Világtáncfesztivál - World Dance Festival - WDSF OPEN STANDARD SENIOR I 2017.11.05

Helyszín: Győr
Rendező: Claudius Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Győr
Típus: WDSF
Párok megtekintése: 17 ->12 ->6
Párok száma 17

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Jean-Sebastien Godet (France)
B - Shen Yi (China)
C - Alicja Majewska (Poland)
D - Petr Chebotarev (Russian Federation)
E - Carola Tuokko (Finland)
F - Cedric Degroot (Belgium)
G - Noemi Katalin Toth (Romania)
H - Henriette Faludine Lovas (Hungary)
I - Diana Meshkova (Bulgaria)
Döntnök:
Heinz Spaeker (Germany)

Műsorvezető:
Csisztu Zsuzsa (Hungary)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár)

Versenyfelügyelő

Pontozók X-ei | Párok szerint | Helyezések szerint
Forduló
Rsz.
Pár
Egyesület
Waltz
ABCDEFGHI
Tango
ABCDEFGHI
Viennese Waltz
ABCDEFGHI
Slow Foxtrot
ABCDEFGHI
Quickstep
ABCDEFGHI
ÖsszesenHelyezés.Tovább
1.Forduló
166 Deyl Zbynek - Deylova Martina
Czech Republic
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX451 - 3A
167 Duarte Ricardo - Mendes Ines
Portugal
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXX444 - 5A
175 Psenak Peter - Psenakova Drahoslava
Slovakia
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXX.X436 - 7A
176 Siraziev Linar - Borisovskaya Tatiana
Russian Federation
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX451 - 3A
177 Smychagin Aleksey - Smychagina Tatyana
Russian Federation
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXX444 - 5A
178 Stano Tibor - Stano Lucie
Czech Republic
X.XXX.X.XXXX....X.X.X.X....XXXXX..X.X.XXX..X.2413-
179 Sukala Branislav - Sukalova Zuzana
Slovakia
...X..XXXXXXX.X..XXXXXXX.X.XXXX.XX..X..X.X..X2712A
182 Almási László Tibor - Kubinyi Emese
Brilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület
.............................................017-
183 Botik Richard - Pokorna Alice
Czech Republic
X.XXXXXXXX.XXXXXXXX..XXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXX409 - 10A
184 Halász Barna - Weidinger Ágnes
Adria-Szigó KTSE
XX...X.XXX....X................X...X........X1015-
185 Koenigstorfer Friedrich - Heininger Michaela
Austria
.X.....X................X....................316-
186 Ponca Marek - Ponca Ewa
Slovakia
XXXXXXX..XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX436 - 7A
187 Valicek Jiri - Jandova Veronika
Czech Republic
..X..........X.XX..XXX..XXX......X..XX..X.XX.1614-
188 Zalom Pavol - Zalomova Blazena
Slovakia
XXXXXXX.XXXXXX.XXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX428A
197 Denis Kojinov - Jeanette Chevalier
United States
.X.XXX.XX.X.XXXX.X.X.XXX..X.X.X.X.XX.XXX.XXXX2911A
199 Antonio Rodrigues - Zita Santos
Portugal
XXX.XXXX..XXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.409 - 10A
200 Sorin Dumitru Simon - Florentina Constantinescu
Romania
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX451 - 3A
Elődöntő
166 Deyl Zbynek - Deylova Martina
Czech Republic
XXX...XXXXX.XX.XXXXXXX..X.XXXXX..X.XXXXXX.X.X324A
167 Duarte Ricardo - Mendes Ines
Portugal
.X.X..X.XXXX..XX..XX.......XX...X.X.XX.X..X.X207-
175 Psenak Peter - Psenakova Drahoslava
Slovakia
..X.XX..X..X.X......X.X....X.X.X.X....X.XX...159-
176 Siraziev Linar - Borisovskaya Tatiana
Russian Federation
XXXXXXXX.X.XXXXXXXXXXXXXXXXX..XXXXXXXXXXXXXXX412A
177 Smychagin Aleksey - Smychagina Tatyana
Russian Federation
X..X.X.X.XXXX.XXXX...XXXXX..XXXXX.XXX.X....X.275A
179 Sukala Branislav - Sukalova Zuzana
Slovakia
.............................................011 - 12-
183 Botik Richard - Pokorna Alice
Czech Republic
X..XXXXXXX..XX..X....X.X..X...X...XX.X.XXXXXX246A
186 Ponca Marek - Ponca Ewa
Slovakia
XXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.X.XX.X.403A
188 Zalom Pavol - Zalomova Blazena
Slovakia
.XX.X.....X......XXXX.X.XXX.XX.X.X...X.X....X198-
197 Denis Kojinov - Jeanette Chevalier
United States
.............................................011 - 12-
199 Antonio Rodrigues - Zita Santos
Portugal
..............X.X......X.X......X........XXX.810-
200 Sorin Dumitru Simon - Florentina Constantinescu
Romania
XXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX441A
Döntő
166 Deyl Zbynek - Deylova Martina
Czech Republic
31365636121364536132364635232565636221464636321.04-
176 Siraziev Linar - Borisovskaya Tatiana
Russian Federation
4342242133323222234423232114462232134432232229.02-
177 Smychagin Aleksey - Smychagina Tatyana
Russian Federation
66256565656456465665546556665456555556656565529.06-
183 Botik Richard - Pokorna Alice
Czech Republic
55614344564525654451425464451214463462215454422.05-
186 Ponca Marek - Ponca Ewa
Slovakia
24531152445613141526611242526331242635543243617.03-
200 Sorin Dumitru Simon - Florentina Constantinescu
Romania
1214321321214131321315311331314311411313111117.01-