XIV. Kistelek Open - Ifjúsági-Felnőtt LAT Ranglista 2017.09.24

Helyszín: Kistelek
Rendező: Pro-Art Táncstúdió
Szervező képviselője: Kistelek
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 31 ->20 ->12 ->6
Párok száma 31

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jozsef Torokgyorgy (Hungary)
B - Federico Filippone (Italy)
C - Benedetto Capraro (Spain)
D - Noemi Katalin Toth (Romania)
E - Svetlana Gozun (Moldova)
F - Katarina Baluchova (Slovakia)
G - Frank Venables (England)
H - Peep Vardja (Estonia)
I - Hans-Juergen Burger (Germany)
J - Marie Raiend (New Zealand)
K - Marija Lazarevic (Serbia)
L - Yelena Nikon (Canada)
M - Alexey Litvinov (Russian Federation)
Döntnök:
Giovanni Chiapperini (Italy), Rimányi Judit (Szombathely)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára (Szeged)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.24 Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület4545/1
2.42 Suti András Zsolt - Tóth KatalinPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió44335/3
3.22 Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió42254/8
4.44 Szőts Dániel - Egresi Melinda BeatrixSzilver Táncsport Egyesület41143/4
5.43 Szabó Ábel Zsombor - Bokodi PannaValcer Táncstúdió39236/11
6.34 Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió3864/2
Elődöntő
7.35 Pop Vlad Alex - Butor ZsófiaPro-Art Táncstúdió - Valcer Táncstúdió36204/13
8.32 Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió35190/9
9.31 Nagy Márk - Marschall Zita OlíviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület33208/10
10.46 Török Árpád - Molnár BarbaraPro-Art Táncstúdió32132/10S
11.18 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió30234/10
12.25 Jovari Levente Tamas - Cavkunovic NoraSerbia2929/1
2.Forduló
13.29 Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület27216/14
14.23 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület26150/8
15.33 Osvárt András - Szatmári Dorottya ErzsébetPro-Art Táncstúdió2446/2
16.40 Schwartz Péter - Lengyel HelgaSzilver Táncsport Egyesület23103/2
17. - 18.30 Mózer Adrián - Lévai DorotiValcer Táncstúdió21151/10
17. - 18.45 Szűcs Dávid - Csermák Klaudia NoémiDanceStation Táncsport Egyesület2137/2
19. - 20.17 Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület1861/4
19. - 20.41 Somoskői László - Pós PolettMiskolcz-Revital TSE18115/8
1.Forduló
21. - 22.26 Kakuk Milán - Szabó TamaraMiskolcz-Revital TSE1527/4
21. - 22.37 Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes15152/16
23.27 Kerekes Krisztián - Szakál Evelin NoémiValcer Táncstúdió1219/2
24.21 Fedics Richárd - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület1126/3
25.20 Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület9114/15
26.38 Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület826/3
27.16 Bakos Benjámin - Markó Margit VirágMedalion Táncsport Egyesület663/10
28.36 Rákóczy Zsombor - Józsa JankaRitmo Sporttánc Egyesület591/10
29.19 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület397/16
30. - 31.15 Al-Hakim Kerim - Vass VirágPro-Art Táncstúdió235/14
30. - 31.28 Keresztes László - Bartha LillaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület211/7