XIV. Kistelek Open - WDSF INTERNATIONAL OPEN LATIN ADULT 2017.09.23

Helyszín: Kistelek
Rendező: Pro-Art Táncstúdió
Szervező képviselője: Kistelek
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 40 ->21 ->24 ->12 ->6
Párok száma 40

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jozsef Torokgyorgy (Hungary)
B - Federico Filippone (Italy)
C - Benedetto Capraro (Spain)
D - Noemi Katalin Toth (Romania)
E - Svetlana Gozun (Moldova)
F - Katarina Baluchova (Slovakia)
G - Oleg Petrovskyy (Ukraine)
H - Peep Vardja (Estonia)
I - Hans-Juergen Burger (Germany)
J - Marie Raiend (New Zealand)
K - Marija Lazarevic (Serbia)
L - Yelena Nikon (Canada)
M - Alexey Litvinov (Russian Federation)
Döntnök:
Giovanni Chiapperini (Italy)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára (Szeged)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.151 Vyacheslav Samokhin - Aida KairgaliyevaKazakhstan3939/1
2.143 Kosmachev Valentin - Kochengina AlenaRussian Federation3838/1
3.132 Baka Tomas - Farkasova OrsolyaSlovakia3737/1
4.154 Taormina Vincenzo - Messina FlorianaItaly3636/1
5.195 Vladislav Untu - Polina BaryshnikovaMoldova3535/1
6.196 Yaroslav Brovarskyi - Valeria TopaloMoldova3434/1
Elődöntő
7.152 Suti András Zsolt - Tóth KatalinPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió33291/2
8.157 Uvacek Tomas - Reiterova MartinaSlovakia3232/1
9.136 Daniel Dingis - Natalia VelikinaGermany3131/1
10.153 Szőts Dániel - Egresi Melinda BeatrixSzilver Táncsport Egyesület30102/3
11.137 Erdelyi Szilard Denes - Juhas ZofiaSerbia2929/1
12.135 Cipar Dominik - Kozusnikova DominikaSlovakia2828/1
2.Forduló
13.145 Marchi Luca - Trevisi FedericaItaly2727/1
14.147 Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió2626/1
15.117 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió25155/8
16.155 Török Árpád - Molnár BarbaraPro-Art Táncstúdió24100/9
17.134 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió23204/9
18.146 Osvárt András - Szatmári Dorottya ErzsébetPro-Art Táncstúdió2222/1
19.133 Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület2143/3
20. - 21.110 Levente Tamas Jovari - Nora CavkunovicSerbia2020/1
20. - 21.138 Danilo Fatic - Andjela LukicSerbia2020/1
22.148 Pop Vlad Alex - Butor ZsófiaPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió18168/12
23.127 Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer Táncstúdió17197/10
24.139 Hajek Jiri - Koutna KarolinaCzech Republic1616/1
Reményfutam után
25.144 Ludma Tomas - Kaucka EmanuelaCzech Republic1515/1
26.122 Rischák Balázs - Gálfi PetraSzilver Táncsport Egyesület1492/8
27.126 Vuk Stevanovic - Nina MosicSerbia1313/1
28. - 29.114 Mózer Adrián - Lévai DorotiValcer Táncstúdió12130/9
28. - 29.158 Petar Vukobrat - Kristina GavrilovSerbia1212/1
30. - 31.149 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes10137/15
30. - 31.150 Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület1018/2
32.125 Somoskői László - Pós PolettMiskolcz-Revital TSE897/7
33. - 34.131 Alekse Yazeuski - Lusjana GjergjiAlbania77/1
33. - 34.141 Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió77/1
35.123 Sárosi Róbert - Oroszlán DóraPro-Art Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE569/3
36.140 Kakuk Milán - Szabó TamaraMiskolcz-Revital TSE412/3
37.106 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület3105/14
38. - 40.101 Nikola Andric - Luna CavkunovicSerbia22/1
38. - 40.119 Lazar Petrovic - Katarina AvramovicSerbia22/1
38. - 40.142 Keresztes László - Bartha LillaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület29/6