Eseménynaptár

Nevezés előtt regisztrálj vagy jelentkezz be a rendszerbe! Csak regisztrált felhasználók nevezhetnek a versenyekre!

Augusztus
2018.08.18XXIV.Zánkai Táncfesztivál
Helyszín: Erzsébet Gyermek és Ifjúsági Táborok Szolgáltató kft ,Sportcsarnoka ,Zánka
Rendező: Modern Sportegyesület

Nevezési határidő: 2018.08.13

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Felnőtt S STT, Felnőtt S LAT,

2018.08.19XXIV.Zánkai Táncfesztivál
Helyszín: Erzsébet Gyermek és Ifjúsági Táborok Szolgáltató Kft,Sportcsarnoka ,Zánka
Rendező: Modern Sportegyesület

Nevezési határidő: 2018.08.13

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Felnőtt S STT, Felnőtt S LAT,

Szeptember
2018.09.08V. FULLDANCE KUPA
Helyszín: 2711 Tápiószentmárton, Bartók Béla u. 5./a
Rendező: Fulldance Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.09.03

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT,

2018.09.15MTÁSZ "E" Országos Bajnokság, U21 10 Tánc Magyar Bajnokság és Klubközi Verseny
Helyszín: Csömöri Sportcsarnok (2141.Csömör, Major út 7-9.)
Rendező: Cit-Car Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.09.10

Változás történt !!! Törölt versenyszámok: MB U21 STT,MB U21 LAT

Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, MB U21 10T, OB Gyermek I E STT, OB Gyermek I E LAT, OB Gyermek II E STT, OB Gyermek II E LAT, OB Junior I E STT, OB Junior I E LAT, OB Junior II E STT, OB Junior II E LAT, OB Ifjúsági E STT, OB Ifjúsági E LAT, OB Felnőtt E STT, OB Felnőtt E LAT, OB Senior I E STT, OB Senior I E LAT, OB Senior II E STT, OB Senior II E LAT, OB Senior III E STT, OB Senior III E LAT, OB Senior IV E STT, OB Senior IV E LAT,

2018.09.23XV. Kistelek Open, Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Tíztánc és Professzionista Standard Ranglistaverseny
Helyszín: 6760, Kistelek, Kossuth utca 5.
Rendező: Pro-Art Táncstúdió

Nevezési határidő: 2018.09.18

RL Junior LAT, RL Senior 10T, RL Professzionista Felnőtt STT, RL Felnőtt 10T,

2018.09.29XIV. Ritmo Kupa Klubközi és Szabadidős Táncverseny
Helyszín: 7629 Pécs, Dobó István u.93., Gandhi Gimnázium Sportcsarnoka
Rendező: Ritmo Sporttánc Egyesület

Nevezési határidő: 2018.09.24

Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Senior III Open STT,

Október
2018.10.06II. Sundance Kupa - D Országos Bajnokság
Helyszín: Baja
Rendező: Sundance TSE

Nevezési határidő: 2018.04.16

Gyermek II E LAT, Junior I E LAT, Junior I C LAT, Junior II E LAT, Junior II C LAT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT, OB Gyermek I D STT, OB Gyermek I D LAT, OB Gyermek II D STT, OB Gyermek II D LAT, OB Junior I D STT, OB Junior I D LAT, OB Junior II D STT, OB Junior II D LAT, OB Ifjúsági D STT, OB Ifjúsági D LAT, OB Felnőtt D STT, OB Felnőtt D LAT, OB Senior I D STT, OB Senior I D LAT, OB Senior II D STT, OB Senior II D LAT, OB Senior III D STT, OB Senior III D LAT, OB Senior IV D STT, OB Senior IV D LAT,

2018.10.14Hungarian Open
Helyszín: Angyalföldi Sportcsarnok, 1139 Budapest, Rozsnyay utca 4.
Rendező: Danza Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.10.08

Változás történt !!! Új versenyszámok: Senior III E STT,Senior II D STT,Senior III Open STT,Senior I Open STT
Törölt versenyszámok: Senior I E STT,Senior I D STT,Senior III C STT,Senior III C LAT

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Felnőtt S LAT, Senior I Open STT, Senior I E LAT, Senior I D LAT, Senior I C STT, Senior I C LAT, Senior II D STT, Senior III Open STT, Senior III E STT,

2018.10.20XI. Zala Open Standard és Latin Formációs Ranglista
Helyszín: Zalakerámia Sport és- Rendezvénycsarnok
Rendező: Gála Társastáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2018.09.24

RL Formáció Junior STT, RL Formáció Junior LAT, RL Formáció Felnőtt STT, RL Formáció Felnőtt LAT,

2018.10.21XX. Gála Kupa Klubközi Táncverseny
Helyszín: Zalakerámia Sport és- Rendezvénycsarnok
Rendező: Gála Társastáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2018.10.15

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT,

2018.10.27ISIS DANCE OPEN-Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard, Senior 10 Tánc, Professional Latin ranglista
Helyszín: Szombathely, AGORA Művelődési és Sportház
Rendező: LORIGO TSE.

Nevezési határidő: 2018.10.22

TB Gyermek I E STT, Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, RL Junior STT, RL Senior 10T, RL Felnőtt 10T,

2018.10.28III. C&M Kupa
Helyszín: Hotel Azúr****, 8600 Siófok, Erkel Ferenc utca 2/C
Rendező: C&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.10.22

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Senior I E LAT, Senior I D LAT, Senior I C LAT,

November
2018.11.03Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Latin, Senior Standard Ranglista
Helyszín: 6750 Algyő, Sport u.5.
Rendező: Forma Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.10.29

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, RL Senior STT, RL Junior LAT, RL Felnőtt STT,

2018.11.17C Országos Bajnokság
Helyszín: 7629 Pécs, Dobó István utca 93., Gandhi Gimnázium Sportcsarnoka
Rendező: Ritmo Sporttánc Egyesület

Nevezési határidő: 2018.11.12

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D STT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Senior III Open STT, OB Gyermek II C STT, OB Gyermek II C LAT, OB Junior I C STT, OB Junior I C LAT, OB Junior II C STT, OB Junior II C LAT, OB Ifjúsági C STT, OB Ifjúsági C LAT, OB Felnőtt C STT, OB Felnőtt C LAT, OB Senior I C STT, OB Senior I C LAT, OB Senior II C STT, OB Senior II C LAT, OB Senior III C STT, OB Senior III C LAT, OB Senior IV C STT, OB Senior IV C LAT,

2018.11.18XIII. FEKETE SAS KUPA
Helyszín: 6800 HÓDMEZŐVÁSÁRHELY, KOSSUTH TÉR 3.
Rendező: Promenád Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.11.12

Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Felnőtt S LAT,

2018.11.25SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Tíztánc, Senior Latin Ranglistaverseny
Helyszín: Pécs Városi Sportcsarnok
Rendező: Adria-Szigó KTSE

Nevezési határidő: 2018.11.19

Változás történt !!! Törölt versenyszámok: RL Professzionista Felnőtt LAT

Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Senior I D STT, Senior I D LAT, RL Senior LAT, RL Junior 10T, RL Felnőtt LAT,

December
2018.12.08B-A-S Országos Bajnokság, Senior Open Országos Bajnokság
Helyszín: Csabagyöngye Kulturális Központ, 5600 Békéscsaba, Széchenyi utca 4.
Rendező: Nyíri Lajos Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.12.03

OB Junior I B STT, OB Junior I B LAT, OB Junior II B STT, OB Junior II B LAT, OB Ifjúsági B STT, OB Ifjúsági B LAT, OB Ifjúsági A STT, OB Ifjúsági A LAT, OB Felnőtt B STT, OB Felnőtt B LAT, OB Felnőtt A STT, OB Felnőtt A LAT, OB Felnőtt S STT, OB Felnőtt S LAT, OB Senior I Open STT, OB Senior I Open LAT, OB Senior II Open STT, OB Senior II Open LAT, OB Senior III Open STT, OB Senior III Open LAT, OB Senior IV Open STT, OB Senior IV Open LAT,

2018.12.09Bem kupa
Helyszín: Grosics Gyula Sportcsarnok Mogyoród, Gödöllői út 17.
Rendező: Big-BEM Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2018.12.03

Változás történt !!! Új versenyszámok: Senior I E STT,Senior I E LAT,Senior II E STT,Senior II E LAT,Senior III E STT,Senior III E LAT,Senior IV E STT,Senior IV E LAT
Forgatókönyv változás:

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT, Senior I E STT, Senior I E LAT, Senior II E STT, Senior II E LAT, Senior III E STT, Senior III E LAT, Senior IV E STT, Senior IV E LAT,

7