Világtáncfesztivál - World Dance Festival - WDSF OPEN STANDARD JUNIOR II 2017.11.05

Helyszín: Győr
Rendező: Claudius Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Győr
Típus: WDSF
Párok megtekintése: 18 ->13 ->6
Párok száma 18

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Petr Chebotarev (Russian Federation)
B - Carola Tuokko (Finland)
C - Cedric Degroot (Belgium)
D - Istvan Toth (Hungary)
E - Henriette Faludine Lovas (Hungary)
F - Rade Janjic (Croatia)
G - Diana Meshkova (Bulgaria)
Döntnök:
Heinz Spaeker (Germany)

Műsorvezető:
Csisztu Zsuzsa (Hungary)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár)

Versenyfelügyelő

Pontozók X-ei | Párok szerint | Helyezések szerint
Forduló
Rsz.
Pár
Egyesület
Waltz
ABCDEFG
Tango
ABCDEFG
Viennese Waltz
ABCDEFG
Slow Foxtrot
ABCDEFG
Quickstep
ABCDEFG
ÖsszesenHelyezés.Tovább
1.Forduló
136 Appl Hynek - Applova Pavlina
Czech Republic
......................X....XXX...XX617 - 18-
137 Belik David - Havlickova Katerina
Czech Republic
.........XX...X..X.XX..............617 - 18-
138 Boruvka Daniel - Boruvkova Barbora
Czech Republic
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXX341 - 3A
139 Burant Jan - Placha Eliska
Czech Republic
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXX341 - 3A
140 Cadilek Adam - Holikova Vanesa
Czech Republic
XXX........XXXXXX..X..XX..XXX...X.X1715-
141 Catalinoiu Denis-Gabriel - Spielmann Rebecca
Austria
XXX.XXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX334A
142 Cernohorsky Patrik - Pomahacova Nela
Czech Republic
.XXXX.XXXXX.XX.XX.XX..X..XX..XX..X.2111A
143 Deak Filip - Pabst Julia
Slovakia
.X.XX......X.XX..XX.XXXXXX...XXX.X.1814-
144 Fried Martin - Vanacova Johana
Czech Republic
XXXX.XXXXX.XXX.XXXXXXXXXXXXX.XXXXX.307A
145 Härtlein Ákos - Farkas Gréta
Forma Táncsport Egyesület
.XX..XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXX316A
146 Hodny Dominik - Waldhauserova Nikola
Czech Republic
...XXX......X..X................XXX816-
147 Chovanec Oliver Los - Sachova Tina
Czech Republic
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXX341 - 3A
149 Kocar Dusan - Rudy Sarlota
Czech Republic
X.XXXXXXXXXXX.X.XXXXXXXXXXXXX.XXX..298A
150 Kralicek Simon - Koskova Nela
Czech Republic
XXXXXXXXXXXXXX.XXX.XXX.XXXXXXXXXXXX325A
151 Kvapil Tomas - Musilova Ellen
Czech Republic
XXXXX..XXXXXXXXXXXX.XX.X.XXX..X.XXX279A
153 Rusnak Andreas - Murkova Nella
Slovakia
XX.X.XXX..X..X.X.X...XXXX...XX.XX.X1912 - 13A
154 Vengrynsky Petr - Vondrejcova Sara
Czech Republic
X.XXXXXXX..XX.X.X.XX.X..XXX.XXXX...2210A
196 David Huslik - Kamila Vokrojova
Czech Republic
X...XXX.XXX...X...X.XXX.XX.XX.XX..X1912 - 13A
Elődöntő
138 Boruvka Daniel - Boruvkova Barbora
Czech Republic
X.XXXX..XXXXXX.XXXXXX.XXXXXX.XXXXXX293 - 4A
139 Burant Jan - Placha Eliska
Czech Republic
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX351A
141 Catalinoiu Denis-Gabriel - Spielmann Rebecca
Austria
.X.X.XXX...X...X..X.X.X...X....XX.X147-
142 Cernohorsky Patrik - Pomahacova Nela
Czech Republic
.X....................X............211 - 12-
144 Fried Martin - Vanacova Johana
Czech Republic
X.XX..XX......XX...X.X......X.X....118-
145 Härtlein Ákos - Farkas Gréta
Forma Táncsport Egyesület
.X..XXX..XXXXX...XXX.XX.XXXX....XXX216A
147 Chovanec Oliver Los - Sachova Tina
Czech Republic
XXXXXXXXX.X.XXXXXXXXXXXX.XXXXXX.XX.302A
149 Kocar Dusan - Rudy Sarlota
Czech Republic
X.X.....XX..X.X.X....X......X......99-
150 Kralicek Simon - Koskova Nela
Czech Republic
X.XXXX.X.XXXXXXXXX.XXX.XXXXXXXXX.XX293 - 4A
151 Kvapil Tomas - Musilova Ellen
Czech Republic
.X..X.XXX.XX.XX.XXX.X..XXX.XXX.XX.X225A
153 Rusnak Andreas - Murkova Nella
Slovakia
........X...............X..........211 - 12-
154 Vengrynsky Petr - Vondrejcova Sara
Czech Republic
.........X.............X.....XXX.X.610-
196 David Huslik - Kamila Vokrojova
Czech Republic
...................................013-
Döntő
138 Boruvka Daniel - Boruvkova Barbora
Czech Republic
5212452521235123122522326242222234210.02-
139 Burant Jan - Placha Eliska
Czech Republic
112111111211121221111111111111111115.01-
145 Härtlein Ákos - Farkas Gréta
Forma Táncsport Egyesület
2353536345453544535454444535444343520.04-
147 Chovanec Oliver Los - Sachova Tina
Czech Republic
6435224634522451353233233323333422416.03-
150 Kralicek Simon - Koskova Nela
Czech Republic
4544643463364366446366652654655565325.05-
151 Kvapil Tomas - Musilova Ellen
Czech Republic
3666365256646635664645565466566656629.06-