XIV. Kistelek Open - WDSF INTERNATIONAL OPEN STANDARD 2017.09.24

Helyszín: Kistelek
Rendező: Pro-Art Táncstúdió
Szervező képviselője: Kistelek
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 38 ->20 ->24 ->12 ->6
Párok száma 38

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jozsef Torokgyorgy (Hungary)
B - Petr Chebotarev (Russian Federation)
C - Federico Filippone (Italy)
D - Benedetto Capraro (Spain)
E - Noemi Katalin Toth (Romania)
F - Svetlana Gozun (Moldova)
G - Katarina Baluchova (Slovakia)
H - Frank Venables (England)
I - Peep Vardja (Estonia)
J - Hans-Juergen Burger (Germany)
K - Marie Raiend (New Zealand)
L - Marija Lazarevic (Serbia)
M - Yelena Nikon (Canada)
Döntnök:
Giovanni Chiapperini (Italy)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára (Szeged)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.81 Kirill Pavlov - Kristina ShinkariukRussian Federation3737/1
2.85 Stopka Dariusz - Rek KarolinaPoland3636/1
3.158 Vladislav Untu - Polina BaryshnikovaMoldova3535/1
4.68 Bencivenga Andrea - Goffi SilviaItaly3434/1
5.83 Roman Redziuk - Elizaveta BasiukUkraine3333/1
6.64 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió32299/17
Elődöntő
7.84 Martin Sramka - Erika FerraraSlovakia3131/1
8.77 Loretucci Alessio - Ricci ElisaItaly3030/1
9.69 Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület29107/4
10.86 Szajduk Szabolcs Tamás - Illés DominikaAdria-Szigó KTSE2892/8
11.82 Petrilli Giulio - Koponen RiikkaFinland2727/1
12.73 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület26163/6
2.Forduló
13.76 Kovács István Zoltán - Bakó BarbaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület2597/8
14.80 Panka Dániel - Panka DorottyaAdria-Szigó KTSE2458/5
15.87 Tejeda Tamás Márk - Várnai ZsófiaSway Táncsport Egyesület - Adria-Szigó KTSE23103/6
16.79 Marjanovic Petar - Fazekas FanniSzilver Táncsport Egyesület - Valcer Táncstúdió2233/2
17.70 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió21132/10
18.50 Biri Gábor - Nagy FruzsinaForma Táncsport Egyesület2036/3
19.75 Kovács Győző - Szenti ReginaForma Táncsport Egyesület1943/4
20.74 Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület18146/11
21.66 Deyan Vlaykov - Emily VlaykovaBulgaria1717/1
22.88 Wirth Bence - Várkonyi DóraAdria-Szigó KTSE1666/11
23.60 Rischák Balázs - Gálfi PetraSzilver Táncsport Egyesület1592/7
24.78 Ludma Tomas - Kaucka EmanuelaCzech Republic1414/1
Reményfutam után
25. - 26.51 Börcsök Balázs Róbert - Németh LauraForma Táncsport Egyesület13174/15
25. - 26.56 Kővágó Dávid - Peták MagdolnaForma Táncsport Egyesület1376/12
27.72 Fox Jonathon - Nishiyama YumikoAustralia1111/1
28.122 Takasugi Koichi - Takasugi AyakoJapan1010/1
29.111 Porokhovskyy Vasyl - Baltrunas OlgaUkraine99/1
30.114 Peter Schaldemose - Liubov Penova MattesGermany88/1
31. - 32.89 Michael Beckmann - Bettina CorneliGermany77/1
31. - 32.98 Horti Árpád - Fekete KrisztinaGoldance Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum7190/24
33.62 Rozsnyai Márton - Tóth BoglárkaFulldance Táncsport Egyesület57/2
34.65 Vilceanu Alexandru-Lorenz - Szuromi AlexandraRomania44/1
35.71 Dedik Marek - Stanova BarbaraSlovakia33/1
36. - 38.90 Janis Berzins - Xiuyi DongNorway22/1
36. - 38.109 Evangelos Peppas - Paraskevi SavvaGreece22/1
36. - 38.117 Shaf Sergiy - Shaf OlgaUkraine22/1