XIV. Kistelek Open - WDSF OPEN LATIN YOUTH 2017.09.23

Helyszín: Kistelek
Rendező: Pro-Art Táncstúdió
Szervező képviselője: Kistelek
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 32 ->24 ->12 ->6
Párok száma 32

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Federico Filippone (Italy)
B - Benedetto Capraro (Spain)
C - Noemi Katalin Toth (Romania)
D - Svetlana Gozun (Moldova)
E - Katarina Baluchova (Slovakia)
F - Oleg Petrovskyy (Ukraine)
G - Petr Chebotarev (Russian Federation)
H - Frank Venables (England)
I - Hans-Juergen Burger (Germany)
J - Marie Raiend (New Zealand)
K - Marija Lazarevic (Serbia)
L - Simon Szucs (Hungary)
M - Alexey Litvinov (Russian Federation)
Döntnök:
Giovanni Chiapperini (Italy)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára (Szeged)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.195 Vladislav Untu - Polina BaryshnikovaMoldova3131/1
2.128 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió30300/14
3.127 Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer Táncstúdió29180/9
4.117 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió28130/7
5.116 Nagy Márk - Marschall Zita OlíviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület27175/9
6.110 Levente Tamas Jovari - Nora CavkunovicSerbia2626/1
Elődöntő
7.124 Filip Sevcik - Simona DokusovaSlovakia2525/1
8.126 Vuk Stevanovic - Nina MosicSerbia2424/1
9.103 Erik Gerhard Baranyai - Daria Alexia ArdeleanRomania2323/1
10.113 Alexandru Dumitru Macarie - Adelina Cristina CiubotarRomania2222/1
11.112 Gondor Gabriel - Laurentiu - Alexandra - Diana GhenderRomania2121/1
12.114 Mózer Adrián - Lévai DorotiValcer Táncstúdió20118/8
2.Forduló
13.131 Alekse Yazeuski - Lusjana GjergjiAlbania1919/1
14.122 Rischák Balázs - Gálfi PetraSzilver Táncsport Egyesület1878/7
15.125 Somoskői László - Pós PolettMiskolcz-Revital TSE1789/6
16.129 Szűcs Dávid - Csermák Klaudia NoémiDanceStation Táncsport Egyesület1616/1
17. - 19.106 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület15102/13
17. - 19.109 Alin Valentin Ivanescu - Diana KristofRomania1515/1
17. - 19.119 Lazar Petrovic - Katarina AvramovicSerbia1515/1
20.107 Eszter Ákos Endre - Sütő CsillaStúdió 2000 TSE1268/7
21.104 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület1194/15
22. - 23.102 Balikó Gergely - Hári NikolettOktogon Tánccentrum1028/7
22. - 23.120 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület1086/9
24.115 Radu Constantin Muntean - Stefania - Fernanda BarbosuRomania88/1
1.Forduló
25. - 26.101 Nikola Andric - Luna CavkunovicSerbia77/1
25. - 26.111 Kovács-Kalic Károly Péter - Farkas LiliánaForma Táncsport Egyesület7153/15
27.118 Krystof Pallas - Hana HendrychovaCzech Republic55/1
28.105 Lucas-Alexandru Bota - Raluca-Maria CretuRomania44/1
29.123 Sárosi Róbert - Oroszlán DóraPro-Art Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE364/2
30.130 Jan Vlk - Eliska VlkovaCzech Republic22/1
31.121 Raul Szabolcs János - Csofcsics CsengeStúdió 2000 TSE15/2
32.100 Al-Hakim Kerim - Vass VirágPro-Art Táncstúdió033/13