Világtáncfesztivál - World Dance Festival - WDSF OPEN STANDARD JUNIOR II 2017.11.05

Helyszín: Győr
Rendező: Claudius Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Győr
Típus: WDSF
Párok megtekintése: 18 ->13 ->6
Párok száma 18

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Petr Chebotarev (Russian Federation)
B - Carola Tuokko (Finland)
C - Cedric Degroot (Belgium)
D - Istvan Toth (Hungary)
E - Henriette Faludine Lovas (Hungary)
F - Rade Janjic (Croatia)
G - Diana Meshkova (Bulgaria)
Döntnök:
Heinz Spaeker (Germany)

Műsorvezető:
Csisztu Zsuzsa (Hungary)

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Kis Vencel (Szegvár)

Versenyfelügyelő

Waltz
PárABCDEFG 11-21-31-41-51-61-7Helyezés
138 Boruvka Daniel - Boruvkova Barbora
Czech Republic
5212452 14--------------- 2
139 Burant Jan - Placha Eliska
Czech Republic
1121111 6------------------ 1
145 Härtlein Ákos - Farkas Gréta
Forma Táncsport Egyesület
2353536 014------------ 3
147 Chovanec Oliver Los - Sachova Tina
Czech Republic
6435224 0235(15)--------- 4
150 Kralicek Simon - Koskova Nela
Czech Republic
4544643 0015(19)--------- 5
151 Kvapil Tomas - Musilova Ellen
Czech Republic
3666365 002237--- 6

Tango

PárABCDEFG 11-21-31-41-51-61-7Helyezés
138 Boruvka Daniel - Boruvkova Barbora
Czech Republic
5212351 24--------------- 2
139 Burant Jan - Placha Eliska
Czech Republic
1121112 5------------------ 1
145 Härtlein Ákos - Farkas Gréta
Forma Táncsport Egyesület
3454535 0024--------- 5
147 Chovanec Oliver Los - Sachova Tina
Czech Republic
6345224 0235(15)--------- 3
150 Kralicek Simon - Koskova Nela
Czech Republic
4633643 0035(17)--------- 4
151 Kvapil Tomas - Musilova Ellen
Czech Republic
2566466 011237--- 6

Viennese Waltz

PárABCDEFG 11-21-31-41-51-61-7Helyezés
138 Boruvka Daniel - Boruvkova Barbora
Czech Republic
2312252 15--------------- 2
139 Burant Jan - Placha Eliska
Czech Republic
1221111 5------------------ 1
145 Härtlein Ákos - Farkas Gréta
Forma Táncsport Egyesület
4453545 0014--------- 4
147 Chovanec Oliver Los - Sachova Tina
Czech Republic
5135323 125------------ 3
150 Kralicek Simon - Koskova Nela
Czech Republic
6644636 001337--- 6
151 Kvapil Tomas - Musilova Ellen
Czech Republic
3566464 00134------ 5

Slow Foxtrot

PárABCDEFG 11-21-31-41-51-61-7Helyezés
138 Boruvka Daniel - Boruvkova Barbora
Czech Republic
2326242 04--------------- 2
139 Burant Jan - Placha Eliska
Czech Republic
1111111 7------------------ 1
145 Härtlein Ákos - Farkas Gréta
Forma Táncsport Egyesület
4444535 0015--------- 4
147 Chovanec Oliver Los - Sachova Tina
Czech Republic
3233323 027------------ 3
150 Kralicek Simon - Koskova Nela
Czech Republic
6652654 01124(16)------ 5
151 Kvapil Tomas - Musilova Ellen
Czech Republic
5565466 00014(19)------ 6

Quickstep

PárABCDEFG 11-21-31-41-51-61-7Helyezés
138 Boruvka Daniel - Boruvkova Barbora
Czech Republic
2222342 05--------------- 2
139 Burant Jan - Placha Eliska
Czech Republic
1111111 7------------------ 1
145 Härtlein Ákos - Farkas Gréta
Forma Táncsport Egyesület
4443435 0026--------- 4
147 Chovanec Oliver Los - Sachova Tina
Czech Republic
3334224 025------------ 3
150 Kralicek Simon - Koskova Nela
Czech Republic
6555653 00115------ 5
151 Kvapil Tomas - Musilova Ellen
Czech Republic
5666566 000027--- 6

Döntő összesítő (9 – 10. szabály)

PárWTVSQÖsszesen11-21-31-41-51-61-7Helyezés
138 Boruvka Daniel - Boruvkova Barbora
Czech Republic
2222210---------------------2
139 Burant Jan - Placha Eliska
Czech Republic
111115---------------------1
145 Härtlein Ákos - Farkas Gréta
Forma Táncsport Egyesület
3544420---------------------4
147 Chovanec Oliver Los - Sachova Tina
Czech Republic
4333316---------------------3
150 Kralicek Simon - Koskova Nela
Czech Republic
5465525---------------------5
151 Kvapil Tomas - Musilova Ellen
Czech Republic
6656629---------------------6
§11
Pár11-21-31-41-51-61-7Helyezés
138 Boruvka Daniel - Boruvkova Barbora
Czech Republic
---------------------2
139 Burant Jan - Placha Eliska
Czech Republic
---------------------1
145 Härtlein Ákos - Farkas Gréta
Forma Táncsport Egyesület
---------------------4
147 Chovanec Oliver Los - Sachova Tina
Czech Republic
---------------------3
150 Kralicek Simon - Koskova Nela
Czech Republic
---------------------5
151 Kvapil Tomas - Musilova Ellen
Czech Republic
---------------------6