MTÁSZ E Országos Bajnokság és Klubközi Verseny - OB Junior I E LAT 2017.09.30

Helyszín: Csömör
Rendező: Cit-Car Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Csömör
Típus: Országos Bajnokság
Párok megtekintése: 22 ->12 ->6
Párok száma 22

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Szűcs Simon (Budapest)
B - Törökgyörgy Józsefné (Kistelek)
C - Ádám Gábor (Szeged - Szentmihály)
D - Faludiné Lovas Henriette (Szombathely)
E - László Attila (Budapest)
F - Barbulszki Borisz (Ráckeve)
G - Mihály János (Budapest)
Döntnök:
Szilner Tibor (Székesfehérvár)

Műsorvezető:
Kozma Gábor (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.71 Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEmotion Táncstúdió32158/12D
2.48 Farkas Barnabás Sándor - P. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport Egyesület30114/11D
3.66 Keszthelyi Márk - Mehringer LottiAdria-Szigó KTSE2972/8D
4.62 Bella Bence - László DorinaHavanna Táncstúdió Sportegyesület2734/2
5.72 Szarka Ágoston Szilárd - Bajáky ZsannaKödmön Társastánc SE2680/8D
6.45 Beszédes Balázs - Takács Panni FruzsinaPro-Art Táncstúdió2485/18D
Elődöntő
7. - 8.60 Vizli Bálint - Vizli FanniAdria-Szigó KTSE23131/14D
7. - 8.69 Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület2323/1
9.61 Ács Gergő - Drevenka AnnamáriaBotafogo Táncegyüttes2020/1
10.55 Pető-Szőllősi Dominik - Pető-Szőllősi MirtillDance Universe Tánc Sportegyesület1885/10D
11. - 12.43 Bartolák Levente - Sass Júlia ZitaSzilver Táncsport Egyesület1717/1
11. - 12.65 Kása Csaba Sándor - Szász BarbaraDanceLand TáncSport Sportegyesület1717/1
1.Forduló
13.64 Ivánczi Benedek József - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület1469/13D
14. - 15.50 Gerhát Domonkos - Kiss ElizaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület1274/9D
14. - 15.56 Prágai Bence - Őze VirágSzilver Táncsport Egyesület1212/1
16.70 Orbán Vilmos - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület924/4
17.44 Bencsik Bence - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület88/1
18.68 Kun Marcell Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE617/3
19.63 Clarke Alex - Rónay DiánaBonita Táncsport Egyesület518/7
20.54 Melczner Marcell - Bednarik BiankaStúdió 2000 TSE37/5
21. - 22.58 Sonkoly Ákos Gábor - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület22/1
21. - 22.67 Kukoda Áron - Sebestyén Lilla MajaBonita Táncsport Egyesület214/5