Felnőtt-ifjúsági Tíztánc, Junior Standard, Senior Tíztánc és Professzionista Latin Ranglista verseny - RL Felnőtt Tíztánc 2018.02.24

Helyszín: Algyő
Rendező: Forma Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Algyő
Típus: Ranglista verseny
Párok megtekintése: 8 ->5
Párok száma 8

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Kiss Noel (Budapest)
B - Ádám Gábor (Szeged - Szentmihály)
C - Bódis-Nagy Katinka (Kaposvár)
D - Balázs Zsombor (Nyíregyháza)
E - Emődi Zoltán (Debrecen)
F - Zsámboki Marcell (Budapest)
G - Törökgyörgy József (Kistelek)
H - Horváthné Kriczki Zita (Orosháza)
I - Kazi Gábor (Szeged)
Döntnök:
Szilner Tibor (Székesfehérvár)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára (Szeged)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Földházi Péter (Budapest)

Pontozók X-ei | Párok szerint | Helyezések szerint
Forduló
Rsz.
Pár
Egyesület
Samba
ABCDEFGHI
Cha-Cha-Cha
ABCDEFGHI
Rumba
ABCDEFGHI
Paso Doble
ABCDEFGHI
Jive
ABCDEFGHI
Angolkeringő
ABCDEFGHI
Tangó
ABCDEFGHI
Bécsi keringő
ABCDEFGHI
Slow Fox
ABCDEFGHI
Quickstep
ABCDEFGHI
ÖsszesenHelyezés.Tovább
Elődöntő
1 Borbás Csaba - Tóth Emília
Pro-Art Táncstúdió
XXX.XXXX.X.X..XXX.XXXXXXXX.XXX.XXXX.XXX.XXXX.XXX...X.XXXX.X.XX.XXXXX.XX.XXX.X.XX.XXXXX.XXX664 - 5A
2 Börcsök Balázs Róbert - Németh Laura
Forma Táncsport Egyesület
..XX....X..X.....X........X....X...X..X.....X.XX.....X........XX.......XX.......X........X197-
3 Gombkötő Balázs - Laskovics Petra
Lorigo Táncsport Egyesület
XX.XXX.XXXX.XXX.XXXX.X.X.XXXX.X.X.XXXX.XXX.XXX..XXX.XXXXXXXX.XXX.XXXX.XXX.XX.X.XXX..XXX.XX664 - 5A
4 Guba Marcell - Kállai Kamilla
Szilver Táncsport Egyesület
......X......X...................................X........................................38-
6 Popovics Richárd - Dénes Edina
IKON Táncsport Egyesület
XX.XXX.XXXXXXXXXXXX.XXXXXX.X.XXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXX.X.XX.XXXXXXX..XXX.XXXXXXX..XXX.XXX..733A
7 Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz Laura
Valcer Táncstúdió
..XX..X...X.X..X..XXXXX.X.XXXXX..X.X...X..X..XX.XXXXX.XX.XXXX...X.XXXX.X.X.XXXXXXXXXXXXXX.556-
8 Szalai Dénes Ferenc - Balla Petra
Pro-Art Táncstúdió
XXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXX.XXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX871A
9 Temesvári Bálint Máté - Haddad Sabrina
iDanceStudio KTSE - Szilver Táncsport Egyesület
XXX.XXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXX.XXXX.XXXXXXXX.XXXXXXXX.XXXXXXXX.XXX.XXXX812A
Döntő
1 Borbás Csaba - Tóth Emília
Pro-Art Táncstúdió
25455544525354545525455545524354544524255554544345544444354544544344544443444544433555545448.05-
3 Gombkötő Balázs - Laskovics Petra
Lorigo Táncsport Egyesület
32314153331515154231514154341515155431513145435222155235525152135215152235325152145224152130.04-
6 Popovics Richárd - Dénes Edina
IKON Táncsport Egyesület
14523315214422312314322312415422313215444323222553313522233315423533325524553325522443314530.03-
8 Szalai Dénes Ferenc - Balla Petra
Pro-Art Táncstúdió
53242432453233433452233433232233422343332432311111221111111221311121211111111211211111221220.01-
9 Temesvári Bálint Máté - Haddad Sabrina
iDanceStudio KTSE - Szilver Táncsport Egyesület
41131221142141221143141221153141231152121211153434432353442433252452433352232433354332433322.02-