VIII. Gemenc Kupa E 6Tánc, D 8Tánc OB és U21 Tíztánc Magyar Bajnokság 2014.03.29

Helyszín: Tolna
Rendező: Gemenc Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Tolna
Döntnök: Balikóné Akkerman Éva (versenyfelügyelő) (Budapest), Földházi Péter (versenyfelügyelő) (Budapest), Futó Károly (Győr), Jenei Éva (Budapest)
Műsorvezető: Turai Tímea (Szekszárd)
Számlálók: Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)
VersenyszámTípusPárok száma
Felnőtt "D" StandardKlubbközi verseny7
U21 Tíztánc Magyar BajnokságMagyar Bajnokság9
Junior II. "D" LATKlubbközi verseny8
Ifjúsági "C" LATKlubbközi verseny17
Junior I. "D" NyolctáncOrszágos Bajnokság11
Senior "E" HattáncOrszágos Bajnokság2
Junior I. "E" StandardKlubbközi verseny4
Ifjúsági "E" HattáncOrszágos Bajnokság18
Felnőtt "D" LATKlubbközi verseny10
Gyerek I. "E" HattáncOrszágos Bajnokság1
Junior II. "D" NyolctáncOrszágos Bajnokság6
Ifjúsági "B" StandardKlubbközi verseny4
Junior II. "E" StandardKlubbközi verseny11
Ifjúsági "D" StandardKlubbközi verseny9
Senior "D" NyolctáncOrszágos Bajnokság1
Junior I. "E" LATKlubbközi verseny12
Felnőtt "D" NyolctáncOrszágos Bajnokság3
Gyerek II. "E" StandardKlubbközi verseny5
Junior II. "C" StandardKlubbközi verseny3
Felnőtt "E" StandardKlubbközi verseny9
Junior II. "E" LATKlubbközi verseny20
Ifjúsági "D" LATKlubbközi verseny12
Junior I. "E" HattáncOrszágos Bajnokság9
Felnőtt "C" StandardKlubbközi verseny15
Gyerek II. "E" LATKlubbközi verseny7
Junior II. "C" LATKlubbközi verseny8
Felnőtt "E" LATKlubbközi verseny12
Junior II. "E" HattáncOrszágos Bajnokság16
Ifjúsági "D" NyolctáncOrszágos Bajnokság14
Junior I. "D" StandardKlubbközi verseny8
Felnőtt "C" LATKlubbközi verseny24
Gyerek II. "E" HattáncOrszágos Bajnokság9
Ifjúsági "E" StandardKlubbközi verseny15
Felnőtt "E" HattáncOrszágos Bajnokság8
Junior II. "D" StandardKlubbközi verseny6
Ifjúsági "C" StandardKlubbközi verseny13
Junior I. "D" LATKlubbközi verseny9
Felnőtt "B" StandardKlubbközi verseny4
Gyerek II. "D" NyolctáncOrszágos Bajnokság2
Ifjúsági "E" LATKlubbközi verseny17