MTÁSZ E Országos Bajnokság és Klubközi Verseny - OB Gyermek II E LAT 2017.09.30

Helyszín: Csömör
Rendező: Cit-Car Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Csömör
Típus: Országos Bajnokság
Párok megtekintése: 29 ->19 ->11 ->6
Párok száma 29

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Szűcs Simon (Budapest)
B - Törökgyörgy Józsefné (Kistelek)
C - Ádám Gábor (Szeged - Szentmihály)
D - Faludiné Lovas Henriette (Szombathely)
E - László Attila (Budapest)
F - Barbulszki Borisz (Ráckeve)
G - Mihály János (Budapest)
Döntnök:
Szilner Tibor (Székesfehérvár)

Műsorvezető:
Kozma Gábor (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.20 Kállai Ádám István - Komlós LilianSZOLDANCE Táncsport Egyesület4246/2D
2.22 Látrányi Balázs - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület41122/9D
3.34 Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE3978/7D
4.42 Oltai Dániel László - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes3883/7D
5.21 Kohári Bence Olivér - Verdes Jázmin IldikóSZOLDANCE Táncsport Egyesület3671/6D
6.41 Mihályfi Máté - Almási BlankaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület3546/3
Elődöntő
7. - 8.12 Balázs Vince - Pitonya Liza MiraDanza Táncsport Egyesület3333/1
7. - 8.15 Faludi Bálint - Paksa LucaLorigo Táncsport Egyesület3370/5D
9.19 Kaiser Kristóf - Kasza Liza EmmaAdria-Szigó KTSE30112/7D
10.29 Póli Kristóf - Szabó LauraAdria-Szigó KTSE29120/16D
11.14 Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület2753/1D
2.Forduló
12. - 13.25 Oláh Regő - Horváth LénaStúdió 2000 TSE2691/13D
12. - 13.28 Pintér Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE2641/4
14. - 16.13 Bálint István Miklós - Horváth SzofiAdria-Szigó KTSE2372/9D
14. - 16.27 Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület23111/10D
14. - 16.33 Vajda Ármin - Káldi KatalinAmetiszt Táncsport Egyesület23104/10D
17. - 18.16 Fehér Dominik - Fehér ViolettAdria-Szigó KTSE1880/10D
17. - 18.24 Marton László - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület1818/1
19.37 Fazekas Levente Ádám - Balogh PannaBonita Táncsport Egyesület1536/4
1.Forduló
20.17 Gombos Dávid - Ruzsics AnnaGála Társastáncklub Egyesület1440/13
21.38 Froner Dominik - Őss NikolettAdria-Szigó KTSE1276/8D
22. - 24.23 Magyar Kristóf - Németh ZsókaGála Társastáncklub Egyesület1141/6
22. - 24.32 Simon Dávid - Eke FlóraGála Társastáncklub Egyesület1152/16D
22. - 24.35 Berta Botond István - Wei Chen YaoDanza Táncsport Egyesület1118/3
25.26 Őze Csanád - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport Egyesület66/1
26.39 Hanthy Szabolcs - Hanthy BiankaBonita Táncsport Egyesület514/4
27.10 Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE37/4
28.40 Horváth Bence - Zsoldos EszterBonita Táncsport Egyesület221/6
29.36 Farsang Máté - Kun AmandaBonita Táncsport Egyesület015/5