II. Danza Kupa 2014.10.11

Helyszín: Budapest
Rendező: Danza Group Kft.
Szervező képviselője: Budapest
Döntnök: Földházi Péter (versenyfelügyelő) (Budapest), Nagy Gyöngyi (Budapest)
Műsorvezető: Faluvégi András (Budapest)
Számlálók: Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)
VersenyszámTípusPárok száma
Ifjúsági "E" LATKlubbközi verseny11
Senior "E" LATKlubbközi verseny5
Gyerek I. "E" LATKlubbközi verseny7
Felnőtt "C" StandardKlubbközi verseny11
Junior II. "C" StandardKlubbközi verseny2
Ifjúsági "B" LATKlubbközi verseny7
Basic LAT Single Dance sambaEgyéb nem pontszerző verseny2
Junior I. "E" LATKlubbközi verseny15
Ifjúsági "D" StandardKlubbközi verseny7
Senior "D" StandardKlubbközi verseny3
Gyerek II. "E" StandardKlubbközi verseny9
Junior II. "C" LATKlubbközi verseny5
Felnőtt "C" LATKlubbközi verseny10
Felnőtt "E" StandardKlubbközi verseny12
Basic LAT Single Dance rumbaEgyéb nem pontszerző verseny5
Junior II. "E" StandardKlubbközi verseny8
Ifjúsági "D" LATKlubbközi verseny12
Senior "D" LATKlubbközi verseny3
Gyerek II. "E" LATKlubbközi verseny15
Junior II. "B" StandardKlubbközi verseny2
Felnőtt "B" StandardKlubbközi verseny2
Felnőtt "E" LATKlubbközi verseny21
Basic LAT Single Dance jiveEgyéb nem pontszerző verseny3
Junior II. "E" LATKlubbközi verseny14
Ifjúsági "C" StandardKlubbközi verseny5
Senior "C" LATKlubbközi verseny2
Gyerek II. "D" StandardKlubbközi verseny2
Junior II. "B" LATKlubbközi verseny3
Felnőtt "B" LATKlubbközi verseny10
Felnőtt "D" StandardKlubbközi verseny12
Basic LAT Scolarship Bronze (cha-cha-cha, rumba, jive)Egyéb nem pontszerző verseny5
Junior II. "D" StandardKlubbközi verseny11
Ifjúsági "C" LATKlubbközi verseny8
Senior "B" StandardKlubbközi verseny5
Gyerek II. "D" LATKlubbközi verseny3
Ifjúsági "E" StandardKlubbközi verseny8
Senior "E" StandardKlubbközi verseny6
Felnőtt "D" LATKlubbközi verseny16
Junior II. "D" LATKlubbközi verseny11
Ifjúsági "B" StandardKlubbközi verseny2
Basic LAT Single Dance cha-cha-chaEgyéb nem pontszerző verseny5
Junior I. "E" StandardKlubbközi verseny11