II. C&M KUPA - Junior II D LAT 2017.10.08

Helyszín: Siófok
Rendező: C&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület
Szervező képviselője: Siófok
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 19 ->12 ->6
Párok száma 19

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Józsa János (Pécs)
B - Kisteleki Károly dr. (Budapest)
C - Novák Zsuzsanna (Budapest)
D - Tóth Szilárd (Kiskunhalas)
E - Prepuk László (Budapest)
Döntnök:
Balikóné Akkerman Éva (Budapest)

Műsorvezető:
Csötönyi Anikó (Siófok), Fülöp Milán (Zamárdi)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

HelyezésRsz.PárEgyesületPontokÖsszesen
Döntő
1.28 Kovács Péter Benedek - Márton LiliRitmo Sporttánc Egyesület1839/4
2.49 Ács Máté - Molnár PetraBotafogo Táncegyüttes17162/13
3.47 Labancz Gábor - Koczó Florina KiaraBotafogo Táncegyüttes - Goldance Táncsport Egyesület16185/18
4.50 Fórizs Marcell - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes1552/5
5.46 Ercsi Dániel - Patai VanesszaStúdió 2000 TSE1467/9
6.48 Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaGoldance Táncsport Egyesület - DuDance Tánc-Egyesület13107/19
Elődöntő
7. - 8.53 Lekly Dominik - Balogh RebekaOktogon Tánccentrum1212/1
7. - 8.55 Major Jácint - Papacsek FlóraÉrdi Táncsport Egyesület1298/16
9.45 Bársony Csongor - Oláh EmeseLorigo Táncsport Egyesület1082/8
10.51 Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület919/3
11.57 Veres Dzsúlió - Huber Petra IldikóC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület897/16
12.25 Fedelin Márk - Révész KarinaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület738/5
1.Forduló
13.30 Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület681/16
14. - 15.32 Horváth András Máté - Szilágyi Maja ReginaDance Express Tánc Sport Egyesület576/14
14. - 15.40 Palásthy Csaba - Tóth TamizaRitmo Sporttánc Egyesület538/9
16.52 Király István Gábor - Sötét JankaLaguna KTSE315/4
17.29 Mészáros Zsombor Máté - Dömötör Dorka FruzsinaGála Társastáncklub Egyesület257/15
18.56 Szijjártó Csaba - Pakuts ÁgnesEl Paso SE146/10
19.31 Szabó Lóránt - Péntek-Takács LauraGála Társastáncklub Egyesület023/9