MTÁSZ E Országos Bajnokság és Klubközi Verseny - OB Ifjúsági E LAT 2017.09.30

Helyszín: Csömör
Rendező: Cit-Car Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Csömör
Típus: Országos Bajnokság
Párok megtekintése: 24 ->12 ->6
Párok száma 24

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Klinda Dénes (Budapest)
B - Szűcs Simon (Budapest)
C - Törökgyörgy Józsefné (Kistelek)
D - Faludiné Lovas Henriette (Szombathely)
E - László Attila (Budapest)
F - Mihály János (Budapest)
G - Nagy Gyöngyi (Budapest)
Döntnök:
Szilner Tibor (Székesfehérvár)

Műsorvezető:
Kozma Gábor (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.126 Soós Dorián Ottó - Szöllősi EszterEMotion Táncstúdió3547/3D
2.122 Kovács Dávid - Virga VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület3397/7D
3.120 Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület32161/16D
4.113 Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület3085/9D
5.112 Préger Balázs - Horváth Vanda EszterPro-Art Táncstúdió29102/6D
6.105 Győrfi Erik - Navreczki FanniiDanceStudio KTSE2778/8D
Elődöntő
7. - 8.102 Gallai Miklós - Gallai ZsuzsannaCit-Car Táncsport Egyesület2629/2
7. - 8.125 Nagy Márk Károly - Domak NikolettÉrdi Táncsport Egyesület2660/5D
9. - 10.107 Kenéz Bence Kende - Együd IzabellaOktogon Tánccentrum2397/11D
9. - 10.119 Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület23161/16D
11.123 Lenkey Gábor Károly - Robitschek HannaDanceLand TáncSport Sportegyesület2020/1
12.106 Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE1818/1
1.Forduló
13. - 15.99 Bodovics Máté László - Orsai MillaLorigo Táncsport Egyesület1754/7D
13. - 15.111 Nagy Kristóf - Kovács Lili KlaudiaValcer Táncstúdió1779/10D
13. - 15.114 Varga Kristóf - Aszalos AndreaCit-Car Táncsport Egyesület1752/5D
16.109 Maróthy Róbert Dániel - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület1250/4D
17.100 Borota David Eduard - Hiba DaniellaEl Paso SE1154/6D
18. - 19.101 Forgács Róbert Zsolt - Boldoczki Fanny FrancescaPro-Art Táncstúdió939/15
18. - 19.116 Farkas Péter - Nagy SzonjaKödmön Társastánc SE958/6D
20.115 Antal Szilárd - Kovács Regina HajnalkaCit-Car Táncsport Egyesület - Dance Express Tánc Sport Egyesület66/1
21.117 Füzessy Armand Márk - Monori LillaFenomén TáncSport Egyesület55/1
22.124 Loboda Gergely - Tóth DominikaDream Dance Tánc Sportegyesület33/1
23. - 24.118 Kapitány Kristóf - Pej CintiaBonita Táncsport Egyesület212/7
23. - 24.121 Kovács Andor - Szökrön JúliaBonita Táncsport Egyesület213/7