Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Standard, Senior Latin és Profi Standard Ranglista - Junior II E LAT 2019.04.27

Helyszín: Algyő
Rendező: Forma Táncsport Egyesület
Szervező képviselője: Algyő
Típus: Klubközi verseny
Párok megtekintése: 9 ->6
Párok száma 9

Vissza a eseményekhez

Pontózók
A - Kazi Gábor (Szeged)
B - Szűcs Simon (Budapest)
C - Horváth Ferenc (Orosháza)
D - Horváthné Krizsa Mária (Budapest)
E - Németh Péter (Budapest)
F - Barbulszki Borisz (Ráckeve)
G - Gellai Tamás (Budapest)
Döntnök:
Tóth Mónika Éva (Nagylengyel)

Műsorvezető:
Szeberényi Klára ()

Számlálók:
Kis János (Szegvár), Ormándi Zoltán (Felgyő)

Versenyfelügyelő
Futó Károly (Győr)

Cha-Cha-Cha
PárABCDEFG 11-21-31-41-51-61-7Helyezés
55 Andrucsák Krisztián József - Molnár Petra
Forma Táncsport Egyesület
2664652 02234(13)------ 5
58 Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla Sára
Forma Táncsport Egyesület
1212321 36--------------- 1
59 Marton László - Pindur Míra Felícia
Szilver Táncsport Egyesület
4546466 00034(17)------ 6
66 Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza Laura
Szilver Táncsport Egyesület
5353515 11337------ 4
67 Nagy Gábor - Szabó Rebeka Eszter
Forma Táncsport Egyesület
3121144 34--------------- 2
68 Orbán Vilmos - Máté Eszter
Brilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület
6435233 014------------ 3

Rumba

PárABCDEFG 11-21-31-41-51-61-7Helyezés
55 Andrucsák Krisztián József - Molnár Petra
Forma Táncsport Egyesület
1366653 11334------ 6
58 Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla Sára
Forma Táncsport Egyesület
2613421 24(6)5------------ 2
59 Marton László - Pindur Míra Felícia
Szilver Táncsport Egyesület
5554566 00015------ 5
66 Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza Laura
Szilver Táncsport Egyesület
6231314 235------------ 3
67 Nagy Gábor - Szabó Rebeka Eszter
Forma Táncsport Egyesület
3122135 24(6)6------------ 1
68 Orbán Vilmos - Máté Eszter
Brilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület
4445242 0226--------- 4

Jive

PárABCDEFG 11-21-31-41-51-61-7Helyezés
55 Andrucsák Krisztián József - Molnár Petra
Forma Táncsport Egyesület
2464552 0224(12)--------- 4
58 Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla Sára
Forma Táncsport Egyesület
1313411 4------------------ 1
59 Marton László - Pindur Míra Felícia
Szilver Táncsport Egyesület
5655666 000037--- 6
66 Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza Laura
Szilver Táncsport Egyesület
4132224 14--------------- 2
67 Nagy Gábor - Szabó Rebeka Eszter
Forma Táncsport Egyesület
3521133 236------------ 3
68 Orbán Vilmos - Máté Eszter
Brilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület
6246345 0124(13)--------- 5

Döntő összesítő (9 – 10. szabály)

PárCRJÖsszesen11-21-31-41-51-61-7Helyezés
55 Andrucsák Krisztián József - Molnár Petra
Forma Táncsport Egyesület
56415---------------------5
58 Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla Sára
Forma Táncsport Egyesület
1214---------------------1
59 Marton László - Pindur Míra Felícia
Szilver Táncsport Egyesület
65617---------------------6
66 Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza Laura
Szilver Táncsport Egyesület
4329---------------------3
67 Nagy Gábor - Szabó Rebeka Eszter
Forma Táncsport Egyesület
2136---------------------2
68 Orbán Vilmos - Máté Eszter
Brilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület
34512---------------------4
§11
Pár11-21-31-41-51-61-7Helyezés
55 Andrucsák Krisztián József - Molnár Petra
Forma Táncsport Egyesület
---------------------5
58 Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla Sára
Forma Táncsport Egyesület
---------------------1
59 Marton László - Pindur Míra Felícia
Szilver Táncsport Egyesület
---------------------6
66 Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza Laura
Szilver Táncsport Egyesület
---------------------3
67 Nagy Gábor - Szabó Rebeka Eszter
Forma Táncsport Egyesület
---------------------2
68 Orbán Vilmos - Máté Eszter
Brilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület
---------------------4