XIV. Kistelek Open - WDSF OPEN STANDARD SENIOR I 2017.09.24

Helyszín: Kistelek
Rendező: Pro-Art Táncstúdió
Szervező képviselője: Kistelek
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 32 ->24 ->12 ->6
Párok száma 32

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jozsef Torokgyorgy (Hungary)
B - Petr Chebotarev (Russian Federation)
C - Federico Filippone (Italy)
D - Benedetto Capraro (Spain)
E - Noemi Katalin Toth (Romania)
F - Svetlana Gozun (Moldova)
G - Peep Vardja (Estonia)
H - Hans-Juergen Burger (Germany)
I - Marie Raiend (New Zealand)
J - Marija Lazarevic (Serbia)
K - Yelena Nikon (Canada)
L - Alexey Litvinov (Russian Federation)
M - Oleg Petrovskyy (Ukraine)
Döntnök:
Giovanni Chiapperini (Italy)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára (Szeged)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.92 Calio Salvatore - Maiorana AgataItaly3131/1
2.120 Siraziev Linar - Borisovskaya TatianaRussian Federation3030/1
3.96 Gutmann Joerg - Gutmann IsabelGermany2929/1
4.93 Cekl Jaroslav - Ceklova DagmarCzech Republic2828/1
5.102 Karel Martin - Simonova MonikaSlovakia2727/1
6.128 Zbynek Deyl - Martina DeylovaCzech Republic2626/1
Elődöntő
7.108 Mutsaerts Joep - Buhala SulekhaSwitzerland2525/1
8.119 Gatis Simsons - Julija SimsoneLatvia2424/1
9.72 Fox Jonathon - Nishiyama YumikoAustralia2323/1
10.112 Rimkus Tomas - Surblyte NerijaLithuania2222/1
11.123 Tines Roland - Puskas HeidrunGermany2121/1
12.105 Lionel Lepreux - Charlotte MillevilleFrance2020/1
2.Forduló
13. - 14.104 Beat Kuenzi - Barbara KaufmannSwitzerland1919/1
13. - 14.111 Porokhovskyy Vasyl - Baltrunas OlgaUkraine1919/1
15. - 16.94 Duarte Ricardo - Mendes InesPortugal1717/1
15. - 16.103 Bogdan Kostov - Megumi MiyashitaCzech Republic1717/1
17.118 Shimens Uldis Thomas - Klapkalne UnaLatvia1515/1
18. - 21.95 Egges Sander - Busscher IrisNetherlands1414/1
18. - 21.98 Horti Árpád - Fekete KrisztinaGoldance Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum14183/23
18. - 21.117 Shaf Sergiy - Shaf OlgaUkraine1414/1
18. - 21.122 Takasugi Koichi - Takasugi AyakoJapan1414/1
22.89 Michael Beckmann - Bettina CorneliGermany1010/1
23.114 Peter Schaldemose - Liubov Penova MattesGermany99/1
24.91 Burlakov Oleg - Naydenova MariaRussian Federation88/1
1.Forduló
25.110 Martin Petrik - Marie DolezelovaCzech Republic77/1
26.100 Christian Jordan - Sonja Sigmund-JordanAustria66/1
27.107 Lotz Jens - Turpin SinaGermany55/1
28.109 Evangelos Peppas - Paraskevi SavvaGreece44/1
29.90 Janis Berzins - Xiuyi DongNorway33/1
30.116 Andreas Seiringer - Eveline KoptAustria22/1
31.124 Tykholyz Oleh - Tykholyz OlenaUkraine11/1
32.113 Rodkin Oleg - Rodkina IzabellaUkraine00/1