TáncSport Magyar Bajnokság és WDSF Hungarian Dance Open 2019 - WDSF SENIOR I OPEN STANDARD 2019.02.03

Helyszín: Budapest
Rendező: Magyar TáncSport Szakszövetség
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Egyéb nem pontszerző verseny
Párok megtekintése: 13 ->7
Párok száma 13

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Alessandro Garofolo (Olaszország)
B - Alexandr Muretov (Azerbajdzsán)
C - Kristina Horvatova (Szlovákia)
D - Ludwig Wieshofer (Ausztria)
E - Natalia Kulagina (Oroszország)
F - Sergej Milicija (Bosznia-Hercegovina)
G - Vasile Constantin (Románia)
H - Agnes Juhasz (Kiskunhalas)
I - Istvan Toth (Budapest)
Döntnök:
Giovanni Chiapperini (Italy)

Műsorvezető:
Tímer Péter (Pécs)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Barbulszki Borisz (Ráckeve)

Pontozók X-ei | Párok szerint | Helyezések szerint
Forduló
Rsz.
Pár
Egyesület
Angolkeringő
ABCDEFGHI
Tangó
ABCDEFGHI
Bécsi keringő
ABCDEFGHI
Slow Fox
ABCDEFGHI
Quickstep
ABCDEFGHI
ÖsszesenHelyezés.Tovább
Elődöntő
25 Halász Barna - Weidinger Ágnes
SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület
....X........................................112-
26 Kemény Tamás - Princz Nóra
Szilver Táncsport Egyesület
XXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX441 - 2A
28 Szánthó Péter - Juhász-Szánthó Szilvia
Claudius Táncsport Egyesület
XXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXX.XXXXXXXX.XXXXXXXXXXXX423A
29 Szegi Márk István - Szegi Andrea
Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület
XXXXXXXXXX.X....X.X.X..X.....X....X...X....XX208 - 9-
138 Bottarelli Omar - Mancini Chiara
Italy
XXXX...X.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXX.XXXX..X.X.356A
139 Haselberger Toni - Gansterer Martina
Austria
.....X.......X...................X.....X.....410 - 11-
140 Ilecko Juraj - Kubova Viera
Slovakia
......X.XX.....X.XXX..X.XXXXX...XXXX.X....X.X208 - 9-
141 Kiesel Petr - Mikeskova Nikola
Czech Republic
.X.XXXXXX.XXXXXX.XX.XXXXXXX..XXXXXXXXXXXXXXXX385A
142 Klempir Martin - Vitkova Romana
Czech Republic
XXX.......X.X.X.X..X.XXXX..XXXXXX....X.XXXX..237A
143 Koenigstorfer Friedrich - Heininger Michaela
Austria
.............................................013-
144 Valicek Jiri - Jandova Veronika
Czech Republic
....X.X.............................X...X....410 - 11-
145 Vseticka Roman - Jalovecka Martina
Czech Republic
X.XX.XXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXX.XXX.XXXXXXX404A
146 Wendt Fabian - Steinmann Anne
Germany
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX441 - 2A
Döntő
26 Kemény Tamás - Princz Nóra
Szilver Táncsport Egyesület
23121122223112122213222221223222121223222222210.02-
28 Szánthó Péter - Juhász-Szánthó Szilvia
Claudius Táncsport Egyesület
64444733344454733364453733344463744364364753317.03-
138 Bottarelli Omar - Mancini Chiara
Italy
32675664752567445642635346632647455732656544727.06-
141 Kiesel Petr - Mikeskova Nikola
Czech Republic
46353356535333354735344564456334663645433465421.04-
142 Klempir Martin - Vitkova Romana
Czech Republic
77766577677776577476777477777776577577777677635.07-
145 Vseticka Roman - Jalovecka Martina
Czech Republic
55537445466645666557566655565555336456545336525.05-
146 Wendt Fabian - Steinmann Anne
Germany
1121221111122121112111111211111121211111111115.01-