XI. Kner Kupa- Klubközi és Szabadidősport Táncverseny 2019.03.24

Helyszín: Mezőtúr
Rendező: Kner Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Mezőtúr
Döntnök: Jenei Éva Evelin (Szigetszentmiklós), Szilner Tibor (Székesfehérvár)
Műsorvezető: Jenei Éva Evelin (Szigetszentmiklós)
Számlálók: Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)
VersenyszámTípusPárok száma
Gyermek I Kezdő páros standardEgyéb nem pontszerző verseny3
Gyermek I Kezdő páros LATEgyéb nem pontszerző verseny4
Gyermek II Kezdő páros standardEgyéb nem pontszerző verseny8
Gyermek II Kezdő páros LATEgyéb nem pontszerző verseny4
Gyermek II Középhaladó páros LATEgyéb nem pontszerző verseny6
Junior I Kezdő páros standardEgyéb nem pontszerző verseny4
Junior I Kezdő páros LATEgyéb nem pontszerző verseny2
Junior I Középhaladó páros StandardEgyéb nem pontszerző verseny6
Junior I Középhaladó páros LATEgyéb nem pontszerző verseny10
Junior II Kezdő páros standardEgyéb nem pontszerző verseny3
Junior II Középhaladó páros StandardEgyéb nem pontszerző verseny2
Junior II Középhaladó páros LATEgyéb nem pontszerző verseny4
Ifjúsági-Felnőtt Kezdő páros standardEgyéb nem pontszerző verseny2
Junior II-Ifjúsági Kezdő páros LATEgyéb nem pontszerző verseny2
Felnőtt Középhaladó páros LATEgyéb nem pontszerző verseny3
Felnőtt Középhaladó páros StandardEgyéb nem pontszerző verseny1
Gyermek II - Junior I középhaladó duó latinEgyéb nem pontszerző verseny6
Junior II - Felnőtt középhaladó duó latinEgyéb nem pontszerző verseny3
Gyermek I-II kezdő szóló latinEgyéb nem pontszerző verseny2
Gyermek I-II középhaladó szóló latinEgyéb nem pontszerző verseny6
Junior I középhaladó szóló latinEgyéb nem pontszerző verseny8
Junior II középhaladó szóló latinEgyéb nem pontszerző verseny14
Ifjúsági-Felnőtt középhaladó szóló latinEgyéb nem pontszerző verseny12
Gyermek II D LATKlubközi verseny2
Junior I E StandardKlubközi verseny3
Junior I E LATKlubközi verseny3
Gyermek II - Junior I D StandardKlubközi verseny5
Junior I D LATKlubközi verseny6
Junior I C StandardKlubközi verseny3
Junior I C LATKlubközi verseny3
Junior II E StandardKlubközi verseny7
Junior II E LATKlubközi verseny7
Junior II D StandardKlubközi verseny7
Junior II D LATKlubközi verseny7
Junior II C StandardKlubközi verseny4
Junior II C LATKlubközi verseny9
Junior II B LATKlubközi verseny2
Ifjúsági E StandardKlubközi verseny2
Ifjúsági E LATKlubközi verseny4
Ifjúsági D StandardKlubközi verseny7
Ifjúsági D LATKlubközi verseny6
Ifjúsági C StandardKlubközi verseny5
Ifjúsági C LATKlubközi verseny9
Ifjúsági B LATKlubközi verseny3
Felnőtt E StandardKlubközi verseny3
Felnőtt E LATKlubközi verseny3
Felnőtt D StandardKlubközi verseny11
Felnőtt D LATKlubközi verseny8
Felnőtt C StandardKlubközi verseny4
Felnőtt C LATKlubközi verseny12
Felnőtt B StandardKlubközi verseny2
Senior II C-Open StandardKlubközi verseny2
Senior II E StandardKlubközi verseny2
Senior II D StandardKlubközi verseny3