Eseménynaptár

Nevezés előtt regisztrálj vagy jelentkezz be a rendszerbe! Csak regisztrált felhasználók nevezhetnek a versenyekre!

Szeptember
2019.09.14MTÁSZ "E" Országos Bajnokság, U21 10 Tánc Magyar Bajnokság és Klubközi Verseny
Helyszín: Csömöri Sportcsarnok (2141.Csömör, Major út 7-9.)
Rendező: DanceNet Sportegyesület

Nevezési határidő: 2019.09.09

Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Senior II D STT, Senior II D LAT, MB U21 10T, OB Gyermek I E STT, OB Gyermek I E LAT, OB Gyermek II E STT, OB Gyermek II E LAT, OB Junior I E STT, OB Junior I E LAT, OB Junior II E STT, OB Junior II E LAT, OB Ifjúsági E STT, OB Ifjúsági E LAT, OB Felnőtt E STT, OB Felnőtt E LAT, OB Senior I E STT, OB Senior I E LAT, OB Senior II E STT, OB Senior II E LAT, OB Senior III E STT, OB Senior III E LAT, OB Senior IV E STT, OB Senior IV E LAT,

2019.09.21Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Tíztánc és Profi Standard Ranglista
Helyszín: Városi Sportcsarnok, 2440 Százhalombatta, Vasút út 41.
Rendező: Stúdió 2000 TSE

Nevezési határidő: 2019.09.16

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, RL Junior LAT, RL Senior 10T, RL Professzionista Felnőtt STT, RL Felnőtt 10T,

2019.09.28XVI. Kistelek Open
Helyszín: 6760, Kistelek, Kossuth utca 5.
Rendező: Pro-Art Táncstúdió

Nevezési határidő: 2019.09.27

Gyermek II European Children Grand Prix STT, Gyermek II European Children Grand Prix LAT, Junior I European Children Grand Prix STT, Junior I European Children Grand Prix LAT, Junior II European Children Grand Prix STT, Junior II European Children Grand Prix LAT, Gyermek II BASIC STT, Gyermek II BASIC LAT, Junior I BASIC STT, Junior I BASIC LAT, Junior II BASIC STT, Junior II BASIC LAT, Ifjúsági BASIC STT, Ifjúsági BASIC LAT, Felnőtt BASIC STT, Felnőtt BASIC LAT, WDSF YOUTH OPEN LATIN, WDSF ADULT INTERNATIONAL OPEN LATIN, WDSF SENIOR III OPEN STANDARD, WDSF SENIOR IV OPEN STANDARD, WDSF U21 OPEN STANDARD,

2019.09.29XVI. Kistelek Open
Helyszín: 6760, Kistelek, Kossuth utca 5.
Rendező: Pro-Art Táncstúdió

Nevezési határidő: 2019.09.28

WDSF YOUTH OPEN STANDARD, WDSF ADULT INTERNATIONAL OPEN STANDARD, WDSF SENIOR I OPEN STANDARD, WDSF SENIOR I OPEN LATIN, WDSF SENIOR II OPEN STANDARD, WDSF SENIOR II OPEN LATIN, WDSF U21 OPEN LATIN,

2019.09.29XVI. Kistelek Open
Helyszín: 6760, Kistelek, Kossuth utca 5.
Rendező: Pro-Art Táncstúdió

Nevezési határidő: 2019.09.23

Gyermek I E STT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT,

Október
2019.10.05XII. Kner Kupa- D Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny
Helyszín: Városi Oktatási Centrum Sportcsarnoka, 5400 Mezőtúr Petőfi tér 1
Rendező: Kner Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.09.30

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, OB Gyermek I D STT, OB Gyermek I D LAT, OB Gyermek II D STT, OB Gyermek II D LAT, OB Junior I D STT, OB Junior I D LAT, OB Junior II D STT, OB Junior II D LAT, OB Ifjúsági D STT, OB Ifjúsági D LAT, OB Felnőtt D STT, OB Felnőtt D LAT, OB Senior I D STT, OB Senior I D LAT, OB Senior II D STT, OB Senior II D LAT, OB Senior III D STT, OB Senior III D LAT, OB Senior IV D STT, OB Senior IV D LAT,

2019.10.06XV. RITMO KUPA KLUBKÖZI ÉS SZABADIDŐS TÁNCVERSENY
Helyszín: Kozármisleny Városi Sportcsarnok , 7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.
Rendező: Ritmo Sporttánc Egyesület

Nevezési határidő: 2019.09.30

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT, Senior I E STT, Senior II E STT, Senior II E LAT, Senior II D STT, Senior II D LAT, Senior III Open STT,

2019.10.12Hungarian Open Dancesport Championship
Helyszín: Tungsram Sportcsarnok (1044 Budapest, Megyeri út 6.)
Rendező: Danza Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.10.07

Változás történt !!! Új versenyszámok: Junior I B STT,Senior I D STT,Junior I B LAT
Törölt versenyszámok: Junior I C LAT,Senior I Open STT,Senior II D STT

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Senior I E LAT, Senior I D STT, Senior I D LAT, Senior I C STT, Senior I C LAT, Senior III Open STT, Senior III E STT,

2019.10.19ISIS DANCE OPEN-Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard, Senior 10 Tánc, Professional Latin ranglista
Helyszín: Szombathely, AGORA Művelődési és Sportház
Rendező: LORIGO TSE.

Nevezési határidő: 2019.10.14

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT,

2019.10.26Formációs Magyar Bajnokság,Társasági Táncok Országos Bajnoksága,XII. Zala Open
Helyszín: Zalakerámia Sport-és Rendezvénycsarnok
Rendező: Gála Társastáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2018.10.07

Formáció Junior Társasági Táncok, Formáció Felnőtt Társasági Táncok,

2019.10.27XXI. Gála Kupa
Helyszín: Zalakerámia Sport-és Rendezvénycsarnok
Rendező: Gála Társastáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2019.10.21

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT,

November
2019.11.02III. Sundance Kupa, Felnőtt-Ifjúsági standard, Junior latin, Senior standard Ranglista
Helyszín: Baja Duna uta 33
Rendező: Sundance Tánc Sport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.10.28

Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C LAT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, RL Senior STT, RL Junior LAT, RL Felnőtt STT,

2019.11.03IX. Eraklin Kupa Klubközi és Cséplő Dániel Emlékkupa Szabadidős Táncverseny
Helyszín: Nagykanizsa SZC Zsigmondy Vilmos Szakképző Iskolája 8800 Nagykanizsa, Hunyadi utca 18
Rendező: Eraklin Táncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2019.10.28

Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Senior I D STT, Senior I D LAT, Senior I C STT, Senior I C LAT, Senior II E STT, Senior II E LAT,

2019.11.09IV. C&M Kupa
Helyszín: Siófoki Beszédes József Általános Iskola Sportcsarnoka - 8600 Siófok, Szépvölgyi út 2.
Rendező: C&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.11.04

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Senior I E LAT, Senior I D LAT, Senior I C LAT,

2019.11.09Szentes Open Dance Festival
Helyszín: Szentes
Rendező: Szilver Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.11.04

WDSF JUVENILE II OPEN STANDARD, WDSF JUVENILE II OPEN LATIN, WDSF JUNIOR I OPEN STANDARD, WDSF JUNIOR I OPEN LATIN, WDSF JUNIOR II OPEN STANDARD, WDSF JUNIOR II OPEN LATIN, WDSF YOUTH OPEN STANDARD, WDSF YOUTH OPEN LATIN, WDSF ADULT INTERNATIONAL OPEN STANDARD, WDSF ADULT INTERNATIONAL OPEN LATIN, WDSF SENIOR I OPEN STANDARD, WDSF SENIOR I OPEN LATIN,

2019.11.10XIV. FEKETE SAS KUPA
Helyszín: 6800 HÓDMEZŐVÁSÁRHELY, KOSSUTH TÉR 3.
Rendező: Promenád Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.11.04

Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Felnőtt S LAT,

2019.11.16iDance2019 - C Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny
Helyszín: Kozármislenyi Sportcsarnok - 7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.
Rendező: iDanceStudio KTSE

Nevezési határidő: 2019.11.11

Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Felnőtt S STT, Felnőtt S LAT, OB Gyermek II C STT, OB Gyermek II C LAT, OB Junior I C STT, OB Junior I C LAT, OB Junior II C STT, OB Junior II C LAT, OB Ifjúsági C STT, OB Ifjúsági C LAT, OB Felnőtt C STT, OB Felnőtt C LAT, OB Senior I C STT, OB Senior I C LAT, OB Senior II C STT, OB Senior II C LAT, OB Senior III C STT, OB Senior III C LAT, OB Senior IV C STT, OB Senior IV C LAT,

2019.11.23XIV. Ametiszt Kupa
Helyszín: Kaposvár Városi Sportcsarnok 7400 Kaposvár Arany János út 97
Rendező: Ametiszt Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.11.11

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT,

2019.11.2431. Bem kupa
Helyszín: Zrínyi Miklós Gimnázium tornaterme 1108 Budapest, Mádi u. 173.
Rendező: Big-BEM Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.11.18

Változás történt !!! Új versenyszámok: Senior IV D STT,Senior IV D LAT

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT, Senior I E STT, Senior I E LAT, Senior II E STT, Senior II E LAT, Senior III E STT, Senior III E LAT, Senior III D STT, Senior IV E STT, Senior IV E LAT, Senior IV D STT, Senior IV D LAT,

2019.11.30Felnőtt-Ifjúsági latin rantlista, junior tíztánc és senior ranglista, klubközi versenyek
Helyszín: 6400 Kiskunhalas Kossuth utca 23 KSZC Dékáni Árpád Szakgimnázium és Szakközépiskola Sportcsarnoka
Rendező: Stúdió 2000 TSE

Nevezési határidő: 2019.11.25

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, RL Senior LAT, RL Junior 10T, RL Felnőtt LAT,

December
2019.12.08B-A-S, Senior Open OB
Helyszín: Csabagyöngye Kulturális Központ, 5600 Békéscsaba, Széchenyi utca 4.
Rendező: Nyíri Lajos Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.12.02

OB Junior I B STT, OB Junior I B LAT, OB Junior II B STT, OB Junior II B LAT, OB Ifjúsági B STT, OB Ifjúsági B LAT, OB Ifjúsági A STT, OB Ifjúsági A LAT, OB Felnőtt B STT, OB Felnőtt B LAT, OB Felnőtt A STT, OB Felnőtt A LAT, OB Felnőtt S STT, OB Felnőtt S LAT, OB Senior I Open STT, OB Senior I Open LAT, OB Senior II Open STT, OB Senior II Open LAT, OB Senior III Open STT, OB Senior III Open LAT, OB Senior IV Open STT, OB Senior IV Open LAT,

7