Világtáncfesztivál - World Dance Festival - WDSF OPEN LAT SENIOR I 2017.11.05

Helyszín: Győr
Rendező: Claudius Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Győr
Típus: WDSF
Párok megtekintése: 16 ->12 ->6
Párok száma 16

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jean-Sebastien Godet (France)
B - Shen Yi (China)
C - Petr Chebotarev (Russian Federation)
D - Petr Bartunek (Czech Republic)
E - Cedric Degroot (Belgium)
F - Istvan Toth (Hungary)
G - Henriette Faludine Lovas (Hungary)
H - Rade Janjic (Croatia)
I - Diana Meshkova (Bulgaria)
Döntnök:
Heinz Spaeker (Germany)

Műsorvezető:
Csisztu Zsuzsa (Hungary)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár)

Versenyfelügyelő

Pontozók X-ei | Párok szerint | Helyezések szerint
Forduló
Rsz.
Pár
Egyesület
Samba
ABCDEFGHI
Cha Cha Cha
ABCDEFGHI
Rumba
ABCDEFGHI
Paso Doble
ABCDEFGHI
Jive
ABCDEFGHI
ÖsszesenHelyezés.Tovább
1.Forduló
166 Deyl Zbynek - Deylova Martina
Czech Republic
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXX442A
167 Duarte Ricardo - Mendes Ines
Portugal
XXXXXXX.XXXXXXXXXX.XXXX.XX.XXXX..XXXXXXXXXXXX396A
168 Dusek Bohuslav - Duskova Andrea
Czech Republic
X....X.................X.....................315 - 16-
169 Hajek Bohdan - Capkova Michaela
Czech Republic
..X.X.X.X..XXXXX.XXXXXXXXXX.XXXXXX.X.XXXX..XX329A
171 Kukan Josef - Kukan Barbora
Czech Republic
XXXXXXXXXX..XXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX424A
173 Ozana Tomas - Sikorova Andrea
Czech Republic
..X....X.....X..X........X.....XX.X.....XX.X.1112A
175 Psenak Peter - Psenakova Drahoslava
Slovakia
XX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX433A
176 Siraziev Linar - Borisovskaya Tatiana
Russian Federation
XXXXX.XXXXXXX..XXXX.XX.XX.XXXXXXXXXXXXXX.XXXX387A
177 Smychagin Aleksey - Smychagina Tatyana
Russian Federation
XX.XXXXXXXXXXXXXXXXXX.X.XXXXXXXXXXXXXXX.XXX.X405A
178 Stano Tibor - Stano Lucie
Czech Republic
.X.X...X.XXXX...XXXXXXXX.XXX.X.X..X...XX..XXX2611A
179 Sukala Branislav - Sukalova Zuzana
Slovakia
..................X........X........X........315 - 16-
180 Szánthó Péter - Juhász-Szánthó Szilvia
Claudius Táncsport Egyesület
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX451A
181 Tímár Attila - Szalontai Kata Judit
Oktogon Tánccentrum
..X.XX.XXXXXXXX..X..XXX..XX.XXXXXXXXXXXXXXXXX348A
195 Nagy Péter - Kaposvári Ágnes
Fenomén TáncSport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület
..XXX.X...............XXXX....X..............914-
197 Denis Kojinov - Jeanette Chevalier
United States
XXX..XX...XX..XX...X.........................1013-
199 Antonio Rodrigues - Zita Santos
Portugal
XX.X.X.XXXX..XXXXXXX.XXXX.XXX...XX.XXX.XXXX..3110A
Elődöntő
166 Deyl Zbynek - Deylova Martina
Czech Republic
XXXX.XX.XXX.XXX..XXXXX.X...XX.X.XXXXXXXXX.XXX334 - 5A
167 Duarte Ricardo - Mendes Ines
Portugal
XX..X..X.XX.....X.X......X.X......XXX........138-
169 Hajek Bohdan - Capkova Michaela
Czech Republic
...........XX......XX.....X.XX..X....X.XXX...129-
171 Kukan Josef - Kukan Barbora
Czech Republic
..XXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX..XXX.XXX.382A
173 Ozana Tomas - Sikorova Andrea
Czech Republic
...........X....................X.....X..X...412-
175 Psenak Peter - Psenakova Drahoslava
Slovakia
XXXXXXXXX...XXXXXXXX.XX.XXX..XXX.XX.X..XX.XXX334 - 5A
176 Siraziev Linar - Borisovskaya Tatiana
Russian Federation
X.X...XX..XX...XX....XX.XXXX.XXXX..XX.X.....X227-
177 Smychagin Aleksey - Smychagina Tatyana
Russian Federation
XX..XX..X.X..X.X.XXX.XXXX.XXX..X.X.XXX....XXX266A
178 Stano Tibor - Stano Lucie
Czech Republic
...X.....X.......X..X..................X.....511-
180 Szánthó Péter - Juhász-Szánthó Szilvia
Claudius Táncsport Egyesület
XXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX441A
181 Tímár Attila - Szalontai Kata Judit
Oktogon Tánccentrum
.XXXXXXXXXXXXXXXX...X.XXXX..XXXX.XXX..X.XXXXX343A
199 Antonio Rodrigues - Zita Santos
Portugal
.............XX........X.............X..XX...610-
Döntő
166 Deyl Zbynek - Deylova Martina
Czech Republic
23216366634516466324516466243525456425214363319.04-
171 Kukan Josef - Kukan Barbora
Czech Republic
56152624455244635655242645556354645666346636628.06-
175 Psenak Peter - Psenakova Drahoslava
Slovakia
45635542343635543442655534632446534344655524525.05-
177 Smychagin Aleksey - Smychagina Tatyana
Russian Federation
32543415222453314233464313324663323232462415213.02-
180 Szánthó Péter - Juhász-Szánthó Szilvia
Claudius Táncsport Egyesület
1132425311112215211112325211121226211112314216.01-
181 Tímár Attila - Szalontai Kata Judit
Oktogon Tánccentrum
64461131566361221566331121465131111553531251414.03-