TáncSport Magyar Bajnokságok 2018/Hungarian Dance Open 2018 - WDSF OPEN STANDARD SENIOR I 2018.02.10

Helyszín: Szigetszentmiklós
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Szigetszentmiklós
Típus: Hazai WDSF verseny
Párok megtekintése: 12 ->6
Párok száma 12

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Alexey Litvinov (Oroszország)
B - Virgil Grigore (Románia)
C - Frederic Mosa (Franciaország)
D - Alessandro De Sio (Olaszország)
E - Asis Khadjeh-Nouri (Németország)
F - Felix Castillo (Belgium)
G - Yavor Valchev (Albánia)
H - Goran Knezevic (Szerbia)
I - Jose Gomes (Portugália)
J - Guy Rosen (Luxemburg)
K - Ron Hoorn (Hollandia)
L - Kurt Dvorak (Ausztria)
M - Zsuzsanna Zsilak (Hungary)
Döntnök:
Nenad Jeftic (Szerbia)

Műsorvezető:
Markó Róbert (Budapest), Molnár Andrea (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő

Pontozók X-ei | Párok szerint | Helyezések szerint
Forduló
Rsz.
Pár
Egyesület
Angolkeringő
ABCDEFGHIJKLM
Tangó
ABCDEFGHIJKLM
VIENNESE WALTZ
ABCDEFGHIJKLM
SLOW FOXTROT
ABCDEFGHIJKLM
Quickstep
ABCDEFGHIJKLM
ÖsszesenHelyezés.Tovább
Elődöntő
155 Barta Ladislav - Bartova Eva
Czech Republic
...........................X.....................................111-
156 Botik Richard - Pokorna Alice
Czech Republic
..XXXX.X..XX.XXXXXX.XX.XXXXXX.XX.XXXXXX.X.XXXXXX..X.XXXXXXXXX.XXX494A
157 Cado Patrick - Cappeller Ilenia
Italy
X...XX.XXXXXXXX..XX.XXX.XXX....X.X.XXX.X....X.X.XX..X....X.X.X...337-
158 Deyl Zbynek - Deylova Martina
Czech Republic
XX.X..X.XXXXXXX.X..X.XXXXXX.XX.XX.X..XXXXXX.XX.XX.XXXXXXX.X.XXXXX475 - 6A
159 Halász Barna - Weidinger Ágnes
SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület
....X.......X....X...........XX.......X..........X.....X.........89-
160 Horti Árpád - Fekete Krisztina
Goldance Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum
XXXX.XXXXXXXX..XX.XXXXXXXX.XXXX.XXXXXXXX.XXX.XXXXXXX.XX.XXXXXXXXX552A
162 Kemény Tamás - Princz Nóra
Goldance Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX651A
163 Koenigstorfer Friedrich - Heininger Michaela
Austria
.................................................................012-
164 Porokhovskyy Vasyl - Baltrunas Olga
Ukraine
XXXXXXXXXX.X.XXXXXXXXXX.X.XXX.XXXXXX.X.XXXXXX.XX..X.X...XX.XX..X.475 - 6A
165 Shaf Sergiy - Shaf Olga
Ukraine
.XXX..X.....X.XX...XX..X.X.X.X..X...X.X.XX...X..XX.X.XXX..X..XXXX308-
166 Shulga Sergii - Shulga Olga
Netherlands
XXX.XXXXXXX..X.XXXXX..XX..X.XXXXXXXXX..XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.X533A
167 Valicek Jiri - Jandova Veronika
Czech Republic
...........................................X.......X.............210-
Döntő
156 Botik Richard - Pokorna Alice
Czech Republic
6254346364445526342625434562636362544356264636254334426353634433520.04-
158 Deyl Zbynek - Deylova Martina
Czech Republic
3562665625552255265261656225525456265622552445626562255245562556230.06-
160 Horti Árpád - Fekete Krisztina
Goldance Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum
5646554441323463654346343346353634633435635554465443664564346642320.05-
162 Kemény Tamás - Princz Nóra
Goldance Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület
111111111221111111111212111111111111211111111111211111111111111115.01-
164 Porokhovskyy Vasyl - Baltrunas Olga
Ukraine
4335433236636644536433562654464543356264346363333626543436423364620.03-
166 Shulga Sergii - Shulga Olga
Netherlands
2423222553164332423554215433242225421543423222541255332622255225410.02-