Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Standard, Senior Latin és Profi Standard Ranglista - Junior II E LAT 2019.04.27

Helyszín: Algyő
Rendező: Forma Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Algyő
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 9 ->6
Párok száma 9

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Kazi Gábor (Szeged)
B - Szűcs Simon (Budapest)
C - Horváth Ferenc (Orosháza)
D - Horváthné Krizsa Mária (Budapest)
E - Németh Péter (Budapest)
F - Barbulszki Borisz (Ráckeve)
G - Gellai Tamás (Budapest)
Döntnök:
Tóth Mónika Éva (Nagylengyel)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára ()

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Futó Károly (Győr)

Pontozók X-ei | Párok szerint | Helyezések szerint
Forduló
Rsz.
Pár
Egyesület
Cha-Cha-Cha
ABCDEFG
Rumba
ABCDEFG
Jive
ABCDEFG
ÖsszesenHelyezés.Tovább
Elődöntő
55 Andrucsák Krisztián József - Molnár Petra
Forma Táncsport Egyesület
XXXXXXXXXXXX.XXXX.X.X185A
58 Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla Sára
Forma Táncsport Egyesület
XXXXXXXX.XXXXXXXXXXXX201 - 3A
59 Marton László - Pindur Míra Felícia
Szilver Táncsport Egyesület
XXXXXXXXXX.XXXXXXXXXX201 - 3A
65 Hegedűs Bálint Ervin - Vas Angelina
Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió
X......XX.X...X......58-
66 Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza Laura
Szilver Táncsport Egyesület
XXXXXX.XXXXXX.XXXXXXX194A
67 Nagy Gábor - Szabó Rebeka Eszter
Forma Táncsport Egyesület
XXXXX.XXXXXXXXXXXXXXX201 - 3A
68 Orbán Vilmos - Máté Eszter
Brilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület
....XXX...XXXX.X.XXXX126A
69 Pótár-Bóta Zalán - Csörghe Boglárka
Szilver Táncsport Egyesület
.XXX.XX..X..XX..XX...107-
70 Sonkoly Ákos Gábor - Balogh Petra
Szilver Táncsport Egyesület
........X..........X.29-
Döntő
55 Andrucsák Krisztián József - Molnár Petra
Forma Táncsport Egyesület
26646521366653246455215.05-
58 Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla Sára
Forma Táncsport Egyesület
1212321261342113134114.01-
59 Marton László - Pindur Míra Felícia
Szilver Táncsport Egyesület
45464665554566565566617.06-
66 Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza Laura
Szilver Táncsport Egyesület
5353515623131441322249.03-
67 Nagy Gábor - Szabó Rebeka Eszter
Forma Táncsport Egyesület
3121144312213535211336.02-
68 Orbán Vilmos - Máté Eszter
Brilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület
64352334445242624634512.04-