TáncSport Magyar Bajnokság és WDSF Hungarian Dance Open 2019 - MB Ifjúsági Standard 2019.02.03

Helyszín: Budapest
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Magyar Bajnokság
Párok megtekintése: 13 ->8 ->6
Párok száma 13

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Kristina Horvatova (Szlovákia)
B - Ludwig Wieshofer (Ausztria)
C - Natalia Kulagina (Oroszország)
D - Sergej Milicija (Bosznia-Hercegovina)
E - Vasile Constantin (Románia)
F - Heidi Goetz (Ausztria)
G - Bíró Csaba (Bocskaikert)
H - Juhász Ágnes (Kiskunhalas)
I - Lajtai Beatrix (Budapest)
J - Zsilák Zsuzsanna Edit (Szeged)
K - Tóth István (Budapest)
Döntnök:
Szűcs Simon (Budapest)

Műsorvezető:
Tímer Péter (Pécs)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Barbulszki Borisz (Ráckeve)

Pontozók X-ei | Párok szerint | Helyezések szerint
Forduló
Rsz.
Pár
Egyesület
Angolkeringő
ABCDEFGHIJK
Tangó
ABCDEFGHIJK
Bécsi keringő
ABCDEFGHIJK
Slow Fox
ABCDEFGHIJK
Quickstep
ABCDEFGHIJK
ÖsszesenHelyezés.Tovább
1.Forduló
12 Arthemij Marushak - Fazekas Fanni
Szilver Táncsport Egyesület - Valcer Táncstúdió
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX551 - 3A
13 Bánáti Barnabás - Farkas Noémi
iDanceStudio KTSE
.....X........X.X.XXX.......X.........X..XX......X.....1111-
14 Fábián Dávid László - Dodé Ingrid
Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület
XX.XX...XX.XXXXX..XXX.XXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXX.XXXXX456 - 7A
15 Jakab Ádám Gergő - Bánffy Zsófia
Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület
X........XXX........X.....XXX..X......XXXXXXX....X..XX.199-
16 Józsa Márk - Fock Dorottya Éva
Ritmo Sporttánc Egyesület
......X..........X..........X.....................X....412 - 13-
17 Kalapács Bence - Miskolczi Nóra
Szilver Táncsport Egyesület
XXXXXXXX..XXXXXXXX...XXXXXXX.XX.XXXXXXXX.X.XXXXXXXXXX.X456 - 7A
18 Patkós Máté - Juhász Dóra
Stúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió
.XXXXXXXX..XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXX.XXXXXXXXXXXXX504A
19 Rischák Balázs - Dajka Csenge
Szilver Táncsport Egyesület
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX551 - 3A
20 Salabert Márton - Zátrok Dorottya Júlia
INFINITY DANCE COMPANY TSE - Laguna KTSE
X.XXXXXXX.XXXXXX..X..XXXXX...X...X.XXX..X....XX.XX.X.X.328A
21 Salánki Miklós Bence - Szőllősy Blanka
INFINITY DANCE COMPANY TSE
XXX..X.XXXX.....XX.X.X........XXX.X..X.........X.......1810-
22 Szabó Robin László - Sulyán Lilla Katalin
Pro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület
.XXX..XXXXX.XX..XXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXX475A
23 Urbán István - Urbán Lilla Andrea
Forma Táncsport Egyesület
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX551 - 3A
24 Varga Nándor - Szántó Luca
Sway Táncsport Egyesület
....X....X.....X......................................X412 - 13-
Elődöntő
12 Arthemij Marushak - Fazekas Fanni
Szilver Táncsport Egyesület - Valcer Táncstúdió
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX551 - 2A
14 Fábián Dávid László - Dodé Ingrid
Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület
XX.XX.X.XXXXX.XX.X.XXXXXXXX.XX.XXXX.XX..XXXXXXXXX.XXXXX435A
17 Kalapács Bence - Miskolczi Nóra
Szilver Táncsport Egyesület
.XXX.XX.....XX.XX......XXX.XX.X.XXXXXXXXX..XXXXXXXX.X..337-
18 Patkós Máté - Juhász Dóra
Stúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XX.XX.XXXXXXX.XX.XXXXXXX504A
19 Rischák Balázs - Dajka Csenge
Szilver Táncsport Egyesület
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXX533A
20 Salabert Márton - Zátrok Dorottya Júlia
INFINITY DANCE COMPANY TSE - Laguna KTSE
....X..X..........X.......XX..X........................68-
22 Szabó Robin László - Sulyán Lilla Katalin
Pro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület
X.X..X.XXXXX.XX.XXXXXXX......XXXXX.XX.XX.XXXX..X.X.X.XX356A
23 Urbán István - Urbán Lilla Andrea
Forma Táncsport Egyesület
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX551 - 2A
Döntő
12 Arthemij Marushak - Fazekas Fanni
Szilver Táncsport Egyesület - Valcer Táncstúdió
232323112312323232263232232312331232323122313334431333111.02-
14 Fábián Dávid László - Dodé Ingrid
Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület
444535454564455354645543553455455446545664564455356645622.04-
18 Patkós Máté - Juhász Dóra
Stúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió
656656546635546666536465464664664654656546656566665566430.06-
19 Rischák Balázs - Dajka Csenge
Szilver Táncsport Egyesület
323142333243231423322324315233223313132333232211213222314.03-
22 Szabó Robin László - Sulyán Lilla Katalin
Pro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület
565464665456664545454656646546546565464455445643544454523.05-
23 Urbán István - Urbán Lilla Andrea
Forma Táncsport Egyesület
11121122112111211111111112112111212121121112112212211125.01-