Mancini ChiaraItaly
Reményfutam után
49. - 50.21 Egges Sander - Busscher IrisNetherlands
49. - 50.67 Shaf Sergiy - Shaf OlgaUkraine
51.92 Vajente Nicola - Baggio ValentinaItaly
52. - 54.1 Bogdan Kostov - Megumi MiyashitaCzech Republic
52. - 54.3 Andriolo Luca - Danese SilviaItaly
52. - 54.10 Richard Botik - Alice PokornaCzech Republic
55. - 57.12 Bracco Angelo - Lombardo RossellaItaly
55. - 57.69 Peter Schaldemose - Liubov Penova MattesGermany
55. - 57.78 Sousa Duarte - Pera ElisabetePortugal
58. - 59.84 Stukas Nerijus - Montvilaite LauraLithuania
58. - 59.86 Takasugi Koichi - Takasugi AyakoJapan
60.41 Kuenzi Beat - Kaufmann BarbaraSwitzerland
61. - 62.31 Horti Árpád - Fekete KrisztinaGoldance Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum
61. - 62.91 Váczi Márk - Váczi NoémiAdria-Szigó KTSE
63. - 64.7 Michael Beckmann - Bettina CorneliGermany
63. - 64.36 Jungk Norbert - Jungk NadineGermany
65. - 66.55 Porokhovskyy Vasyl - Baltrunas OlgaUkraine
65. - 66.98 Zalom Pavol - Zalomova BlazenaSlovakia
67. - 69.4 Aubel Peter - Koval IrynaNetherlands
67. - 69.25 Garbin Danny - Bernardi ManuelaItaly
67. - 69.53 Petrik Martin - Dolezelova MarieCzech Republic
70. - 71.61 Rodrigues Antonio - Santos ZitaPortugal
70. - 71.77 Sorrentino Matthew - Vallese TheresaUnited States
72. - 73.9 George Borisov - Yuk Man Ada AuHong Kong
72. - 73.83 Karel Strzanovsky - Anna BiernatovaCzech Republic
74. - 75.37 Pavel Kandybin - Elena LarochkinaRussian Federation
74. - 75.40 Kuegler Joerg - Hundstorfer Eva MariaAustria
76. - 78.28 Hajas Milan - Hajasova GabrielaSlovakia
76. - 78.29 Halász Barna - Weidinger ÁgnesAdria-Szigó KTSE
76. - 78.48 Lotz Jens - Turpin SinaGermany
79.81 Marek Stec - Monika StecovaCzech Republic
80. - 93.8 Berzins Janis - Dong XiuyiNorway
80. - 93.32 Hummel Markus - Zwickle AstridAustria
80. - 93.34 Chudarek Tomas - Chudarkova MartinaCzech Republic
80. - 93.35 Jordan Christian - Sigmund-Jordan SonjaAustria
80. - 93.52 Evangelos Peppas - Paraskevi SavvaGreece
80. - 93.60 Oleg Rodkin - Izabella RodkinaUkraine
80. - 93.65 Andreas Seiringer - Eveline KoptAustria
80. - 93.70 Herbert Schrammel - Katharina Ertas-FerstlAustria
80. - 93.71 Schroeder Karsten - Rothe ChristineGermany
80. - 93.82 Stoyanov Yordan - Baylova LilyanaBulgaria
80. - 93.89 Triulcio Franco - Bueti NormaItaly
80. - 93.90 Tykholyz Oleh - Tykholyz OlenaUkraine
80. - 93.93 Jiri Vesely - Zdenka VeselaCzech Republic
80. - 93.95 Karel Visnovsky - Marcela VisnovskaCzech Republic