Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Latin, Senior Tíztánc Ranglista és Klubközi Táncverseny - RL Felnőtt Standard 2017.10.07

Helyszín: Hajdúböszörmény
Rendező: Valcer Táncstúdió
Szervező képviselője: Hajdúböszörmény
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 20 ->12 ->6
Párok száma 20

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Havas Márta Gyöngyvér (Debrecen)
B - Horváth Zoltán (Budapest)
C - Jegonyán Okszána (Budapest)
D - Sándor Judit (Budapest)
E - Bíróné Váradi Éva (Törökbálint)
F - Tóth Mónika Éva (Zalaegerszeg)
G - Zsilák Zsuzsanna Edit (Szeged)
H - Faludiné Lovas Henriette (Szombathely)
I - Balázs Zsombor (Nyíregyháza)
Döntnök:
Kozma Gábor (Budapest)

Műsorvezető:
Bíró Csaba (Debrecen)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.37 Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió29328/18
2.24 Fodor Norbert- Csanád - Vaszi Réka-BeátaSzilver Táncsport Egyesület27245/10
3.19 Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület26133/5
4.30 Marjanovic Petar - Fazekas FanniSzilver Táncsport Egyesület - Valcer Táncstúdió2457/3
5.25 Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület23186/7
6.21 Bődi Dénes - Késmárki VanesszaSzilver Táncsport Egyesület2121/1
Elődöntő
7.35 Schwartz Péter - Lengyel HelgaSzilver Táncsport Egyesület2027/2
8.38 Tejeda Tamás Márk - Várnai ZsófiaSway Táncsport Egyesület - Adria-Szigó KTSE18121/7
9. - 10.22 Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió17149/11
9. - 10.36 Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió1746/4
11.31 Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület14240/16
12.26 Karikó-Tóth Tamás - Száraz EvelynSway Táncsport Egyesület12158/12
1.Forduló
13.28 Kovács István Zoltán - Bakó BarbaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület11108/9
14. - 15.32 Panka Dániel - Panka DorottyaAdria-Szigó KTSE967/6
14. - 15.39 Vékony Viktor - Loga Hajnalka CsillaValcer Táncstúdió 950/6
16.33 Rischák Balázs - Gálfi PetraSzilver Táncsport Egyesület698/8
17.20 Biri Gábor - Nagy FruzsinaForma Táncsport Egyesület541/4
18. - 19.27 Kovács Győző - Szenti ReginaForma Táncsport Egyesület346/5
18. - 19.40 Wirth Bence - Várkonyi DóraAdria-Szigó KTSE369/12
20.29 Kővágó Dávid - Peták MagdolnaForma Táncsport Egyesület088/15