MTÁSZ E Országos Bajnokság és Klubközi Verseny - OB Gyermek II E Standard 2017.09.30

Helyszín: Csömör
Rendező: Cit-Car Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Csömör
Típus: Országos Bajnokság
Párok megtekintése: 22 ->12 ->6
Párok száma 22

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Klinda Dénes (Budapest)
B - Szűcs Simon (Budapest)
C - Ádám Gábor (Szeged - Szentmihály)
D - László Attila (Budapest)
E - Barbulszki Borisz (Ráckeve)
F - Mihály János (Budapest)
G - Nagy Gyöngyi (Budapest)
Döntnök:
Szilner Tibor (Székesfehérvár)

Műsorvezető:
Kozma Gábor (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.21 Kohári Bence Olivér - Verdes Jázmin IldikóSZOLDANCE Táncsport Egyesület3247/5D
2.20 Kállai Ádám István - Komlós LilianSZOLDANCE Táncsport Egyesület3034/2
3.30 Ruzsa Csanád - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület2935/2
4.15 Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület2760/4D
5.24 Marton László - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület2626/1
6.25 Oláh Regő - Horváth LénaStúdió 2000 TSE2472/8D
Elődöntő
7.19 Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaAdria-Szigó KTSE2368/8D
8.32 Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület2126/4
9.29 Póli Kristóf - Szabó LauraAdria-Szigó KTSE2060/11D
10.18 Jakab Barnabás - Paál Viktória AnnaRitmo Sporttánc Egyesület - Adria-Szigó KTSE1858/9D
11.12 Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport Egyesület1717/1
12.26 Őze Csanád - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport Egyesület1515/1
1.Forduló
13. - 15.16 Fehér Dominik - Fehér ViolettAdria-Szigó KTSE1456/11D
13. - 15.22 Látrányi Balázs - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület1414/1
13. - 15.33 Vajda Ármin - Káldi KatalinAmetiszt Táncsport Egyesület1472/10D
16.27 Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület938/9
17. - 18.23 Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub Egyesület825/7
17. - 18.28 Pintér Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE813/3
19. - 21.10 Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE58/3
19. - 21.13 Bálint István Miklós - Horváth SzofiAdria-Szigó KTSE513/6
19. - 21.14 Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület55/1
22.17 Gombos Dávid - Ruzsics AnnaGála Társastáncklub Egyesület00/1