Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard, Senior Tíztánc és Professzinális Latin Ranglistaverseny, E Hattánc és D Nyolctánc Országos Bajnokság és Klubközi táncverseny - OB Felnőtt D 8T 2019.02.23

Helyszín: Hajdúnánás
Rendező: Valcer Táncstúdió
Szervező képviselője: Hajdúnánás
Típus: Országos Bajnokság
Párok megtekintése: 9 ->6
Párok száma 9

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Havas Márta Gyöngyvér (Debrecen)
B - Zsámboki Marcell (Budapest)
C - Németh Péter (Budapest)
D - Vozár Boglárka (Balástya)
E - Szilner Tibor (Székesfehérvár)
F - Molnár Anna (Jászberény)
G - Jebelóczki Richárd (Budapest)
Döntnök:
Balikó Károly Józsefné (Budapest)

Műsorvezető:
Bíró Csaba (Bocskaikert)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Horváth Zoltán (Budapest)

Pontozók X-ei | Párok szerint | Helyezések szerint
Forduló
Rsz.
Pár
Egyesület
Samba
ABCDEFG
Cha-Cha-Cha
ABCDEFG
Rumba
ABCDEFG
Jive
ABCDEFG
Angolkeringő
ABCDEFG
Tangó
ABCDEFG
Bécsi keringő
ABCDEFG
Quickstep
ABCDEFG
ÖsszesenHelyezés.Tovább
Elődöntő
49 Bajzek Patrik - Závecz Gabriella
PresiDance Táncsport Egyesület
XXXXXX.XX.XXX.XX.XXXXXX.XXXXXXXXXX.XX.XXX.XX.XXX.XXXXXX.454A
50 Hevesi Dániel - Frittman Fanni
Flamenco 2001 TSE
X.XXXX.XXX..XXXXXX.XXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX502A
51 Iván Vilmos - Gyurkó Zsuzsanna
Dance Universe Tánc Sportegyesület
......X.......X.........................................29-
52 Kovács Balázs - Bednarik Bianka
Botafogo Táncegyüttes - Stúdió 2000 TSE
XXXXXX.XXXXXX.XXXXXX.XXXXX..XXXX.XXXXXXXXXXXX..XXXXXXXXX483A
53 Kovács Mátyás Attila - Liszt Edit
Everydance Táncsport Egyesület
XX..X.XXX..X.X....X.XX.X.X.XX.X.X.X.XXXXXXXXXXX.XXXXXXXX376A
54 Rácz Ádám - Kovács Leila
Flamenco 2001 TSE
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX551A
55 Sarkadi Kristóf - Szőke Dalma
Szabolcs Diáksport Egyesület
.XXXXXX.XXXXXX.XXX.X..XXX.X.XXX.X.XX.X.X.XX.....X.......317-
56 Szőke Balázs Szabolcs - Molnár Boglárka
Nyíri Lajos Táncsport Egyesület
......XX.XX..XX.X.X.X....XXXXX.XXX...X......XXXX.X.X.X.X268-
57 Tóth György - Tóth-Horváth Gyöngyi
Dance Express Tánc Sport Egyesület
XXXX.XX..XXXXX.XXXXXXXXXXXXX...X.XXXX.X.XX.XXXXXX.X.X.XX425A
Döntő
49 Bajzek Patrik - Závecz Gabriella
PresiDance Táncsport Egyesület
4243446424321642451144263114345615636561463654146455434630.54-
50 Hevesi Dániel - Frittman Fanni
Flamenco 2001 TSE
3624511342462124246223425623531251543225154311524331252523.53-
52 Kovács Balázs - Bednarik Bianka
Botafogo Táncegyüttes - Stúdió 2000 TSE
2332235133244533324452332545122333422133241236215223641119.02-
53 Kovács Mátyás Attila - Liszt Edit
Everydance Táncsport Egyesület
6556364666636466663666646466454526355452635545362564516242.05-
54 Rácz Ádám - Kovács Leila
Flamenco 2001 TSE
111112321111321111231111123121314211131431212243311212349.01-
57 Tóth György - Tóth-Horváth Gyöngyi
Dance Express Tánc Sport Egyesület
5465652555555355535535554352666464264646526463651646365344.06-