30. Bem kupa - Ifjúsági C LAT 2019.05.12

Helyszín: Budapest
Rendező: Big-BEM Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Budapest
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 19 ->12 ->6
Párok száma 19

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Balikóné Akkerman Éva (Budapest)
B - Földházi Péter (Budapest)
C - Klinda Dénes (Budapest)
D - Krekuska Ferenc (Budapest)
E - Horváth Kristóf (Szentgotthárd)
Döntnök:
Bíróné Váradi Éva (Törökbálint)

Műsorvezető:
Gál Judit (Budapest)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Rimányi Judit (Szombathely)

Pontozók X-ei | Párok szerint | Helyezések szerint
Forduló
Rsz.
Pár
Egyesület
Samba
ABCDE
Cha-Cha-Cha
ABCDE
Rumba
ABCDE
Paso Doble
ABCDE
Jive
ABCDE
ÖsszesenHelyezés.Tovább
1.Forduló
48 Sümegi Botond - Vastag Zsófia
Emotion Táncstúdió
XXX...XXXXXXXXX..X...XXXX178 - 10A
64 Fedelin Márk - Kaáli Anna
Medalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület
X.XXXX.XX.XXXXX.XXXX.XXXX205A
65 Petrás Bene - Baráth Luca
Szilver Táncsport Egyesület
.X.X..X..X.XX..XXXX......1017 - 18-
67 Havas Márk - Juhász Jázmin
Miskolcz-Revital TSE
XXXXXXXXXXXXXXXXX.XXX.XXX232A
68 Molnár Ákos - Kiss Petra
Nyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület
X.X.XX.XXXX.XX.XXXXXX.XX.187A
80 Jánka István - Juhász Adrienn
DanceStation Táncsport Egyesület
.XXX.XXXX..X..X.X.X.XX...1313 - 14-
82 Varga Kristóf - Molnár Virág
INFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület
XXX.X.XX.XX.XXXX.X.XX.X.X178 - 10A
87 Bársony Csongor - Krápicz Terézia Lili
Lorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület
X..XXX..XX...XXX..XXXXXXX1611 - 12A
88 Duró Dominik - Tassi Laura Jázmin
Dance Universe Tánc Sportegyesület
.X.X.X.X.XXXXXXXXX.XX.X.X178 - 10A
89 Kántor Zsombor Imre - Bohn Lorin
iDanceStudio KTSE
XX.XXXX.XXXX.X.XXXXXXXXXX213 - 4A
91 Szauer Szilárd - Szőnyi Erika
Laguna KTSE
XXX.XXXXX.XXXX.XX.X.XX.XX196A
92 Tóth Kornél - Ávár Júlia
Lorigo Táncsport Egyesület
X.XXXXXX..XX...X....X..XX1313 - 14-
93 Varga Nándor - Rezsabek Eszter
Sway Táncsport Egyesület
XXXXXXXXXXXXX.XXXXXXXXXXX241A
94 Cziráki Bálint - Balogh Anna
Lorigo Táncsport Egyesület
.X..X...XX....X..XXX.X.X.1017 - 18-
95 Jahni Bálint - Kárász Júlia
C&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület
X...XXX..XX...XX...XXXX..1215-
96 Jankovics Attila - Sándor Panna
JoyDance Táncsport Egyesület
XXXXXXXX.XXXXXXXXX.XXX..X213 - 4A
97 Kátai Richárd - Nagy Bernadett
JoyDance Táncsport Egyesület
.XXX..XXX...XX..XXXX.XXXX1611 - 12A
98 Korita István - Vincze Alíz
JoyDance Táncsport Egyesület
..XX....X...XXX.XXX...XX.1116-
99 Prohászka Tamás - Gendur Kíra Anna
Stúdió 2000 TSE
...........X.........X...219-
Elődöntő
48 Sümegi Botond - Vastag Zsófia
Emotion Táncstúdió
..X.X.XX.X.X..XXX....X...108 - 9-
64 Fedelin Márk - Kaáli Anna
Medalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület
XXX.X.XX.X.XXXX.XXXX.XX..173A
67 Havas Márk - Juhász Jázmin
Miskolcz-Revital TSE
X.XXXXXXXXX.XX.X.XXXX.XXX201A
68 Molnár Ákos - Kiss Petra
Nyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület
XX.X.X..X.XX.X....X.XXXX.135 - 6A
82 Varga Kristóf - Molnár Virág
INFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület
.XXX...X...XX.X.XX.XX.X.X135 - 6A
87 Bársony Csongor - Krápicz Terézia Lili
Lorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület
.X.XX.X.XX.X.XX.X.XX.X.XX154A
88 Duró Dominik - Tassi Laura Jázmin
Dance Universe Tánc Sportegyesület
.....X....XX.....X.......412-
89 Kántor Zsombor Imre - Bohn Lorin
iDanceStudio KTSE
...X....XX...XXX..XX...XX108 - 9-
91 Szauer Szilárd - Szőnyi Erika
Laguna KTSE
XX...XX...X..X.XX...X....910 - 11-
93 Varga Nándor - Rezsabek Eszter
Sway Táncsport Egyesület
X.XXXX.XXXX.X.XX.X.XXXX.X182A
96 Jankovics Attila - Sándor Panna
JoyDance Táncsport Egyesület
XX..XX..X.X.X..X.X..X..XX127-
97 Kátai Richárd - Nagy Bernadett
JoyDance Táncsport Egyesület
..X...XX....X...X.X..XXX.910 - 11-
Döntő
64 Fedelin Márk - Kaáli Anna
Medalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület
622446233463343523346334423.05-
67 Havas Márk - Juhász Jázmin
Miskolcz-Revital TSE
161331414315134152431613512.03-
68 Molnár Ákos - Kiss Petra
Nyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület
216162161531616316163261611.02-
82 Varga Kristóf - Molnár Virág
INFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület
444654346642465445654446329.06-
87 Bársony Csongor - Krápicz Terézia Lili
Lorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület
535225552254522634225152119.54-
93 Varga Nándor - Rezsabek Eszter
Sway Táncsport Egyesület
353513625126251261512525210.51-